Jump to content
pacjent1972

Stalker "na wesoło" :)

Recommended Posts

Wódnik i rusałki ;) :biggrin:

A wyżej Najemniczka i jej Doppelgänger.

p.s. co do rusałek to działają jak kontrolerzy: jeżeli będziesz się jej patrzył głęboko w oczy ponad 10 minut to zaczniesz mieć omamy słuchowe i wzrokowe.

Ci którzy im ulegli nazywali to uczucie miłością ;) :biggrin:

Edited by vidkunsen

1 godzinę temu, vidkunsen napisał:

co do rusałek to działają jak kontrolerzy: jeżeli będziesz się jej patrzył głęboko w oczy ponad 10 minut to zaczniesz mieć omamy słuchowe i wzrokowe.

Ci którzy im ulegli nazywali to uczucie miłością ;) :biggrin:

@vidkunsen Ty to dopiero jesteś wariat:biggrin: Ja nawet po dobrym litrze bym taki nie był:D:biggrin:

Edited by wariat

@tom3kb  Ja sobie zażartowałem, ale że była poważna odpowiedź, to też poważnie odpowiem. Nie wygląda mi to na płaską kalkomanię, ale na 3D.

Kiedy byłem jeszcze chłopcem, mój krewny który był garncarzem, koniecznie chciał mnie wziąć do terminu. A było to po tym, jak po godzinnej zabawie na kole garncarskim, potrafiłem "stworzyć" dzbanek o kształcie amfory, dorobić mu ucho i wylewkę. A przedmioty o kształcie doniczki zdjąć z koła bez odkształcenia. Jednak babranie się w błocie mnie nie bawiło i tak mi zostało do dzisiaj. Robienie kubków zostawiam garncarzom, albo jak tam się teraz nazywają.

Może ktoś z forumowych twórców ma taki talent.

Gdy w Zonie brakuje ci jedzenia nie ma co wybrzydzać.PEZZsTGIU4A.jpg

Tylko ciekawe z jakich części ciała robią te sucharki :D Może to przekąska jak nasze paluszki :)

No i kto szuka tych starych wysuszonych zombiaczków.

Hmmm jak to w modach czasem jeden z mądrych twierdzi - Głuszec w kweście o stacji Łuk na Zatonie: jest pewna idejka.

Legenda o powstaniu napoju zwanego kawą:

rejon Etiopii/Sudanu, żywocił sobie chłopina z córką która miała trąd, przylazł razu pewnego do niego wędrowiec, chłopina nie miał jak go ugościć - a mógł po Słowiańsku: chlebem w zęby i solą po oczach - więc styrał/zrobił mu napój z części odpadniętego ciała córki.

Tak powstała kawa wg. legendy - ci co piją za dużo kawy mogą dostać łuszczycy.

Więc jak myślisz Tom3kb - z czego są te czipsy "с нежным подвяленых зомби"  ;) :biggrin:

Edited by vidkunsen