Skocz do zawartości

Niedziałające przejście do Pieczary.


Maur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Questa na monety dla Łysego mam, przejścia do pieczary pojawiły się, ale gdy podchodzę do miejsca gdzie powinen pojawić się ekran czy, chcę przejść do innej lokacji nic się nie dzieje. Natomiast do przejscia na Agropromie nie mogę się dostać, przez niewidzialną ścianę w miejscu gdzie nie ma drutu i na całej długości płotu też... Nową gamedatę stawiałem, z wcześniejszych sejwów też nie działa, zaczynanie po raz czwarty rozgrywki też mi sie nie uśmiecha, mam nadzieję że ktoś będzie miał jakiś pomysł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agropromie nie mogę się dostać, przez niewidzialną ścianę w miejscu gdzie nie ma drutu i na całej długości płotu też...

Drutu ?? przejście Pieczara _Agroprom było w tunelu kolejowym, chyba że coś się zmieniło w co wątpię... :smile:. Powinieneś dokładnie poszukać obydwu przejść na samym końcu tunelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zapytam. Nadal macie tam radiację? :) Bo ja mam. I to jest średnio zabawne. Może o taki "drut" chodziło? To nie drut, to "naturalna" bariera. Z zabójczo wysokiej radiacji... Co ja gadam - to feature. :) I jeśli się okaże, że wejście masz, to dam ci poradę. Czytaj wszystko jeszcze uważniej (poradniki, dialogi, dopiski do dialogów itp. Bo będziesz przechodził tę grę jeszcze raz. :) I to z powodu wielu innych głupotek i zagwozdek, których w tej grze pełno. O. Ja na przykład nie wiem gdzie jest przejście do Labiryntu. Znacznik nie pokazał mi się (to tak ma być :/)) ale ufam, że nie musi, i że znajdę ten jakiś tam szyb.. Może...

Edytowane przez Nathaniel77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście oczywiście działa i jest tam gdzie zawsze. Od strony Wysypiska na samym końcu tunelu, trzeba się pokręcić przy ścianie i w końcu zaskoczy. Owszem, jest tam silna radiacja, zresztą zawsze była, nawet w podstawce. Pola radiacji zaczynają się za lokomotywą i ciągną się gdzieś tak do dwóch trzecich długości tunelu. Można je ominąć, tylko trzeba się trochę pomęczyć a mając w miarę dobry detektor anomalii w ogóle nie ma problemu. Dlatego najlepiej zostawić sobie to zadanie na później, po wizycie na Jantarze, gdzie za pewnego questa dostaniemy jeden z najlepszych detektorów. A Łysol poczeka :smile: Przejście z Agropromu do Pieczary też jest na końcu tunelu kolejowego i tam żadnego promieniowania nie ma, co najwyżej kilka anomalii.

Odnośnie przejścia do Labiryntu tu znajdziesz mapkę z zaznaczonymi wszystkimi trasami. http://stalkerteam.pl/topic/678-mapa-zony-i-mapki-z-lokacji-soljanki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mój błąd chyba za długą przerwę miałem od STALKERA i coś ciężko trybię, a ja dureń łaziłem na górze tunelu haha, a wcześniej jak grałem w Solę wszystko było ok... Sorki za kłopot i dzięki za pomoc chyba skleroza posunęła mi się za bardzo :]

Edytowane przez Maur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.