Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Pooglądałem sobie dziś trochę te pliki ze SNIPERa i w wartswie tekstowej jest zbieżność z SGM 2.2 Jenot Edition w 95%. :woot: Jeśli chodzi o inne pliki, to zbieżność jest na porównywalnym poziomie :D Ale mimo tego, nie da się na chama nałożyć polonizacji Jenota na ten mod :confused: Na pocieszenie powiem Wam, że dzięki temu polonizacja nie potrwa długo ;)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych kwestów nie zauważyłem. Po prostu SGM 2.2 + Jenot w warstwie fabularnej. Zmiany dotyczą głównie broni - no ale w końcu to snajper... Kontynuować będziesz mógł, ale niektóre elementy będziesz miał wyświetlane jako "krzaki" - np nazwy postaci, co może Ci utrudnić poważnie rozgrywkę.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czym różni się wersja jenot od samego SGM 2.2? W opisówce za dużo nie znalazłem poza szeroko pojętym utrudnieniem rozgrywki w wersji jenot w stosunku do czystego 2.2. Przeszedłem ostatnio całe SGM 2.2 i nie wiem czy warto atakować moda SNIPER. Niech wypowiedzą się koledzy co trochę pograli najlepiej w obie odsłony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko dokładnie opisane Oprócz tego SNIPER dodaje ABSOLUTE STRUCTURES i NATURE, jest dużo cięższy klimat, przygnębiający - to zasługa MISERY. Jak pisał Yurek nowe modele broni(SHOKER MOD), no i wszystko lepiej zoptymalizowane. Sprzętu jest naprawdę dużo:celowniki,masa nowej amunicji, pukawki w różnych wariantach itp itd Jeżeli ograłeś ostatnio czystego SGM 2.2 to chyba poczekaj na MISERY 2.0(równo miesiąc), modzik raczej dla osób, które nie grały w SGM'a czy JENOT'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dodaje SNIPER to wyczytałem, ale mi bardziej chodzi o różnicę w gamepley'u a nie o ilość broni, pancerzy, czy textur - skoro mod to w sumie Jenot + to co w opisie moda to moje pytanie czym różni się jenot od czystego SGM 2.2. Na MISERY czekam już ze 3 miesiące więc skąd masz info, że równo miesiąc do wydania skoro cały czas TBD razi mnie codziennie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11.12 to nieoficjalna data premiery MISERY 2.0 z forum MODDB(jeszcze nie potwierdzona, na stronie jest 4Q2012) Co do JENOTA to w linku masz dokładnie opisane czym różni się od zwykłego SGM 2.2.Dodaj do tego to co w opisie SNIPERA i oceń czy chce Ci się znowu biegać p bagnach w te i nazad :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja w wersji BETA do moda S.T.A.L.K.E.R. S.N.I.P.E.R gotowa ! ;)

Link do pobrania znajduje się w pierwszym poście tego tematu.

Niebawem pewnie pojawi się też dodatkowy link do pobrania z naszej Pobieralni.

Autor polonizacji moda (czyli Yurek ) NIE WYRAŻA ZGODY na uploadowanie polonizacji na inne serwery.

UWAGA !!

Polonizacja była robiona pod wersję moda z linków umieszczonych w pierwszym poście tego tematu.

Autor nie gwarantuje działania polonizacji i moda z innymi wersjami tego moda !

Poniżej macie screeny z działającej wersji PL tego moda: :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota @Yurek. Witam, moda będę miał za około 32 gdziny, 11 kb/sek, paczka graficzna za 7godzin, 100 kb/sek a polonizację za 1 godzinę i 20 min.

Chciałem zapytać: nie ma innych serwerów jak na przykład serwer Forum do polonizacji? Nie mam do nikogo pretensji, z Forum ściągnę polonizację w 2,5 minuty.

Ortografia i inerpunkcja. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać: nie ma innych serwerów jak na przykład serwer Forum do polonizacji?

Spolszczenie pojawi się w Pobieralni, ale musi być @Portals by je tam wstawić. Przy czasach które podałeś na pewno zdąży... :smile: .

//

Ja pobrałem wersję z Narod.ru i również wszystko jest OK. Przy max detalach mod pokazał zużycie 43%RAM, czyli przy pamięci 8 GB daje to około 3,4 GB.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania.Paczka trochę waży(ponad 400mb, co mnie zdziwiło), ale śmiga pięknie na wersji z torrenta. Profesjonalna robota!Szkoda tylko, że po wgraniu stanu z wersji RUS tekst jest nieczytelny i wywala po kilkunastu sek., ale Yurek o tym pisał. Grajcie w SNIPERA i podzielcie się wrażeniami! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na mistrzu nie ma lekko, ale po wykonaniu kilku zadań na Kordonie, na posterunku pojawia się technik.Robimy dla niego parę misji i mamy możliwość usprawnienia(na maxa bez, bez przynoszenia narzędzi) naszego najlepszego przyjaciela:SWD-M.Problemem jest tu tylko kasa, ale radzę pobiegać i poznosić nieco sprzętu, by dopakować pukawkę, zanim przejdziemy na Zaton.Zastanawia mnie tylko dlaczego w tym modzie tak niewiele modeli broni da sie ulepszyć u mechaników.Większość zachodnich pukawek nie ma takiej opcji(poczciwy AKM, który zdobyłem na Kordonie, służył mi niemal do samej Prypeci). Nie wiem czy to zamierzone przez twórców moda, czy jest on jeszcze niedokończony?Hmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wyczyszczeniu Wioski z Bandytów (początek gry) podchodzę do jakiegoś Żeni, który prosi o apteczkę. Gdy mu ją dam gra przestaje reagować (Alt,CTrl,Del). Jeśli powiem, że nie mam mogę grać dalej, a Żeni po jakimś czasie znika.

Czy on ma jakieś zadania, bo jeśli nie to zostawię go - niech się wykrwawi :)

gamedata z ru, textury i polonizacja


Exp[b][/b]ression : !m_error_code
Function	 : raii_guard::~raii_guard
File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line		 : 748
Description : ...e.r. - zew prypecigamedatascriptsstate_mgr.script:539: attempt to index field '?' (a nil value)


Pozdrawiam i dziękuję

Edit

Żenia odrodził się gdy byłem po za jego widokiem i dalej gra działa bez problemów.

Może się komus przyda.

Edytowane przez andwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ułatwienie gry :P Jeśli ktoś chce grać na hardcore, nawet niech nie zagląda ;)

Spawner jest co prawda wyłączony, ale możemy dodać sobie ciut gotówki Do skrótu gry na pulpicie dodajemy "-cheat_mode", w czasie gry wychodzimy do menu i wciskamy "O" (litera O, nie cyfra 0). Każde naciśnięcie klawisza dodaje nam 1000000 rubli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.