Skocz do zawartości

Fallout temat ogólny


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

No z tego co pamiętam to jest tej quantum sporo w fabryce nuka coli. A ten gość który mieszka razem z tą babką która ma swoje ''muzeum'' nuka coli ma fajnego obrzyna, chyba unikalny, zawsze latałem z karabinem Lincolna albo straszliwą strzelbą, jak dla mnie dwie najlepsze bronie, no ale obrzyn też niczego sobie, zdobyłem go najłatwiejszym sposobem - zabiłem właściciela broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię karabin plazmowy a3-21 harknesa mam też pod klawiszami działo obrotowe, wyrzutnie rakiet, zemste, karabin szturmowy straszliwą strzelbę, pistolet maszynowy 10mm, granaty i stimpaki. Wszystko pod ręką. Jeśli chodzi o quantum to jest samochód dostawczy nuka coli między old olney a gospodarstwem mlecznym chaste acres- wiele zwykłych nuk i 5 czy 6 quantum.

Edytowane przez nati20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam to zadanie z cheryl. 3 część jest w grobie koło tego mostu koło cytadeli. Trzeba znaleźć takie zagrodzone miejsce gdzie mają obóz bandyci. 4 część jest w grobie niedaleko grayditch, za podstacją. Jej ciało jest niedaleko jury street metro station. Jest takie miejsce z czerwonymi kontenerami. Nie ma przy sobie nic ciekawego i jak ją przeszukamy przychodzi behemot. On ma coś przy sobie np miniatomówke jakieś kapsle. Ogólnie mało interesujące zadanie.

Zrobiłam wczoraj strażników reilly, potem dała mi ponad 4k kapsli za odkryte lokalizacje

Dziś zrobiłam zadanie od gula ale dogadałam się z tennpenym by zabić tego trupa, zabiłam też grete by dostać kontrakt na charona jako mojego przynieś, podaj, pozamiataj. Drugie zadanie jakie zrobiłam to powrót do krypty 101 ale że jestem zła to włączyłam w komputerze w komorze reaktora jakieś teges szmeges że wyszli z krypty haha powodzenia życzę, może ich nic nie zje.

Wczoraj jako że byłam w tym hotelu statesman wykonując zadanie dla reilly użyłam pola maskującego i trochę posłuchałam tych brzydali supermitantów, ale lałam ze śmiechu gadanie z tobą jest głupie, nie gadam z idiotami, puk puk- kto tam- ludzie- jacy ludzie, zabić ludzi, myślałem i to bolało, znałem kiedyś kobietę albo to ja byłem kobietą ahaha

Dziś też była kupa śmiechu u dukowa ten to dopiero wieśniak- jem, pije, pierdze i pie****e ahahaha niektóre teksty w tej grze mnie rozwalają.

Edit

Album z gry, jest publiczny więc nawet jak ktoś nie ma konta można oglądać(tak sądzę)

http://smartfonik.pl/album.php?albumid=4051

Edytowane przez nati20
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ha! Wiedziałem że da się jakoś uruchomić te wielkie satelity! trochę kombinowania i zadziałało. Ta gra mnie zadziwia..

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Wchodzimy do tej największej, w środku będzie komputerek na ścianie którego nigdy nie zauważyłem, sam nie wiem jakim cudem. Ale mniejsza z tym, nie chcę więcej zdradzać, tylko pamiętajcie aby zaraz po kombinowaniu przy komputerze udać się na szczyt satelity, najlepiej róbcie to nocą, będą ładniejsze widoki. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do fallouta to grałem w fallout 2,Falouta 3 i New Vegas. Co do klimatu to uważam że ten w "dwójce" był niepowtarzalny ale ten z trójki i NV też jest świetny, nie wiem czemu ale jak grałem w New Vegas jakoś bardziej odczuwałem taką pustkę niż w F3. Co do samej trójki to mam bez dodatków, przechodzę ją drugi raz i znów dobrą postacią :dry: bo jakoś nie lubię być złymi postaciami w każdej grze :D A poniekąd nie chciałem wysadzać megatony nie chciałem ze względu na sentyment do Moiry, jej zadań i szeryfa Simmsa (chociaż wiem że moira przeżyje ale to już nie ta sama osoba :D ), teraz jestem "odkrywcą" latam po całych pustkowiach i odkrywam nowe lokacje, nie zapomnę tego jak kiedyś na pustkowiach spotkałem jakiegoś tam lekarza czy kogoś, wiem że miał dużo stimpaków i kapsli. Gdy chciałem go okraść to ciągle mnie wykrywał, zabijać go nie chciałem bo to jednak karma jest :D szedłem za nim z bite 2 minuty aż trafiliśmy na robomózg który go załatwił, więc miałem to czego chciałem plus exp za robomózg :D. Co do złej karmy mam pytanie, jeżeli będę chciał wysadzić megatonę to dostaję złą karmę i apartament (wiem bo próbowałem lecz później powróciłem do wcześniejszego zapisu jeszcze jak megatona istniała) i tu się zaczyna moje pytanie. jeżeli bym próbował pozabijać wszystkie możliwe postaci w megatonie i później ją wysadził to dostanę podwójne złą karmę czy nie?

 

a drugie pytanie to jak się gra złą postacią? wyczuwalna jest jakaś różnica między złem a dobrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram ci się odpowiedzieć na te pytania  :thumbsup:

 

1. Za każde zabicie ''niewinnej'' postaci w świecie Fallout 3 dostajemy złą karmę, czyli tyczy się to także wszystkich mieszkańców w tej osadzie, być może oprócz Jericho - starego bandytę i oczywiście geniusza zła - Pana Burke. Za zabicie reszty poleci ci zła karma. Gdy wszystkich zabijesz w Megatonie i ją potem wysadzisz to nie kumuluje się to w żaden sposób. Wysadzenie i zabicie własnoręcznie mieszkańców to dwie różne kwestie. 

(Jak się zdecydujesz wysadzić Megatonę to nie zabijaj Moiry Brown- zobaczysz później czemu)

 

2.Grałem parę razy złą postacią (w końcu lubię zło  :tongue:) i jest trochę większych albo mniejszych zmian które można przyuważyć. Przykładowo:

-Specyficzne reakcje NPC do naszej postaci

-Wolny wstęp do Paradise Falls (spory plus)

-Możesz werbować złych towarzyszy (czyli np, wcześniej wspomniany Jericho który może nosić pancerz wspomagany i jest zajebisty.... no Fawkes oczywiście ciut lepszy)

-Z minusów to ścigają nas co jakiś czas Regulatorzy ale jakiś większych problemow to z nimi niema

 

Różnica jest dużo pomiędzy dobrą a złą karmą. Mamy złą - postacie złe trzymają z nami sztamę. Mamy dobrą - postacie złe chcą nas ubić. (pomijając zwykłych bandytów, bo możemy być źli do szpiku kości a i tak są naszymi wrogami)

 

Zauważyłem że najlepiej być neutralnym (da się mieć taką karmę tylko ciężko ją utrzymać) jest mało plusów, ale też i mniej minusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To z Moirą to wiem :) Będę musiał popróbować grać złą postacią. A co do tego apartamentu w tennpenny to da się go jakoś "udekorować" tak jak tą budę w megatonie?. Mimo iż grałem długo w fallouta 3 to mam jeszcze jedno pytanie. z Dukowem jest związane jakieś zadanie? oprócz odprowadzenia jego "dziewczyny" jak się nie mylę to do Rivet City czy tam gdzieś. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z apartamentem to już dobrze nie pamiętam, wydaje mi się że można.

Dukov! jednak z moich ulubionych postaci w F3 pomimo tego że tak naprawdę nic nie robi. Prócz doprowadzenia jego dziwki do ''miasta'' to jest jeszcze zadanie na samego Dukova, mianowicie ''Trzeba strzelić im w głowę'', otóż nasz rusek ma klucz który jest niezbędny do otwarcia jednej z krypt w której jest masa ciekawych rzeczy oraz jednej z najlepszych pancerzy w grze, wykradnij mu go lub zapłać, ewentualnie zabij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

10 marca wydana została wersja 1.0 długo oczekiwanego

http://falloutmods.wikia.com/wiki/Fallout_of_Nevada

Na dole linki do moda, NMA oraz ścieżki dźwiękowej.

https://archive.org/details/NobodysNailMachine-falloutOfNevadaOst

 

Opinie jak dotąt bardzo pozytywne. Niektórzy nawet piszą, że jest momentami lepszy nawet od oryginalnych Falloutów.

Mod z tego co wiem został przetłumaczony jedynie na francuski (z oryginalnego rosyjskiego).

 

Za to 2 stycznia wydany został Olympus 2207,

http://olympus2207.com/

Niestety również brak informacji o innej wersji językowej.

 

Czy scena tłumaczy modów do Fallouta (czy to angielskiego czy polskiego) istnieje? Nigdy nie interesowałem się tym zagadnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4 premiera wiosną 2016 ?...

 

Kolejne źródło stwierdza, że zapowiedź Fallout 4 z całą pewnością pojawi się w tym roku. Tym razem jest jeszcze informacja o dacie premiery samej gry.
   

Informacja jest oczywiście niepotwierdzona i pochodzi z anonimowego źródła, na które powołuje się serwis gamercenteronline.net.

W wymianie e-maili z osobą rzekomo będącą blisko produkcji, serwis otrzymał potwierdzenie, że Fallout 4 zostanie pokazany światu na tegorocznym E3, zaś sama gra na sklepowe półki trafić ma wiosną 2016 roku. Fallout 4 ma być tworzony z myślą o PlayStation 4, Xbokie One i PC.

To już kolejna informacja o tym, że do pokazu Fallout 4 zostało kilka miesięcy. Kilka tygodni temu podobna plotka wyszła od niejakiego Shinobi602, który wielokrotnie przekazywał potwierdzające się później informacje ze świata gier.

Według obu informacji Fallout 4 zostanie zaprezentowany na konferencji Bethesdy podczas tegorocznych targów E3. Konferencję zapowiedziano na 14 czerwca i jest to pierwsza tak duża konferencja zapowiedziana przez Bethesdę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pojawił się oficjalny trailer czwartej odsłony serii Fallout.

 


Ja (raczej jako jeden z nielicznych) nie narzekam na animacje. To jest FPS/RPG a nie gra od Aktiwiżyn czy innego twórcy 5 godzinnych fpsów.
I niezmiennie możemy podróżować z pieskiem, co jest wg mnie na +

Konferencja E3 omawiająca Fallout 4 odbędzie się na targach E3 (a bo niby gdzie). Zapewne w Polsce będzie można oglądać ją na twitch.tv o godzinie 4 CET (Nie jest napisane czy a.m czy p.m, ale raczej am czyli o 4 rano) dnia 15 czerwca bieżącego roku pańskiego.

Edytowane przez Krzysu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethesda kolego...

03.06.2015

BETHESDA OGŁASZA FALLOUT 4

 

BETHESDA OGŁASZA FALLOUT 4

 Najbardziej oczekiwana gra świata powstaje w Bethesda Game Studios

 Wszystkie szczegóły zostaną ujawnione 15 czerwca podczas pokazu Bethesdy na E3

3 czerwca 2015 roku, Londyn, Wielka Brytania. Bethesda®, spółka ZeniMax® Media, potwierdziła w dniu dzisiejszym planowane ogólnoświatowe wydanie Fallout®4 ... cd nartykułu na stronie ... http://bethsoft.com/pl/news

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wątku dla Fallout Tactics nie znalazłem więc może tutaj...

Po ukończeniu moda dla F2 - Fallout 1.5 Resurrection przypomniałem sobie o modzie do Tacticsa zrobionym przez naszego rodaka a mówię tu o Awaken. Grałem trochę ale przerwałem ponieważ trafiłem na powtórkę z Fallout 1.5 czyli „dwie strony zwaśnione i my walczymy dla jednej przeciwko drugiej" i miałem tego serdecznie dosyć i odłożyłem na później. Mimo to brawa należą się za zrobienie grę w duchu oryginałów mimo ograniczeń np. brak wyborów w dialogach.

I tu ciekawa rzecz - do Tacticsa powstał projekt o nazwie Mod Manager, który w założeniu pozwala nam na przełączanie się pomiędzy modami do gry bez konieczności usuwania jednego moda (i ponownej instalacji gry) na rzecz drugiego. Jednak pewne mody które są w tym projekcie w starszej wersji jak Redux, na szczęście Awaken dał się załatać i odpalać w najnowszej wersji 1.41b

Wisienką na torcie Mod Managera jest jednak inny mod - Enclave. Waży dwa razy więcej niż sam Tactics! Idziemy wg. instrukcji poniżej i gramy.

http://www.moddb.com/mods/enclave-mod/tutorials/enclave-install-tutorial

Mod operuje na innej filozofii niż oryginalny Tactics. Jest dużo trudniejszy i ciężko wygrać siłą w modzie.

Pierwsza misja to rzut na głęboką wodę (jakby realia postapo były lekkie) gdzie mamy nie mniej nie więcej a ucieczkę z więzienia. Dwóch w sztumie, dwóch na zewnątrz. Jak dotąd próba ataku drugą grupą zawodzi, jest masa wieżyczek, strażnicy ciężko uzbrojeni, pojawia się opancerzony pojazd z posiłkami, rakiety i generalnie - przewaga liczebna przeciwników. Także przebijam się przez więzienie robiąc użytek z samoróbek, kos czy dubeltówki. Wabienie przeciwników to podstawa, zapis/wczytanie dla krytyka kładącego przeciwnika na łopatki też.

Bardzo pomocne jest doświadczenie z serią Commandos i podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia gdzie ich szukać.

Mad Bramin (największy serwis o Falloucie w Czechach)? No Mutants Allowed? Na angielskich stronach to problem tym większy, że dla nich poza Fallout 3 i 4, ewentualnie New Vegas to klasyczna dwójka FO1 i FO2 nie istnieje dla ludzi zza oceanu, mimo że seria jest umiejscowiona w ich rejonach i najlepiej jest ukazana w klasycznych tytułach.

Trochę znalazłem na Gry-Online ale część jest przestarzała.

Do głowy przychodzi mi jeszcze AtomicGamer (o ile jeszcze istnieje).

 

Mods.png

 

Ciekawy jest jeszcze The Sum który jest zupełnie inny niż Tactics, wręcz przeciwność stanowi - bardzo pacyfistyczny. Jesteś jakimś młodzieńcem z Kanady (temat prawie nie ruszany w Falloutach mimo, że aneksja Kanady przez USA to był jeden z pierwszych kroków do nuklearnej zagłady w grze) który próbuje przetrwać w nowej rzeczywistości. Twórca to artysta, wnioskując po jego komentarzach. Dziwi mnie że obrał do swojej pracy Tacticsa.

Tak mnie to zaintrygowało, że przetestuję z chęcią. Dam znać później choć na pewno nie dzisiaj ani w tym tygodniu

http://www.moddb.com/mods/mod-manager/downloads/14-the-sum-nous-aurons

Mod nie wymaga gry do działania, już jest w pliku (aż dziw bierze że jeszcze nie zdjęli, widać Beth nie obchodzą stare Fallouty tak bardzo, że pozwalają na to poprzez brak interwencji).

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
Sum jaki jest każdy widzi
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.