Skocz do zawartości

Problemy z pobieraniem i nstalacją polonizacji


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Archiwum jest w porządku.Przed chwilą bez żadnych problemów je ściągnąłem.Waga archiwum 18.2 MB .To archiwum samorozpakowywujące więc po prostu klikasz na nie dwa razy , pojawia się okno aplikacji rozpakowywującej , potwierdzasz.Pojawia sie okno z domyślną ścieżką do rozpakowania - potwierdzasz i otrzymujesz folder o wadze 76.8 MB w którym znajdziesz gamedatę.Jeżeli coś nie gra to Ściągnij jeszcze raz korzystając z innej przeglądarki Ściągnij jeszcze raz i rozpakuj na wyłączonym programie antywirusowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, w takim razie nie będę robił wersji samorozpakowującej...

myślę że praktyczniejsze jest /gamedata. Podam przykład.. ostatnio korn06 miał problem ze znalezieniem embrionu jednego psa...więc nie wiele myśląc wypakowałem spolszczenie i w pliczkach pożyczyłem nazwy embrionów bo wiem, że tam są w zadaniu na exo...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do sposobu archiwizacji?

Teoretycznie nic, ale ja jestem mały Kowalski i chcę zajrzeć do pliku, który ma czarną ikonkę i nie wiem jak...do tego naczytałem się gdzieś, że należy szukać, lub wrzucać, zamieniać.../gamedata (określenie w 98% przypadków), a tutaj jej nie ma...;)... więc mam problem.

Zdecydowanie WinRAR używam tego programu już od lat i nikt nie przekona mnie do Zip-ów. Twierdzę że jest prostszy w obsłudze...szybko można naprawić uszkodzone pliki jeżeli posiadają dane naprawcze itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem, pobrałem najnowsze spolszczenie, wcześniej miałem z dnia 28.12 i wszystko działało, podczas wczytywania sejva wywala mnie z błędem: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : [error]Arguments : Can't find texture 'ui_hud_shkala_rad' Nie wiem dlaczego :| Dodam że tekstura która niby nie może być odnaleziona jest na swoim prawidłowym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok alternatywny hud działa, ale nie podoba mi się, jest zbyt udziwniony. Wole tradycyjny hud AMK czy może ktoś dać link do standardowego huda ??, w pobieralni link wygasł :/. E: Ok chyba sobie poradziłem była kiedyś taka witaminka na monitory panoramiczne, wgrałem ja i mam standardowy hud i działa :}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pomoże mi ktoś z instalacją spolsczenia i solyanki? Jak włączam grę to mi bug trap wyskakuje (pisze że jest błąd z xrCore.dll po wyjęciu solyanki z gry gra się normalnie włącza) gamedate solyanki kopiuję do głównego folderu gry a gamedate spolsczenia kopiuje do gamedaty solyanki i podmieniam xrGame.dll w bin. Wersja solyanki 19.04.2011. Jak wyciągnę spolsczenie z solyanki to błąd jest dalej czyli myślę że błąd po stronie solyanki. Spolsczenie stąd http://www.stalkerteam.pl/topic/912-polonizacja-z-200111-kompletny-polski-akcent/. Wersja gry 1.0004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz podstawkę - bo coś tam wczoraj pisałeś że angielska przerobiona na polski? I jaki masz nr patcha?

Tu masz jak zrobić Soliankę po polsku:

http://www.stalkerte...__fromsearch__1

Po tym co piszesz , myśle że źle skopiowałeś pliki Solianki- postaw całą gamedatę moda od nowa wg instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.