Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

@ apophis

 

Ten log błędu jest na tyle enigmatyczny, że ciężko cokolwiek wymyślić...

 

@ As44

 

Tych wojskowych jest chyba 6 trupów do obszukania...

Ten temat był wałkowany na forum w temacie moda SGM 2.2. Tam poszukaj.

@Yurek.

Tego się obawiałem. Grzebałem na za tym błędem na forum GSC i znalazłem tylko kilka postów na ten temat ale żadnego rozsądnego wytłumaczenia. Reinstalowałem system operacyjny (używam Win 8 x64) i spróbuję ponownie a jak nie to chyba zakupę nową płytę z grą , może tu leży problem.

Nie udało mi się zakończyć żadnego moda opartego na SGM 2.2 więc może jeszcze spróbuję czystego SGM-a. Jak zwykle bardzo dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiło się po wylocie do pulpitu [stack overflow].Nie działa ani qucksave,normalny zapis też nie.Dużo wcześniejsze z Kordonu zapisy także.Aha byłem,jestem w Jupiterze.Co moźe być przyczyną-pliki script wkleiłem nowe z kopii Snajpera.
FATAL ERROR[error]Expression    : !m_error_code[error]Function      : raii_guard::~raii_guard[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line          : 748[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4653: table index is nil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Porobiło się po wylocie do pulpitu [stack overflow].Nie działa ani qucksave,normalny zapis też nie.Dużo wcześniejsze z Kordonu zapisy także.Aha byłem,jestem w Jupiterze.Co moźe być przyczyną-pliki script wkleiłem nowe z kopii Snajpera.
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4653: table index is nil

 

Mněl jsem stejnou chybu.Nešel načíst ani jeden save.Musel jsem celkově hru smazat a znovu nainstalovat.Zálohoval jsem save a po nové instalaci šly zase normálně načíst.Také se mně to stalo po pádu hry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie o kolejność wstępowania do frakcji-bandytą byłem w Zatonie [wytłukłem ich i Czapajewa].Teraz w Jupiterze co najpierw najemnicy,świt a może powinność.Proszę o podpowiedź.

Aha gdzieś to kiedyś widziałem tylko teraz nie mogę znaleźć. :smile:

Hobby dzięki za radę-mi savy nie działały,mimo reinstalacji gry i moda.

Ale znalazłem chyba sposób naprawy-trzeba robić kopie folder save_data.I potem w razie kłopotów przekopiować i nadpisać w modzie.

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy jest jakiekolwiek znaczenie przy kolejności wstępowania do frakcji

Siemka, a raczej dobry wieczór wszystkim mam do was pytanko jak się nazywa taki operowy utwór który mozna czasem usłyszeć u brodacza w radyjku? Bardzo mi przypadł do gustu i chciałbym poznać jego nazwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Gram od paru chwil w tego moda a już miałem 3 wyloty, wszystkie z tym samym logiem:

 FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report stack trace:0023:69737365 nvwgf2um.dll

co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Pobrałem moda ze spolszczeniem, ale bez dodatków graficznych. Wszystko uruchamiało się dobrze tyle że po kliknięciu nowej gry wyskakuje mi takie coś

FATAL ERROR [error]Expression    : error handler is invoked![error]Function	  : invalid_parameter_handler[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp[error]Line		  : 815[error]Description   : stack trace:

Ma ktoś jakieś pomysły gdzie jest pies pogrzebany?

I jeszcze takie coś

FATAL ERROR [error]Expression    : fs[error]Function	  : CResourceManager::_CreateVS[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkLayersxrRenderResourceManager_Resources.cpp[error]Line		  : 166[error]Description   : shader file doesnt exist[error]Arguments	 : i:grys.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatashadersr2deffer_impl_flat.vs stack trace:
Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę udało mi się odpalić po wgraniu dodatku graficznego, ale w trakcie gry pojawił się problem z ulepszeniami a konkretnie z abakanem, as wał, fn-f 2000, l85 i sig 550. Grzebałem w plikach i udało mi się odblokować wszystkie ulepszenia poza tymi dodam że w pliku z ulepszeniami te bronie w ogóle nie były uwzględnione.Niewiem czy później będzie możliwośc ich ulepszania bo póki co siedzę w kordonie. Ma ktoś możliwośc sprawdzenia czy później już można je ulepszać? A może ktoś wie jak zrobić zeby ich ulepszenie było możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Klucz jest w skrzyni na posterunku przy bramie - skrzynia leży w szafie obok wejścia, które pierwotnie prowadziło do Wysypiska.

Znalazłem, dzięki.

Stalkerzy mam dziwny problem . mianowicie jak biorę zadanie na dostarczenie najemnikom jedzenie na podstacji to w momencie jak mi wskoczy zadanie to mi strasznie tnie gra. Kombinowałem z wgraniem wcześniejszego sejwa , to samo, wczytałem  wcześniejszego sejwa i robiłem inne zadania , po jakimś czasie biorę to zadanie i znowu tnie. dodam, że mam nowy sprzęt min. AMD 6300, grafika R9-270X, pamięci 8 markowe patriot  extreme czy jakoś tak, czy ktoś się spotkał z takim problemem i jak ewentualnie temu zaradzić.

 

Rozwiązanie nastąpiło przez przypadek, zebrałem potrzebną ilość żywności dla najemników bo już wiedziałem ile czego mam mieć i zaraz po otrzymaniu zadania zrealizowałem je, gra idzie płynnie.

Klucz. Potrzebny mi jest drugi klucz aby otworzyć pojemnik na moście, kiedyś grałem w czystego SGM ale już nie pamiętam gdzie jest. Proszę o podpowiedz.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam 1 pytanie co mam pobrać to ? :LINKI
mod... http://narod.ru/disk...medata.zip.html
paczka graficzna... http://narod.ru/disk...xtures.zip.html.

Instalacja 
Mod posiada dwa osobne archiwa które należy pobrać.
Przenosimy tekstury do gamedata głównego moda, a następnie całość przenosimy do gry.

LINK do źródła...http://ap-pro.ru/forum/36-3610-1

POLONIZACJA:
link do pobrania: http://narod.ru/disk...5.11.12.7z.html   czy ten torrent  czy wszystko i czy ta polonizacja działa na ten torrent ? http://www.sendspace...aec50fadf7f5fae .  Pozdrawiam :)

Edytowane przez Robert4466
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie to musisz pobrać wszystko co w pierwszym poście :D , czyli mod---> paczka graficzna--> polonizacja

Dzięki wczoraj pobrałem to wszystko łącznie z torrentem i okazało się że torrent nie jest do niczego potrzebny. Modyfikacja jak na razie działa świetnie tylko nie mogę nigdzie znaleźć ani kupić amunicji do snajperki :( .Ps co to znaczy że coś nie nadaje się do naprawy ? jak tak ze wszystkim jest to lipa  :ermm:

 

Edytowane przez Robert4466
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amunicje do snajperki na początku ciężko znaleźć i kupić dlatego używaj jej z rozwagą. Bodajże u jakiś większych handlarzy dopiero ją kupisz.

Nie nadaje się do naprawy to znaczy że przekroczyła chyba połowe tych zielonych pasków i wtedy już jej nie naprawisz tylko musisz kupić nową. :/ jest to największe utrapienie tego moda jak dla mnie. Bo trzeba non stop latać albo z zestawami do naprawy albo mieć dużo hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z uruchomieniem gry wywala do pulpitu podczas pierwszego wczytywania z takim błędem:

.

FATAL ERROR [error]Expression    : !m_error_code[error]Function      : raii_guard::~raii_guard[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line          : 748[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2077: attempt to perform arithmetic on a nil value

.

Widziałem że podobne błędy już inni mieli ale nie ma konkretnego rozwiązania może ktoś ma jakiś pomysł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam was serdecznie. Nie udało mi się odnaleźć informacji o przejściu z Bagien do Ztonu. Mam wykrywacz min i za torami przed dziurą w płocie widzę podwójną linię min jedna obok drugiej od płotu do słupa z elktrami - nie mam jak obejść. Próby strzelania w miny nic pomogły, wrzuciłem tam ze 20 grantów i nic. Stoję jak słup i ....Dziękuję za wsparcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.