Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@adam9797 pisz po naszemu, mod jest martwy, przejrzałem trochę linków, są padnięte.

Jak chcesz to zerknij ten https://disk.yandex.ru/d/GHOnTwB5yADvy ale musisz się rejestrować.

Ewentualnie:

https://baxofalis.com/9-5s640-h8r-ja80-c16v

Niech mi ktoś wytłumaczy, że jak jest jakiś świeżak na forum to zawsze wygrzebie i ma ochotę na jakieś stare, zapomniane klamoty :) zamiast ostateczne dopracowane wersje ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 9.05.2021 o 14:01, tom3kb napisał:

@adam9797 pisz po naszemu, mod jest martwy, przejrzałem trochę linków, są padnięte.

Jak chcesz to zerknij ten https://disk.yandex.ru/d/GHOnTwB5yADvy ale musisz się rejestrować.

Ewentualnie:

https://baxofalis.com/9-5s640-h8r-ja80-c16v

Niech mi ktoś wytłumaczy, że jak jest jakiś świeżak na forum to zawsze wygrzebie i ma ochotę na jakieś stare, zapomniane klamoty :) zamiast ostateczne dopracowane wersje ;)

Może dlatego że najnowsza dostępna tu wersja to Gunsliger a to straszny szrot gdzie wykastrowano większość arsenału. Niemowle ma więcej włosów niż ten mod broni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@Trocky  Jestem tam zarejestrowany, korzystam z niego, za wyjątkiem sytuacji, gdy przy próbie pobrania moda wystawionego przez niektóre fora trzeba podać np. nr telefonu.

@Agrael  Czernobyl od dawna jest nieobecny, więc może zaktualizujesz #1 w zakresie odsyłacza do moda?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trocky Twoja wola w co będziesz grał, ale wybrałeś sobie nie dość że staroć, to jeszcze jak widzisz po grywalności, nieatrakcyjny.

Jak już chcesz jakiś starszy mod, to radzę wybrać Dejavu lub jego odnowioną i lekko utrudnioną wersję Outfater Addon.

Nie znając Twojej znajomości tak gier jak i modów do Stalkera, trudno coś doradzić. No i najważniejsza sprawa, to jakim komputerem dysponujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Pobrałem z torrenta od kolegi vidkunsena. Z tego co widzę nie jest to ten sam co podany przez ciebie. Na poprzedniej stronie tematu jest jeszcze torrent podany przez kolegę pacjent1972. Sprawdziłem, też działa. Zainstalowałem, nałożyłem polonizację, wszystko gra.
@kondotier nie sugeruj się tym, że sięgam po starego moda. Mój sprzęt bez problemu da sobie radę nawet z nowszymi tytułami. Kiedyś grałem w SGMa który miał trochę inne rozwiązania gameplaya, tylko nie pamiętam co to dokładnie było. Dlatego teraz sprawdzam po kolei w miarę wolnego czasu. Ten S.N.I.P.E.R. na dzień dobry ma namieszane w klawiszologii, trzeba definiować pod siebie. Ale nie takie zmiany miałem wcześniej na myśli :biggrin: Nie jestem jakimś specjalnym fanatykiem serii Stalker, od czasu do czasu pogrywam w jakiegoś moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trocky Wybierając takie mody jak ten, nigdy nie poznasz prawdziwego smaku modów Stalker.

Podałem Ci już dwie propozycje które mogą zmienić twoją opinię o stalkerze, a z nowszych to mogę na początek zaproponować Martwe Miasto DC SR.

A jak chcesz ostrych i wymagających modów, to zajrzyj do działu dla modów Odrodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.