Skocz do zawartości

Stalker "na wesoło" :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Kolega Durczok chyba przyszedł reportaż do faktów zrobić :woot: Ale po kolorze avataru chyba zakończył swoją karierę tylko czekać aż ogłoszą to w faktach. Kamil Durczok został zaatakowany przez chomika nie przeżył.

Edytowane przez SmokeHead
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Durczok chyba przyszedł reportaż do faktów zrobić :woot: Ale po kolorze avataru chyba zakończył swoją karierę tylko czekać aż ogłoszą to w faktach. Kamil Durczok został zaatakowany przez chomika nie przeżył.

Zapewne tak, dodam od siebie, że Durczok przyszedł do Strefy chyba w poszukiwaniu spełniacza życzeń. Chciał pewnie, by jego życzenie się spełniło. Jego życzenie jakie sobie zażyczył to, by jego u^%*%* stół był wreszcie czysty i nigdy się nie brudził :biggrin: . No i wiadomo czym się to skończyło :D .

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliści jaka to sztuka w dodatku takim sposobem prowadzić samochód :biggrin:. Zona to stan umysłu, nawet Rosja tego nie przebije :biggrin:.

 

SmokeHead, zacny z ciebie stalker, że Durczok został ukatrupiony przez chomika :biggrin:. Akurat ostatnio gram w SGM 2.2 i patrzcie kogo znalazłem :biggrin:. Niestety, nie jest to jednak zwierzątko :dry:, chyba cosik chomik jakimś cudem dotarł do spełniacza życzeń i stało się :biggrin:.

 

post-3169-0-94913000-1408291296_thumb.jp

 

Fajne jest to, że przy samych ksywkach stalkerów itd. idzie się pośmiać :smile:.

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Stary? a co ja moge robic jak już skończę tę polibudę? bo z zawodem trudno, inżynierow jak psów a do jewreji na zapad ja nie.... .

 

No przeca ci powiedziałem dawno temu, zostan tak jak twój stary inteligentym bandytą, do wyboru: nabojka/czeta, braterstwo( Scania oder Rußland) lub tak dla sportu zostań rekietrem :

http://www.youtube.com/watch?v=_r8jZ3O7JtM

 

To, że będziesz gęsią to pewne, tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.