Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

@koksar sprawdź czy masz tylko jedno gamedata...to błąd instalacji. Jeżeli tworzy się folder..gamedat/gamedata to jest nieprawidłowo...osobiście już na to wpadłem.

//

Miejsce było dokładnie podane w rosyjskim poradniku do SGM 2.2.

@sedoro można prosić link do tego poradnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się pierwszy wylot:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: fatal error
[error]Function	 : CInifile::r_section
[error]File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		 : 502
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Czyżby chodziło o pamięć? Bug trafił się w Zatonie przy zaciemnieniu.

Fatal error wstawiamy w kod<>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy ładowaniu gry:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: data
[error]Function	  : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreFS.cpp
[error]Line		  : 545
[error]Description   : d:program filesgsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatatexturesnwmumpwpn_aek919k.dds
[error]Arguments	 : Not enough storage is available to process this command.

Duża litera, fatal error wstawiamy w kod<>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brak wystarczającej ilości zasobów dla wykonania tego polecenia" - przeczytaj ten temat, powinien pomóc: http://stalkerteam.p...z-pamiecia-ram/ .

@Kowalosiu69 - odpowiedź była w temacie czystego SGM 2.2 - idź tam gdzie jest pociąg na Bagnach. Powiadomienie o odnalezieniu przesyłki wyświetli Ci się na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam regularne wypady już przy odbijaniu pierwszej wioski.


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Nie zależnie od ustawień, śmiga na wymaksowanych i średnich tak samo, a crash leci dalej.

Mod pobrany z torrenta. Wykorzystanie pamięci przy crashu wynosiło 62%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś :smile: Pierwszy anabiotyk dostajemy od dowódcy posterunku wojskowego, potem trzeba sobie radzić tak, jak napisał @malakas w poprzednim poście.

Myślałem że skoro są emisje w tych lokacjach to także są bezpieczne miejsca...to moim zdaniem trochę do pupy,że zapomianiano o tym lub celowo tego nie dodano. Wy też macie lola, że po ulepszeniu podstawowej snajperki traci swoje ,,wspaniałe właściwości" tj celność,niezawodność itp?Jest lol z uruchamieniem gry gry pod win 7 64 i może dlatego mam ctd.

Cichy ja to tylko w pozytywnym znaczeniu o ile można tak napisać;-)

Nie używamy wulgaryzmów. cichy

Edytowane przez Gulgoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 ma rację, grając w moda i nie tylko, należy czytać informacje w oknach dialogowych. Jest to najbardziej wskazane w modach, bo w podstawkach nic nowego się nie pojawi i jak ktoś w podstawkę gra już któryś raz z kolei, to zna na pamięć prawie wszystkie pytania i odpowiedzi. Mody mają tą specyfikę, że zmieniane są i dodawane też zadania, co zmienia naturalnie treść rozmów i kto czyta tylko pobieżnie, może mieć potem problemy ze zrobieniem zadań, czy to jak w tym przypadku kolegi @Gulgoi, spapranie sobie porządnej pukawki. Dobry stalker, to wie co mówi i wie co mówią inni. :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pobawić się w edycję plików odpowiedzialnych za ulepszanie broni - ja tak zrobiłem, bo miałem ten sam problem co Ty. Ale w sumie, w tej snajperce wystarczy ulepszyć celownik - o ile się nie mylę wystarczy dodać zoom i wykrywanie źródeł ciepła...i nic więcej nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.