Skocz do zawartości

Stalker "na wesoło" :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W czasie niedawno zakończonej podróży przez Cień Czarnobyla w celu odświeżenia sobie pamięci o tejże grze, natknąłem się na wiele przeróżnych sytuacji, w tym i również kilka, powiedzmy..... niecodziennych ;)

Spoiler

Zaczęło się od pijanych stalkerów leżących tak sobie na ziemi....

ss_szczepek_02-02-19_19-30-22_(l02_garbage).thumb.jpg.2583ca459b9d6bb8fda5dc58faf94a46.jpg

Jak się okazało, to był tylko początek. Później natknąłem się na bandytów potrafiących dokonać samozapłonu - ot tak, sami z siebie

ss_szczepek_02-03-19_15-28-02_(l01_escape).thumb.jpg.41c43a42aa4cdf9744737465f209445e.jpg

Udało mi się nawet odnaleźć lewitujące krzaki - czyżby tajny projekt z laboratoriów X?

ss_szczepek_02-03-19_15-36-32_(l01_escape).thumb.jpg.9d2c27ea47b56a33dd3ce042fe496ced.jpg

A na sam koniec odkryłem tajną moc żołnierzy Monolitu - lunatykowanie

ss_szczepek_02-04-19_12-53-22_(l11_pripyat).thumb.jpg.650ee3fb5bf2e8f31924d175f74ef245.jpg

Czy i Czyste Niebo zaskoczy mnie podobnymi sytuacjami? Zobaczymy.... :D

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wrzucił na vkontakte to mi się przypomniało.

Kto pamięta "protoplastę" Stalkera od GSC czyli Codname Outbreak ;) Kombinezony Beryl to praktycznie to samo co wyposażenie wojaków w tej grze.

Mam wciąż tą gierkę na płytce. Na Gogu za 23 zeta.

Gameplay

Spoiler

 

A polski dubbing w tej grze był srogi :D

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb

pamiętam, grałem i przeszedłem ale dopiero w wersji z GOGa, wersja z płyty (a dokładnie to z czasopisma Click!) miała buga w jednej z z misji gdzie AI kompana wysiadało. Ale i ta z GOGa nie była idealna, w pewnym momencie (misja na pustynnym lotnisku) musiałem przechodzić pozostałą część misji bez zapisu bo wylot. Albo na platformie wiertniczej ale nie pamiętam co tam siadło. Sama gra prosta jeśli odkryjesz że strzelając w głowę trupom podnosisz sobie tak mocno statystyki że od piątej misji wszyscy mieli rangę Kapitana :biggrin:

Zapowiedziano Darkest Dungeon 2, jest obecnie promocja na pierwszą część z dodatkami a trzeba pamiętać, że każdy potrzebuje odetchnąć przy ognisku.

1522534157_Darkest-Dungeon-Игры-stalker-crossover-4335590.png

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.