Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. R.M.A Restoration Mod


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie bo mam dziwny problem...dokładnie chodzi o okno inwentarza. W sytuacji gdy mam więcej rzeczy, ostatnia linia lub czasem dwie są martwe i nie reagują ma wskaźnik myszy. Jest to wpieniające bo zawsze tam ląduje amunicja, czy jedzenie i nie można z tych rzeczy korzystać. Pytanie to tylko u mnie czy inni też to mają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie... Mam problem z zainstalowaniem tego moda do mojej wersji stalkera 1.0006 wersja angielska. Wszystko zrobilem jak należy pobrałem instalke exe. zainstalowałem do folderu z zainstalowaną grą i gdy klikam na ikonke w binie pojawiasię logo stalkera następnie czarny ekran tak jak by się miało włączyć i po chwili błąd załączam screna. Nie mam pojęcia co jest nie tak, bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w logu masz problem z intro. Ruskie stalkery mają inne intro i to dlatego.

Dodaj do skrótu gry parametr -nointro wg. tego wzoru:

"D:S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla 1.0006binXR_3DA.exe" -nointro -noprefetch

PPM na skrót do gry, na dole właściwości, w oknie które się otworzy szukaj sekcji element docelowy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... Niestety nadal to samo błąd :Xray Engine A crash has been detected by bugTrap This is XRay Engine crash reportingclient. Tohelp the development prosess, please Submit Bug or save report and email it manualy (button More...). Manythanksin advence and sorry for the inconvenience. nie wiem o co chodzi ;[ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

scigacz1975

zrobilem tak jak poleciłes ale nie moge zastosowac tej zmiany bo wyskakuje - Określona w polu Obiekt docelowy nazwa "C:UsersMatijaszowDesktopkopia 1zainstalowan ystalker cien czarnobyla 2S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe"-nointro -noprefetch jest nieprawidłowa. Upewnij się czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazlem i tam jest takie coś

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : false
[error]Function	  : ParseFile
[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxrXMLParserxrXMLParser.cpp
[error]Line		  : 48
[error]Description   : XML file[$game_config$] parsing failed. Can't find include file:[textrusstring_table_tips_radar.xml]
stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 29 poście @metek58 wstawił brakujące pliki z polskiej podstawki, nie wiem jak to będzie na wersji ang. ale pobierz i wstaw do moda bez zamiany plików. @scigacz1975 dobrze Ci radzi, tylko źle to wpisałeś - po exe" daj spację (odstęp) i dopiero - nointro.

Edytowane przez smox
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tak jak pokazałeś wyżej na:"C:UsersMatijaszowDesktopkopia 1zainstalowany stalker cien czarnobyla 2S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe" -nointro.

Ale nadal w logs ten sam błąd:

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : false
[error]Function	 : ParseFile
[error]File		 : E:stalkersourcestrunkxrXMLParserxrXMLParser.cpp
[error]Line		 : 48
[error]Description : XML file[$game_config$] parsing failed. Can't find include file:[textrusstring_table_tips_radar.xml]
stack trace:

Domyślam się że nie może znaleźć pliku :[textrusstring_table_tips_radar.xml] Ale nie mam pojęcia skąd mam go wziąć. ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś - ten wpis do skrótu powoduje że gra startuje bez filmów na początku. Natomiast log dotyczy brakujących plików które musisz dorzucić do gamedaty moda. Pobierz to - http://www49.zippyshare.com/v/93358135/file.html - rozpakuj, katalog gamedata wklej do katalogu z grą nadpisując pliki (jak system zapyta czy zamienić daj tak na wszystkie)

Edytowane przez scigacz1975
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale może to wina tego że wcześniej zamieniłem gamedata db9 w celu spolszczenia gry. Może to to robi jakiś błąd.

Dzięki bardzo scigacz 1975 zrobiłem tak jak napisałeś i zdążył się cud gra działa jesteś mistrzem już straciłem nadzieje, jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam i oczywiście odpalam S.T.A.L.K.E.R.A. ;];];] Pozdro.

Regulamin punkt 2.2 i nie dubluj postów. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam tak na 70%. Sporo jest tekstu do tłumaczenia i zostałem sam, bo @metek58 wyjechał do Francji do pracy.

Tak, to prawda, że wyjechałem do pracy we Francji, ale melduję posłusznie i nie zostawię @smoxa i @scigacz1975 samych na pastwę losu, w miarę wolnego czasu, będę tłumaczył dalej.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.