Skocz do zawartości

Szukam starszych utworów.


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

@LordDino podeślij mi nazwy jeśli możesz zespołów lub nawet piosenek to spróbuje ci znaleźć na chomiku lub innych serwisach.

Udało mi się znaleźć taką stronkę spróbuj tu znaleźć http://www.klubowamuza.pl/mp3_lata-90/

Edytowane przez Darkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest jakiś serwis z którego można pobrać starsze piosenki (lata 90 hip hop i r'n'b) bo na YT są ale nigdzie nie mogę znaleźć.

Próbowałeś szukać przy użyciu programu? Np. Songer. Czasami się znajdzie jakąś perełkę.

EDIT: Natchniony postem Papaczosa (poniżej) pragnę nadmienić że proponowany program nie służy do szuaknia jednego konkretnego gatunku muzycznego z konkretnego okresu ;-) Nawet nie zwróciłem uwagi że LordowiDino o hip-hop chodzi :P

Edytowane przez vranorvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego tematu nie zakładałem, bo myślałem, że nie trzeba ale jak ktoś uważa to za słuszne to spoko, dzięki. Darkus chcesz utwory czy może np albumy ci łatwiej dociągnąć i z tego bym sobie wybrał. Albo gdzie tego można poszukać to by,mm ci już gotowe linki podesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być albumy będzie znacznie łatwiej ale linki też możesz podesłać jest jeszcze opcja żeby z youtube ściągnąć ale jakość nie za specjalna będzie podaj mi nazwy zespołów albumy albo nazwy piosenek a znajdę ci na pewno.Jeśli chodzi o szukanie to ja w google wpisuje nazwa zespołu tytuł pisenki/Albumu pobierz i zawsze mi znajduje.

Jak chcesz spróbuj tutaj poszukać http://www.djoles.pl...lata-80-90.html

Edytowane przez Darkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj albumy albo dyskografie chyba, że będą jakieś album the best off to chętnie przytulę i tam wsio powinno być. Down Low C-Bloock Flip da Scrip Nana Pappa Bear R'n'G Puff Daddy (starsze jako puff, a nie p. diddy) R. Kelly (tu możesz wszystkie) Nas (też wsio możesz ale lepiej starsze i Tak samo R.) Fun Factory Ace of Base (dla żony :D) Nie śmiejcie się ale to moja młodość i aż się łezka w oku kręci hehe. Darkus nie za dużo tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.