Skocz do zawartości

Stalker "na wesoło" :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Wojownik Monolitu pochłonięty przez betonowe piaski  :smile:

Dołączona grafika

 

 

Kilka ciekawych ksywek, które wyłapałem podczas podróży przez Zone:

-Kolian Chammurabi

-Bogdan Wyłupiasty 

-(Uzombifikowany) Ilia Bystrooki

-Jasza Gangster (ktoś tu gra rolę tajnika  :smile: )

Na koniec jak dla mnie najlepsza ksywa, jaką do tej pory widziałem (a widziałem ich wiele):

Najemnik z Zatonu - Griszka Cheetos  :biggrin:

 

Dodatkowo ciekawa sytuacja z dzisiaj - w modzie AA 2.1 - Po wejściu do X16 są 2 zombiaki - jeden z nich trafiony w głowę z Chasera 13 zaczął nienaturalnie się wyginać - ostatecznie, po uderzeniu w metalowe drzwi - skończył przepołowiony przez schody i podpalony przez samotnego Spalacza.

Edytowane przez Irmin
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale to tylko pies V... nie dajmy się zwariować. Twoje wątpliwości od razu sprowadzają mnie na temat http://www.fronda.pl/a/dla-lewakow-pies-jest-wazniejszy-niz-ludzie,42540.html, czy inne znane z Polski gdy za zabicie czy za obicie kundla grozi wyższa kara niż za gwałt na nieletniej... CHORE BO POLSKIE, więc nie brnijmy w temat. Śmiesznie przebrany pies i tyle :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@***Holligans*** wiesz, przyznam @vidkunsen rację.

Jeżeli chcesz swojego psa ubierać w takie kostiumy, bereciki, stroić modelować etc, to proszę bardzo, ja nie bronię ;)

Ale wdg mnie to jest po prostu męczenie zwierzęcia. 

Taki pies (mam 5 psów myśliwskich, więc wara :p) musi mieć dużo swobody, musi być naturalny, czuć tę swobodę, a nie może być wymodelowany jak dzisiejsze 6-latki. No powiedzmy ładnie ubrany. Przecież ja już widziałem taki psy, i aż ze śmiechu chciało mi się płakać, jak te wyglancowane lalusie nosiły na rękach te wyglancowane pieski, które na widok jakiegokolwiek innego psa chciały się wyrwać z rąk właścicielek ;)

A i nie jestem obrońcą zwierząt (tata myśliwy, mój pies pogryziony przez lisa z 4 razy przez co trza go było na "ostry dyżur" wywozić :p)

To jednak sprzeciwiam się zarówno takiemu przebieraniu zwierząt, jak i zachowaniu "bo to śmieszne".

A i odnoszę wrażenie, że masz do @vidkunsen'a jakiś problem, więc proszę - rozwiążcie to na osobności, lub w osobnym temacie :)

Pozdrawiam i zdrówka życzę ;)  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.