Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 S.N.I.P.E.R.


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Robert4466 masz linki do snajpera:

 

https://yadi.sk/d/O_TIVfinSNHqU - czas pobieranias u mnie - 17 minut

 

Paczka graficzna: https://yadi.sk/d/Jbou2smASNHCm

 

Rus forum:

http://ap-pro.ru/forum/36-3610-1

 

Link na tymże forum też odnosi się do Janka(yandex) - 2,61 gb

 

jest tam taki dział:

КВЕСТЫ
Кордон и болота
Кордон: найти командующего блокпостом В СБУ было поручено - найти Медведева по прибытию. Он должен быть где-то на
...

 

Juz ci tłumaczę: Kordon i bagna, znajdź dowódce zastawy/blokpostu/posterunku, w sbu był rozkaz - znajdź niedźwiedzia/niedźwiedziowa po przybyciu.

On może być....

Skopiuj, przeslij to zawsze ci ktos przetłumacz.

 

Aha!!! ważne zawsze paczki z modami ze wschodu rozwalaj programem 7zip

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jak wykonać zadania w Czerwonym Lesie -  Psycho: udałem się na miejsce przeprowadzenia eksperymentu i nic nie znalazłem w miejscu dokładnie oznaczonym na mapie kółkiem. Nie znam rosyjskiego więc poradnik/solucja w trym języku odpada.

 

OK - już znalazłem rozwiązanie: trzeba stanąć w oznaczonym miejscu bez zabezpieczeń psionicznych :)

Edytowane przez mirzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Macie jakiś pomysł na ten błąd??

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : out_of_memory_handler
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 8192 K

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie będzie reuploud - u moda ponieważ nie posiadam go oraz w internecie brak aktywnych linków. Przypominam że rola opiekuna modów to wynajdywanie informacji na temat moda/ zmian a nie pobranie moda i odpowiadanie za nie działające linki do moda. Tak więc jedyna szansa na pozyskanie moda to poszukiwanie moda u osób z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oto nowy link do moda:

Mod w formie instalatora, niestety nie udało mi się znaleźć wersji "gamedata + tekstury". Linki do tekstur są aktywne na Yandexie ale z gamedatą jest problem.

Zapraszam do korzystania z moda w formie instalatora.

Proszę Moderatorów o wstawienie do #1 postu tematu.

 

Sdiełano :)

 

 

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

mam dwa pytania natury fabularnej.

1. Jestem na Magazynach Wojskowych, posterunek wschodni. Odparłem kilka ataków mutantów i zrobiło się spokojnie. Drugi dzień czekam a znacznik ciągle miga. Obrony innych posterunków przebiegały sprawnie i szybko a tutaj... O co chodzi ? Zrobiłem dwa save,y. Pierwszy - zostałem sam, drugi - z pięcioma świtowcami. Nic to nie zmienia. Znacznik miga a w koło cisza.

2. Jak dostać się na Agroprom ? Są tam dwa helikoptery.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mógłbym prosić o "łopatologiczne" wyjaśnienie mi, jak zainstalować tego moda? xD
Ja odpalam plik S.T.A.L.K.E.R._S.N.I.P.E.R..exe i instaluję rosyjskojęzyczną wersję w miejscu instalacji Zewu Prypeci. Mod, owszem, działa, ale jest po rosyjsku. Nie wiem tylko co zrobić z folderami gamedata, S.T.A.L.K.E.R S.N.I.P.E.R (Beta PL) i textures. Wypakowałem je z archiwów .rar i nie wiem co dalej. Tak, wiem, folder textures wkleić do folderu gamedata. Tylko do którego, ponieważ w folderze "... (Beta PL) też znajduje się folder game data. Pomógłby ktoś? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wypakowujesz  główną gamedate moda np na pulpit albo do folderu gry. Potem tam wrzucasz textures, na koniec wypakowujesz gamedata spolszczenia z tego BETA PL. Będzie info czy zamienić pliki, zgadzasz się i masz moda po polsku.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.