Skocz do zawartości

Czym zajmujecie sie w życiu.


Rekomendowane odpowiedzi

On chyba jakiś data harvester. ;-)

A jak sprytnie to robi. Zupełnie normalnie ludzi pyta o zawód/auto/miejsce zamieszkania. Jak US zupełnie :ninja:

...choć jest ona skazana z góry na niepowodzenie.

Wiem, ale spróbować zawsze można. Ty się też lepiej poczujesz, a na 17 odwyku powiesz przy przyjmowaniu do szpitala "Już 16 razy próbowałem przestać". Wiesz, jak to ładnie w papierach wygląda? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram nałogowo w Stalkera, zajmuję się synem, uprawiam radosną akwizycję - sprzedaję bezpośrednio książki, czyli, jak by nie było, podnoszę poziom inteligencji społeczeństwa (przynajmniej usiłuję) Napisałem wg. ilości godzin poświęcanych na dane zajęcie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uczniem pewnego LO, na profilu Bio-med(roz. biologia+chemia+łacina). Pogrywam w STALKERa, jeżdżę na rowerze/spaceruję po lesie(mieszkam zresztą w lesie), czasami wybieram się na polowania. W przypadku jakiegoś zastrzyku gotówki chcę zabrać się za modelarstwo lub ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cichy każda praca jest potrzebna, najwąniejsze żeby człowiek dobrze się w niej czuł i robił to co doniego należy. Ja zamierzam jeszcze posłużyć. Niech nikt nie pisze że po 15 jest świetnie na emeryturze, to tylko 45% ostatniej wypłaty a rodzine i dzieci trzeba z czegoś utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wstaję i już mam wolne :yes: .

czernobyl10 - jeszcze chyba nie myślisz o wieku 55. Procent wtedy może Ci się podnieść, ale podstawa zostanie na starym poziomie ( inflacja zeżre waloryzację ) :sick: .

A to co dostaniesz, zostawisz w aptece. W zasięgu znajomości mam takich 15%owych, w wieku niebiańskiego poboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chernobyl10 No chłopie ku chwale ojczyzny ;). Ja jak się uda i dostanę się na WAM i go skończę to może z wyższym do szkoły oficerskiej pójdę? Chociaż tam to głównie z kierunków technicznych biorą, ale zawsze mi się jakoś udaje cel osiągnąć to kto wie? @LordDino Oj niewdzięczną masz pracę niewdzięczną powodzenia chłopie, musisz mieć mocną psychikę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się uda i dostanę się na WAM i go skończę to może z wyższym do szkoły oficerskiej pójdę?

Przecież WAM to Wojskowa Akademia Medyczna - ją się zawsze kończyło w stopniu podporucznika. Czy coś się zmieniło?

@Ganges,przypomniałeś mi moją ulubioną polską komedię

I moją też :smile: - kto by nie pamiętał: "To znaczy Psikutas bez s, tak?" albo "Świadkowie twierdzą, że nie tylko na głowie" :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=R6L50uY0kRg

:biggrin: - :thumbsup:

I moją też :smile: - kto by nie pamiętał: "To znaczy Psikutas bez s, tak?" albo "Świadkowie twierdzą, że nie tylko na głowie" :biggrin:

Ile razy bym nie oglądał to płacze ze śmiechu :biggrin: :biggrin: :biggrin: ! Ta komedia wyrywa z butów! :biggrin:

To tak na marginesie tematu. :whistling:

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam sprzęt medyczny, rożnego rodzaju. Ostatnio od paru dobrych lat głownie stomatologiczny i dla protetyków dentystycznych. Pracuję na etacie w firmie-córce wielkiej firmy międzynarodowej z centralą w Lichtensteinie. Poza tym własna DG, ale sporadycznie, zaczyna mi już świtać emerytura i siły nie te... no chyba, że rząd znowu podniesie wiek emerytalny :biggrin: . Stalker nachodzi mnie falami.... najwyższa z tych fal, to półtoraroczne tłumaczenie Soljanki. Teraz raczej kibicuję. O dziwo moja druga połowa nie miała nic przeciwko tej dziwnej manii, która niemal zupełnie odrywała mnie od rzeczywistości w każdy wolny moment.

@ scigacz1975 - chyba miałbyś u nas zarobek... książki są naszą nieustającą pasją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Podobnie jak kolega powyżej licealista, tyle że z klasy humanistycznej. Za rok maturka a w międzyczasie gdzieś się jeszcze przewija Olimpiada Historyczna. W przyszłości celuję we Szkołę Morską w Gdyni na kierunek Nawigacja. Jak się nie uda to zawsze można uderzyć na prawo albo związać swoją pracę z wojskiem. 

 

Moja szkoła, której budowa zakończyła się dwa lata temu. No ale co z tego że nowa, gdyż przez kilka lat stał stan surowy a teraz zaczyna się w niektórych miejscach sypać.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczęszczam do Technikum w Zielonej Górze.Kierunek- technik pojazdów samochodowych.Wybralem tą szkołe ponieważ pasjonuję się motoryzacją od małego i jakoś nie wyobrażam sobie pózniejszej pracy w innej profesji.(no ewentualnie jescze elektronika ale to nie całkiem to :P)

 

PS : Widzę że do kolegi wyżej mam całkiem blisko :) Mógłbym Odrą z prądem podpłynąc xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.