Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Drodzy moi, gips zdjęty, ale 26 dni stacjonarnej rehabilitacji przede mną. Do tej pory szło ciężko i nie miałem okazji pograć. Teraz szykuje się na kilkunastodniową sesję. Jest problem ! Nadal jestem w początkowej fazie. NIe mogę wysadzić drzwi, pomomo licznych wariantów podejścia do problemu. W kolejnych grach różne ładunki, wrzucone pod drzwi i łup !!! A te drzwi ni ..... Podpowiedź poproszę ładnie !!!. A propos emisji - nie tylko anabiotyk, ale jeszcze śpiworek i przespać ( w miare bezpiecznym miejscu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w czerwonym schowku PC-15. W piwnicach nic ! Tym ładunkiem robie dużo buuum i jedynie jak nie uciekne, to urywa mi nogi. Drzwi jak to drzwi, nic nie mówią i są zamkniete. Czy może potrzebny jest jakiś inny ladunek ? Powoli zaczyna to być nużące. Filmik zobaczyłem i tam nic innego nie robią. Może nie wykonałem jakiegoś warunku? Czerwonych wybiłem wszystkich, bo biegam po terenie i wrogów "niet" Ps. Już wiem !!! W tym rejonie można znaleźć 2 lub 3 ładunki, ale drzwi rozwala jedynie pakiet z wioski, pozostałe przy drzwiach robią dużo hałasu. Juhu !!!! Idę dalej. Ps2. Dwa dni minęły i już jestem na ATP. Co można było wykończyć, to wykończyłem a teraz gra wykańcza mnie. Sejf jest, lodówkę potraktowałem nożem i trochę się otworzyła, Ale gdzie kluczyk ? Rano rehabilitacja, po obiadku spanko i w ten sposób noce są moje . Na sniadaniu mamroczę " gdzie ten kluczyk, gdzie kluczyk ?" i wszystkie kobiety ciekawie sie na mnie patrzą. A wiecie jakie kobiety i w jakim wieku przebywają w sanatoriach rehabilitacji narządu ruchu ? .....eeeee, nie wiecie!!!

Edytowane przez sopel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm może to głupie pytanie ale co nalezy zrobic aby w tym modzie nadal było słychać lektora polskiego?

 

A to chyba jakiś żart...

 

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : out_of_memory_handler[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp[error]Line		  : 336[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : Out of memory. Memory request: 16 K

 

 

Bo mam 16GB ramu...

 

Edytowane przez Gulgoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mądrale postanowiły mi dokopać i zero podpowiedzi, ale ja umnyj. Dla wszystkich początkujących- w tym modzie po dotarciu do miejsca lub porzedmiotu fabularnego nie następuje automatyczne przekierowanie, jak w podstawkach. Trzeba efnąć. Efnąć, czyli wcisnąć "F" , pomimo braku zachęty w napisie, jaki sie pokazuje. Tak trzeba zrobić z drzwiami w norze Sidorowicza ( wtedy zadziała ładunek wybuchowy ), albo przy sejfie bandytów w ATP. Po dotarciu do sejfu ( jak sie pokarze napis . że zamknięte ) efnąć i wtedy dojdzie do przekierowania na kluczyk. Dalej już proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie podchodzę już któryś raz z rzędu do zadania odprowadź oddział  monolitu, i za każdym razem gdy  podchodzę do nich z ludźmi powinności to otwierają ogień, nie wiem czy tak ma być w tym modzie? W podstawce, wdrażali się w struktury powinności i zadanie zaliczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki oto problemik 

 

FATAL ERROR [error]Expression    : !m_error_code[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line		  : 748[error]Description   : ...- zew prypecigamedatascriptsui_mm_opt_main.script:205: attempt to call method 'NeedVidRestart' (a nil value) 

 

 

Wywala mnie do pulpitu po naciśnięciu zastosuj w opcjach nawet bez wprowadzania zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ s4top

 

Wejdź do głównego folderu gry, zmień nazwę folderu gamedata na inną (np.: gamedataXX), odpal ponownie grę - powinien załadować Ci się czysty Zew Prypeci. Ustaw sobie wszelkie parametry video gry (bo jest u Ciebie jakiś problem z tym elementem) i "zastosuj" zmiany.

Następnie wyjdź z gry, przywróć pierwotną nazwę folderu gamedata i odpal ponownie grę. 

Zmiany inne niż graficzne nie będą raczej powodować wysypu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli na tej z polem minowym?

Pomocy gdzie jest trzeci tajny dokument z x-18?

Witam,mam taki problem-jestem na magazynach wojskowych i mam się udac do zatonu by przejść na agroporm ale przy każdej prubie sejwu lub użycia przejścia na inną lokację wywala mnie na pulpit i w logu ne ma zapisu o błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Mod jest rzeczywiście świetny, niemniej jednak chciałbym trochę nacieszyć oczy "fajerwerkami" pogodowymi z atmosfear 3. Wiadomo mi jest, że w przypadku SG 2.2 można zasymilować AF3 (przy pomocy małego patcha). Czy ktoś z Was próbował? Jeśli nie, to pytanie kieruję to technicznie obeznanych. Czy takie połączenie sniper+AF3 byłoby możliwe i obeszłoby się bez żadnych kolizji?

 

Czekam na Wasze cenne rady

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mod jest naprawdę bardzo dobry  , gra sie bardzo przyjemnie ale ... zawsze jest jakieś ale.Co jakis czas dopada mnie nastepujący problem:

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CInifile::r_section[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line		  : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

W związku z tym iż poziom mojej wiedzy dotyczącej ogólnie pojetego ogarniania komputera jest niski  mam p[ytanie do znawców  o przyczyne powyższego.

 Pozdrawiam

 

 Edit - po  wielu godzinach walki ze "sniperem"

- usunięcie podstawki i moda z dysku

- ponowne zainstalowanie składowych

-  nadal wywala

- ściągnąłem pliki z torrenta - nie powinno byc problemów z brakującymi - być może- składowymi

- ponowna deinstalacja całości i instalacja  krok po kroku

- teraz  wywala jak  wywalało ,  tyle że częściej  i  dodatkowo nie mogę dokończyc questa z miejscami postoju żołnierzy - 

  jeden z punktów nie odznacza się - ergo- nie mogę  przejść do następnej lokacji.

 

Podsumowanie - zmeczyło mnie marnowanie czasu na ten dodatek. Z całym szacunkiem dla osób które go zrobiły poświęcając swój prywatny czas -  poczekam na "Misery 2".

Lubię kufajmańskie gry - mają niezły klimat - ale nie  mam zamiaru tracic czasu na buble.

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Dwa podejścia do misji od Garika (po ewakuacji Prypeci) a mianowicie odnaleźć Mielnika.

Mielnika znajduję , dużą grupę Alfa likwiduję i próbuję po dialogu z Mielnikiem wrócić do Prypeci. I tu się zaczyna problem. W czasie realizacji misji dokonuję kilku zapisów stanu gry. W momencie przejścia do Prypeci (autosave) gra robi wylot do pulpitu  a przy okazji niszczy kilka poprzednio dokonanych zapisów.

Próba wczytania ostatniego (autosave) zapisu lub wcześniejszego kończy się wylotem i następującym zapisem w logu.

FATAL ERROR [error]Expression    : error handler is invoked![error]Function      : invalid_parameter_handler[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp[error]Line          : 815[error]Description   :  

Czy ktoś z braci stalkerskiej miał kiedyś taki problem? Jeśli tak to czy udało się go rozwiązać?

 

Pozdrawiam.

 

Zrobiłem ponowną instalację gry i moda ale bez skutku , więc ponawiam prośbę o pomoc lub chociaż wskazówkę gdzie tego błędu szukać.

Edytowane przez apophis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanko.Zadania z Janowa zrobiłem prawie wszystkie,po powrocie na Zaton z flaszką dla Kardana nagle zauważyłem,że czas w grze zapyla z 10x szybciej przykład szybki bieg Skadowsk -Noe to prawie cały dzień od ok.6.00-20.00.Przez pomyłkę w czasie zapisu z menu wcisnąłem F-pokazało się okienko z opcjami jakby spawnera.Dałem wróć. Czy ktoś wie jak zwolnić czas do jakiegoś rozsądnego poziomu.?

Grałem 2-gi raz i tym razem czas przyśpieszył tak 1s rzeczywista=minuta gry.Jakby co to mam osiągnięcia SGM, coś jakby legenda stalker-coś w tym stylu [taki medal miałem]

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.