Skocz do zawartości

Zrzucanie gry na pasek.


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zacząłem grać w moda, zrzucenie gry na pasek przy pomocy Alt -Tab, nie byo problemem. Po wgraniu patchy na maski i 7, gra na to nie reaguje. Klawisz funkcyjny Windows też nie. Jaki inny układ klawiszy może to spowodować ( aby bez wychodzenia z gry zajrzeć sobie do przewodnika ). Dołożenie Ctrl też nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam system jak @malakas a u mnie kombinacja @Kpuca działa. Mój syn ma tez to samo i kombinacja @Kpuca nie działa jak u @malakasa, myślę że to bardziej skomplikowane niż posiadanie danego systemu. To moja opinia bo miałem Linuxa, Win95, 98, XP...i nie takie cuda widziałem. :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winda 7 64 bit największa.

Skoro masz ultimate to nie widzę powodu dlaczego to miało by nie działać. Ale domyślać się tylko mogę że zainstalowałeś jakiś program który zastąpił te kombinację, lub tak zostało po wirusie.

Dla XP Profesional wystarczyło Ctrl+Alt+Del i poszło gładko i bezproblemowo. Powrót do pełnego ekranu też.

Dzięki.

W XP taka kombinacja chyba nie istniała. Tam zresztą ctrl+alt+del = od razu menadżer zadań, a w vista seven, eight, mamy ekran akcji z którego można wybrać miedzy innymi menadżera zadań.

Mam taki sam system jak @malakas a u mnie kombinacja @Kpuca działa.Mój syn ma tez to samo i kombinacja @Kpuca nie działa jak u @malakasa,myslę że to bardziej skomplikowane niż posiadanie danego systemu.To moja opinia bo miałem Linuxa,Win95,98,XP...i nie takie cuda widziałem. :biggrin:

Ta jak już pisałem nie spotkałem się z takim przypadkiem. A naprawiałem/działałem przy sporej liczbie komputerów z systemami od home do pro i ultimate(wersji dla firm) i zawsze działało :) Widocznie z jakiegoś powodu ten skrót jest u was wyłączony.

<>

Np. Logo Windows + P - Przydatne gdy mamy 2+ monitory, projektor...

CTRL + kliknięcie ikony na pasku zadań - Przywraca ostatnie aktywne okno.

SHIFT + CTRL + kliknięcie ikony na pasku zadań - Zwiększenie uprawnień dla programu

...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<>

Np. Logo Windows + P - Przydatne gdy mamy 2+ monitory, projektor...

CTRL + kliknięcie ikony na pasku zadań - Przywraca ostatnie aktywne okno.

SHIFT + CTRL + kliknięcie ikony na pasku zadań - Zwiększenie uprawnień dla programu

...

@Kristofer, masz może jeszcze jakieś ciekawe skróty klawiszowe? Chętnie ja i zapewne wielu innych, skorzystało by z takich ciekawostek. Może to nie nowość, ale w moim przypadku, to jeszcze sporo nie wiem. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem takie rożne ciekawe skróty na studium,

Alt + Up -przejście do folderu znajdującego się poziom wyżej w Explorerze

Win + E - otwiera nam mój komputer

Alt + P - pokazuje lub ukrywa panel podglądu

Win + numer od 1 do 9 - uruchomienie odpowiedniej aplikacji przypiętej do paska narzędzi

Win + G - pokazanie gadżetów na wierzchu

A to może was naprowadzić na rozwiewanie problemu nie działania skrótu http://support.microsoft.com/kb/281980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnięcie przycisku "power" i przytrzymanie go na około pięć sekund rozwiązuje większość problemów ze stabilnością systemu (po restarcie :P ). UWAGA. Nie zalecane dla użytkowników dla których solidny kop w obudowę to świętokradztwo. Osobiście z wieloletniego doświadczenia znam dwie skuteczne metody na powrót do pulpitu. Trzech króli a jak nie zadziała to but w obudowę. Ewentualnie można dziadowi zabrać zasilanie pstrykajac na listwie przełącznik. Są programy które do paska nie chcą sie złozyc i już. Na takiego tylko metody starożytnych informatyków.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedziany wrócił o od razu weselej Dołączona grafika

Ta sztuczki w klawiaturę na Windows 95/98 o dziwo działały. To były fajne czasy bo wystarczyło rzucić mięsem i kopnąć obudowę/ walnąć z pieści w klawiaturę i system się odblokowywał Dołączona grafika Na XP'ku to niestety nie działa, oj ile ja razy miałem freza to już nie zliczę. A Windows 7 to cudny system, w zasadzie nigdy mi się nie zawiesił Dołączona grafika ... Vistę przemilczę.

//

Radzę poczytać regulamin w wolnej chwili... kropki i kreski w dziale Twórczość Stalkerów...malakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @malakas, jak tylko zajdzie potrzeba, będę tam zaglądał.

@Kristoferowi też dziękuję, cenne są takie wiadomości.

Nawiasem mówiąc, do takiego podpytywania, skłonił mnie fakt, że w grze Dark Souls - Prepare To Die Edition, chcę ustawić przewrót/uskok na numeryczny 0(zero)ins i gra nie reaguje. Jest akceptacja, ale nie działa w grze. Nie pytajcie, dlaczego nie gram na W S A D. Nie gram i już. Tak, że strzałki i ten 0(zero)ins były by odpowiednie, ale nie mogę zmusić kompa, a raczej gry, by posłusznie reagowała na kliknięcie tego klawisza i został wykonany przewrót lub uskok, ratujący od sporych obrażeń. Snuję domysły, że te klawisze w tej grze nie są widoczne, bo gra jest bardziej zrobiona na konsolę, jak na kompa. Jeśli jest sposób na wymuszenie w grze przypisania klawiszy, to proszę o podanie takowego. W innych grach, choćby w Stalkerze, nie mam żadnych problemów. Może to tylko w tej grze jest tak, nie wiem, słabo obcykany jestem w tej materii.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.