Jump to content

Ustawienia

kamil69
 Share

Recommended Posts

Witam, Niedawno zainstalowałem "S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl" (w wersji en ww) zrobiłem aktualizację gry do wersji 1.0006 (wgrałem też spolszczenie tzn.: gamedata.db9 z polskiej wersji gry) i pobrałem moda "STALKER Complete 2009 1.4.4 .exe" plus "SC International Patch 1.2.9 for STALKER Complete 2009", wszystko działa dobrze jednak mam problem z własnymi ustawieniami gry jak np.: rozdzielczość, itp., gdy zmienię ustawienia w pliku "user.ltx" i wchodzę do gry ustawienia zostają przywrócone domyślnie. 1. Jak zrobić żebym mógł grać na własnych ustawieniach (zmiana ustawień w pliku user.ltx)? 2. Jak mogę wyłączyć cienie od słońca (nie wyłączając go) lub wszystkie cienie, argument dodany do skrótu "-noshadows" tego nie załatwia? 3. Jak mogę wyłączyć efekt pogodowy wiatru który generuje kurz (pył, symulacje dymu lub jak wyłączyć efekt cząstek dymu, tego pyłu latającego w powietrzu), przez co ilość FPs'ów spada mi z 40-30 do 10?

ad. Dla osób mających słaby sprzęt. Mój sprzęt: Płyta główna: ASRock K7VT4A+ Procesor: AMD Sempron™ 2200+, MMX, 3DNow, ~1.5 GHz Pamięć ram: 2x256 MB Kingston Karta graficzna: Sapphire Radeon 9550 256MB Dysk: 2x250 GB Western Digital System: Windows XP Professional Service Pack 3 Plik stronicowy: 2304 MB Ustawienia gry: Render: oświetlenie statyczne Rozdzielczość: 800x600, odświeżanie 85 Hz Widziany obszar: 100% Szczegółowość obiektów: 71% Gęstość trawy: 100% Szczegółowość tekstur: 100% Filtrowanie anizotropowe: 100% Wygładzanie krawędzi: 50% Cień: off Cień trawy: off Odległość oświetlenia: 50% Latarki BN'ów: on Jakość cieni: 100% Synchronizacja pionowa: on Częstotliwość 60 Hz: off Gra działa b.dobrze, ilość FPs'ów 40-30 nawet z modem, czasami spadek do 10 FPs'ów przez wiatr który generuje unoszący się pył w powietrzu.

Proszę o pomoc ! Z góry dziękuję za odpowiedź !

Pierwsze co zmień to... Synchronizacja pionowa: on....obowiązkowo OFF Gęstość trawy: 100%...na 60% Jakość cieni: 100%..na 50% // To mod graficzny i cały jego sens to ustawienia takie by oddawały grafikę. Część ustawień jest właśnie w pliku user.ltx i tam trzeba szukać rozwiązań. Jeżeli nie pomogą w płynności gry te ustawienia co podałem to raczej nie ma sensu instalować moda graficznego na bardzo słaby komputer.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity