Skocz do zawartości

Combo problemów


Grillosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazbierało mi się już tyle problemów, ze sam nie wiem co mam z tym robić. Jeśli ktoś zna odpowiedź błagam aby się nią podzielił.

1.Mam zanieść biesowi skrzynkę z amunicją ale nie chce ze mną gadać, bo mam mu przynieść ulepszony pancerz. Gdzie ten pancerz jest?

2.Mam misję od Woronina na zabicie Pogrzebacza. Mówi, że koleś jest w Dolinie mroku, a pokazuje go na PDA w Agropromie (dodam, ze ani tu, ani tu go nie ma). Gdzie go znaleźć?

3.Misja od Sidorowicza na zabranie dokumentów od wojskowych. Po rozwaleniu BTR'a wylatuje Mi-24 i poszerza mi uśmiech za pomocą rakiet. Wprawdzie mam rurę do RPG ale nikt nie ma pocisków do niej. Jak skasować tego HIND'a lub gdzie mogę dostać głowice do RPG?

4.Misja od Woronina na zabicie Garba. Niestety szanowny pan Garb się nie pojawia i nie chce dać się zabić. Jakikolwiek pomysł co zrobić?

5.Schowek Kostii w Kordonie. Facet chce teraz ode mnie złotą rybkę, która jest za anomalią teleportującą. Jak ją wziąć?

6.Misja od Adrenaliny na ATP co by przynieść mu dysk. Po przejściu na ATP nic nie widać o.O To bardziej techniczne ale co z tym zrobić?

7.Bioradar i bar. Po wejściu do baru wyskakuje komunikat o błędzie Reason: Watchdog_181, a bioradar się buguje i nie obraca. Chyba za dużo ludzi ale coś z tym da się zrobić? (Tak też technik, ale nie chce spamować nowym tematem)

Gratis dorzucam zdjęcie Naznaczonego zrelaksowanego serią z BTR'a:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pancerz jest w kryjówce Striełoka w podziemiach Agropromu. 2. Pogrzebacz kursuje między Doliną Mroku a Agropromem, skoro go nie ma to prawdopodobnie już nie żyje. Niemniej nie ma się czym przejmować, to mało ważny quest poboczny. 3. Do helikopterów nie strzelasz. Na posterunek musisz się dostać po cichu, nie wywołując alarmu. Wchodzisz z lewej strony lokacji. Przy zwalonym drzewie da się przejść przez ogrodzenie na teren posterunku. Ze sterty betonowych płyt przeskakujesz na wychodek a z niego na dach budynku. Przez dziurę w dachu przechodzisz na strych i dalej do pomieszczenia gdzie jest walizka. Oczywiście żołnierze cię zauważą. Nie wychodząc z budynku likwidujesz żołnierzy. Po zabiciu ostatniego helikoptery odlecą. Ty załatwiasz BTRy i biegiem wracasz do wioski kotów gdzie właśnie ląduje desant specnazu z misją odwetową. 4. Jeśli Garb się nie pojawia to wczytujesz sejwa z wejścia na lokację i próbujesz jeszcze raz. Ale pewnie się pojawia, tylko że warunkiem zaliczenia zadania jest osobiste zabicie Garba. Zapewne zabijają ci go powinnościowcy i zadanie się nie zalicza. 5. Z wnętrza młyna rzucasz przez dziurę granaty aż artefakt wyskoczy poza zasięg anomalii 6. Zmienić rozdzielczość, przejść na oświetlenie statyczne, próbować do skutku. 7. Więc chować bioradar przed wejściem na lokację Bar

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazbierało mi się już tyle problemów, ze sam nie wiem co mam z tym robić. Jeśli ktoś zna odpowiedź błagam aby się nią podzielił.

1.Mam zanieść biesowi skrzynkę z amunicją ale nie chce ze mną gadać, bo mam mu przynieść ulepszony pancerz. Gdzie ten pancerz jest?

2.Mam misję od Woronina na zabicie Pogrzebacza. Mówi, że koleś jest w Dolinie mroku, a pokazuje go na PDA w Agropromie (dodam, ze ani tu, ani tu go nie ma). Gdzie go znaleźć?

3.Misja od Sidorowicza na zabranie dokumentów od wojskowych. Po rozwaleniu BTR'a wylatuje Mi-24 i poszerza mi uśmiech za pomocą rakiet. Wprawdzie mam rurę do RPG ale nikt nie ma pocisków do niej. Jak skasować tego HIND'a lub gdzie mogę dostać głowice do RPG?

4.Misja od Woronina na zabicie Garba. Niestety szanowny pan Garb się nie pojawia i nie chce dać się zabić. Jakikolwiek pomysł co zrobić?

5.Schowek Kostii w Kordonie. Facet chce teraz ode mnie złotą rybkę, która jest za anomalią teleportującą. Jak ją wziąć?

6.Misja od Adrenaliny na ATP co by przynieść mu dysk. Po przejściu na ATP nic nie widać o.O To bardziej techniczne ale co z tym zrobić?

7.Bioradar i bar. Po wejściu do baru wyskakuje komunikat o błędzie Reason: Watchdog_181, a bioradar się buguje i nie obraca. Chyba za dużo ludzi ale coś z tym da się zrobić? (Tak też technik, ale nie chce spamować nowym tematem)

Gratis dorzucam zdjęcie Naznaczonego zrelaksowanego serią z BTR'a:

Dołączona grafika

Witam.

Ad1. Pancerz dla Biesa jest w podziemiach Agropromu w kryjówce Striełoka. Jest ukryty (jeśli się nie mylę ) w drewnianej pace którą trzeba rozbic.

Ad5. Złotą Rybkę dla Kostii udało mi się wyrzucić na zewnątrz pociskami z granatnika lub granatami. Trochę kłopotliwe ale możliwe. Może brać stalkerska ma inny pomysł.

Ad6. Trzeba znaleźć ten dysk na terenie ATP. Jest w jednym z drewnianych baraków położonyych obok bazy Bandytów. Przepraszam ale bliższych koordynatów nie pamiętam. Po zabraniu dysku czeka Cię mała przeprawa z Bandytami.

Ad7. Ten błąd jest ( z tego co słyszałem dosyć częsty) aczkolwiek u mnie się nigdy nie pojawił z tym że ja grałem w wersję DMX1.3.4. Myślę że jednym wyjściem jest zostawianie Bioradaru przed wejściem na teran Baru. Ale to tylko moja teoria.

Tyle mi się przypomniało. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem.

Pozdrawiam.

Ad6. Po odpowiedzi @Kobala widzę że chyba źle zrozumiałem problem.

Edytowane przez apophis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Problemy się rozwiązały w następujący sposób: 1. Problem wynikł z mojej głupoty i braku spostrzegawczości za co przepraszam. 2. Pan Pogrzebacz zakamuflował się w podziemiach Agropromu (a po wyjściu zrobiłem jesień średniowiecza wojskowym :D) 3. Skorzystałem z twojej rady Kobal + Igłowiec mych rękach dały pierwszorzędny efekt. 5. Rzeczywiście granaty pomogły. 7. Niestety Kobal masz rację i chyba nie ma innej opcji. Bioradar wariuje przy liczbie ludzi chyba 20+ 4. i 6. ciągle próbuję rozwiązać.

Edytowane przez Grillosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze mogę coś wtrącić... Odnośnie punktu czwartego możesz zaopatrzyć się w granaty F1. Po wzięciu zadania szybko na miejsce ataku i rzucić im niespodziankę... Tym sposobem zawsze, podkreślam zawsze gineli u mnie wszyscy, łącznie z Garbem :smile: Sprawę z helikopterem załatwiałem tak, że zabijałem jednego wojskowego, następnie chowałem się do budynku i przeczekałem atak helikoptera po czym eliminowałem wojaków w wiosce... Wszyscy przeżyli i na spokojnie można było wytłuc posterunek :happy: Po zniszczeniu BTR-a zawsze pojawia się drugi heli ale to nie problem... Na ATP mam tak samo i nic nie pomaga... Z wyjątkiem biegu w okolice bazy bandytów i wtedy jest ok... Spróbuj tak jak ja, może zadziała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.