Skocz do zawartości

W jakim mieście/miejscowości mieszkacie ?


Gość Koksar

Rekomendowane odpowiedzi

A ty pacjent się za takiego starego uważasz, mmm?

Skąd wiesz ile kto ma lat ? W internecie to i ja mogę napisać że mam 56 lat a w rzeczywistości chodzę do np. szkoły średniej. Więc na dobrą sprawę do ciebie mogę napisać że jesteś dziecko, albo ktoś inny że ja do podstawówki chodzę. Nie ma pewności, nawet jeżeli ktoś udaje mądrego.

Nie bardzo rozumie czemu czemu się mnie "czepiasz" @Agrael.Post był skierowany nie do Ciebie i nawet to o czym pisaliśmy tez nie dotyczyło Twojego miejsca zamieszkania,a Ty na żywca się wcinasz i stratujesz o coś do mnie.

Gwoli wyjaśnienia żeby było jasne,wiek tego usera jest w jego profilu więc tym się sugerowałem,no chyba że jest kłamca i ma 10 a nie 22,bo z tekstu postu wynika że raczej nie ma więcej.Ja mam 40 lat i akurat nie kłamię więc jeśli napiszesz do mnie "dziecko" to nie obrażę się w sumie bo mam rodziców.

Pozdrawiam Cię i proszę nie powtarzajmy (tego co już było,bo wydawało mi się że sprawa jest załatwiona raz na zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została wyjaśniona. Ja się nie czepiam tylko pisze jak jest, sprawa nie dotyczyła mnie ale głos mam prawo zabrać, ty bardzo często dyskutujesz w tematach które teoretycznie ciebie nie dotyczą, a inni to już nie mogą ? To wygląda jakbyś miał jakiś kompleks na moim punkcje, i to taki porządny kompleks. Nic napisać nie można, bo zaraz sądzisz że startuje się do ciebie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości ja nie uogólniałem względem mieszkańców jakiegokolwiek osiedla Rzeszowa, po prostu wiem jak tam jest bo spędziłem tam ładnych parę lat swojego życia i wiem co tam się dzieje, kwestia również taka, że znam stamtąd dużo osób, które opowiadały mi o swoim "sąsiedztwie", a przebywając w rynku rzeszowskim też wiele rzeczy się widziało. Co do tego jaka Baldachówka jest to powiem tyle, że to nie jest tylko moja opinia, bo Baldachówka cieszy się też taką opinią wśród reszty miasta. Jeśli tego Ci mało przyjacielu to wspomnę również o niesławnym "Pomarańczu", skoroś się tam urodził i podobno dużo lepiej znasz to miejsce ode mnie to i ten jakże barwny personaż znasz również, o jego koleżkach nie wspominając więc rad nie rad pewnie przyznasz mi rację, bo na Baldachówce i w okolicy takich ludzi jest zdecydowanie dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Lubartów pod Lublinem mało miasteczkowa Zgnilizna :P jak narazie więcej czasu spędzam w lublinie do miasta wracam tylko spać :D Bo nie ma czasu nawet na spanie czy jedzenie. @Pandeiro Mam na roku kumpli z Katowic nie wiem czemu Katowice są uważane za mordor Polski przecie to są ludzie naprawdę spoko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiś gościu odkopał temat sprzed dwóch lat i dzięki niemu znów zaczął prosperować. Więc wypadałoby coś napisać.

 

Wołomin "hell yeah" pod Warszawą znany z domu słynnej Zofii Nałkowskiej, która dzisiaj według Googla obchodzi pośmiertnie 130. urodziny.

Super miejscowość. Ale wolę Warszawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po studiach też do lasu pójde przecie ja przyszły leśnik tylko ciekawe gdzie by mnie wysłali.

 Do zony, do Lesnika na aplikację! 

 

;)

Stolica Calego Śląska w tym Łużyc.

 

Taka tam wioska w delcie 5-u rzek co to istniala juz ok 80000 pne i stąd się wywodzi znana na całym świecie technika dziwerowania stali.

Obok jest święta góra - Radunia lub Sobótka (zależy czy do Peruna czy  do innych Bogów chcesz się zwrócić)

 

jest fajnie, ok 70% mieszkańcow garowała a reszta będzie garować i dla tego mamy taki fajny klimat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Tak moja dzielnica(średniowieczny odnośnik terminu ;)), taka zielona, powódź i...i kibice z piłki kopanej,Ślęza, Radunia, Dziwerowana stal, pierwszy na tych ziemiach związek plemion słowiańskich.... NS Skinheadzi(jest nas tu najwięcej :D ), miedź, węgiel 2 rodzaje, elektrownie wodne oraz tylko u nas!!! w rejonie Bogatyni - URAN!!!!

 

Nikt oprócz nas w Polsce nie ma Uranu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.