Skocz do zawartości

Czym zajmujecie sie w życiu.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Uczęszczam do 2 kl. gimnazjum we wsi Strzepcz. Mam pesymistyczne podejście do życia, gdyż nie mam łatwo w życiu, dlatego też bardzo dużo kłócę się z innymi przeważnie z osobami starszymi o de mnie, kilka osób z tego forum już się o tym przekonało. A tak to bardzo różnie się od normalnej młodzieży, dlatego nie mam przyjaciół, nawet zwykłych kolegów. Kilka razy bywałem u psychologa, zwykle przez swoje błędy, które za wszelką cenę chciałbym naprawić, czytając to zakładam, że większość tego nawet nie przeczyta albo stwierdzi że napisałem to tylko po to żeby ktoś zwrócił na mnie uwagę, ale nie ja to napisałem, ponieważ czuje się teraz lepiej wiedząc, że mogłem tutaj napisać to co czuje, lecz pytanie które zadała pewna osoba dotyczy, z czego w tym momencie pamiętam pracy no, ale cóż innego mogłem napisać, przecież jestem tylko dzieckiem. I, jeżeli ten post kogoś uraził to prosiłbym wymierzyć słuszną karę dla mnie.

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ulman, spoko, zawsze tu możesz liczyć na pomocną dłoń. Czasem ktoś wyskoczy z jakimś niestosownym postem, ale jak w porę zrozumie, to wszystko wraca do normy. Korzystaj z forum i baw się grą w Stalkera.

Dla @Strielon dałem plusa, by rozważniej formułował posty. Przy następnym takim niesmacznym poście, to niech nie spodziewa się plusów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

No to tak:

Chodzę do 2 klasy technikum, kierunek technik mechatronik. W planach i tak mam zamiar iść do wojska z czym wiąże się moja pasja, szeroko pojęte militaria. 

W ASG bawię się już prawie 3 lata, zaczęło się niewinnie, ot jakiś karabin, mundur, skończyło się na tym, że właściwie nie wydaję już na nic innego pieniędzy. 

 

sketch-1527370024385.png

DSC_2650.JPG

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz długi czas forum i właśnie sobie uświadomiłem,że mało kto o mnie cokolwiek wie,więc nadrobię zaległość i naskrobię kilka słów o sobie i tym czym się zajmuję na co dzień.

Otóż z wykształcenia jestem technik teleinformatyk (specjalizacja sieci komputerowe), co prawda byłem na studiach inżynierskich ale poległem na 5tym semestrze z programowania (od zawsze lubiłem hardware a kwestie programistyczne nigdy mnie nie interesowały). Niestety wyrecytowanie technicznej specyfikacji każdego procesora i karty graficznej z pamięci oraz wszelkie v-mody i soft mody nie wystarczyły do tytułu inżyniera.

W ciagu jednego semestru miałem zajęcia z 4 języków programowania plus bazy danych i nie miałem szans tego opanować,już nie mówiąc że wszystko mi się mieszało i szczerze nienawidziłem i nienawidzę głupiego wklepywania milionów linijek symboli.....OD zawsze interesowałem się samym sprzętem,możliwościami oraz oczywiście jak podkręcić każdy element by pracował szybciej niż przewidzieli to projektanci. 

W ogóle zaraz po technikum dostałem propozycje pracy jako monter sieci bezprzewodowej,były to czasy gdy Wi-Fi zaczęło witać w każdej małej miejscowości i proponowali mi dobre pieniądze na start,jednak będąc ambitnym idiotą wybrałem studia :D  Na szczęście życie potoczyło się tak, że obecnie żyje z mojej drugiej wielkiej  pasji czyli z produkcji muzycznej. Od 2006 roku zacząłem składać własne utwory ale dopiero od ok 2012 roku zajmuje się tym na "pełen etat" . Mam na koncie 2 złote płyty jako producent i lącznie już ok 20 płyt wydanych na moich podkładach. Pojedyncze utwory czy gościnne udziały będą liczone w setkach. 

Co prawda produkuje głównie podkłady RAP/HIP-HOP, ale tworzyłem w każdym klimacie i wykorzystano moje produkcje min w kilku trailerach gier,w reklamie/promocji sklepu z odżywkami oraz główny motyw muzyczny na sporym turnieju MMA. Zrobiłem takze utwór do reklamy telewizyjnej ale nigdy nie ujrzała światłą dziennego i projekt poszedł do kosza.

Wystarczy na yt wpisać "prod.FeRu" i znajdziecie mnóstwo mojej twórczości z ostatnich lat.Może sięco niektórym wydawać że całymi dniami siedzę w domu i się bycze,jednak produkcja muzyczne to taka sama praca jak każda inna i każdego miesiaca muszę poświęcić kilka nocek by się wyrobić z terminami.

Informatyka stała się moim hobby obecnie i wykorzystuje swoje umiejętności w odnawianiu i modowaniu konsol d gier oraz starych komputerów głównie z ery 16 bitowej. Po za tym uwielbiam robić zdjęcia i uwieczniać na video ekstremalne zjawiska pogodowe, czyli wyjazd w szczere pola na przeciwko nadchodzącej burzy i utrwalenie tej potęgi natury na zdjeciu i filmie. Byłem aktywnym łowcą w stowarzyszeniu " Polscy Łowcy Burz" w latach od 2006 do 2009, jednak obecnie jestem tylko sympatykiem i rzadko kiedy pojawiam się na forum pisząc raporty,a meteorologią ekstremalna (że tak to nazwę :P )  zajmuje się tylko hobbystycznie. Po za tym w wolnej chwili chodzę na siłownie,poro jeżdzę rowerem oraz oglądam filmy czy seriale, spaceruje z psem, gram w S.T.A.L.K.E.R.a, gram także w inne gry na wszystkich swoich retro konsolach i komputerach.     

 

Edytowane przez FeRu
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.05.2018 o 11:05, FeRu napisał:

Informatyka stała się moim hobby obecnie i wykorzystuje swoje umiejętności w odnawianiu i modowaniu konsol d gier oraz starych komputerów głównie z ery 16 bitowej.

Oto jak życie zatacza kręgi... W dłuższym planie nic nigdy nie jest stracone... Ja wyszkoliłem się jako mechanik, pracowałem jako elektronik a teraz naprawiam sprzęt medyczny i mam komputerowe hobby a także frajdę z tłumaczenia modów do Stalkera. Soljanka zajęła mi półtora roku, ale jaka to był azabawa! Niech się młodzi nie stresują, jeśli im coś nie wyjdzie. -  wtedy pora zająć się czymś innym, a to co nie wyszło być może wróci z czasem jako hobby.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trurl3 napisał:

Oto jak życie zatacza kręgi... W dłuższym planie nic nigdy nie jest stracone...

 

Godzinę temu, trurl3 napisał:

 to co nie wyszło być może wróci z czasem jako hobby.

 

Pięknie powiedziane. :) Innymi słowy, być może nieco bardziej trywialnie, nigdy nie można się poddawać i porzucać marzeń. Nawet jeśli raz za razem przytrafiają się nam porażki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

deja vu; nieważne kim jesteś z zawodu wyuczonego - wykonywanego, ważne kim jesteś tam w środku, jesteś sobą czy "walisz głupa na Janka - kameleona" , wykształcenie, pochodzenie, nic nie znaczy w strefie - tak jak w wojsku - w "liniówce" - jesteś bratem czy nie! jesteś stalkerem czy ... .

Niech kompleksy wszelkie zginą - to jest strerfa! 

Trzeba osiąść na mieliźnie by zobaczyć głębię.

p.s. inż elektrotechnik, archiwista, zbrojarz, hydrau;ik, piekarz - papiery z cechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.