Skocz do zawartości

Czym zajmujecie sie w życiu.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie jestem stażystką w agencji reklamowej na stanowisku grafika komputerowego i freelancuję rysując ilustracje do książek dla dzieci, tłumacząc abstrakty i artykuły z polskiego na angielski i rozwiązując problemy z komputerem. Jak tylko za rok skończę studia to dopiero zacznę szukać czegoś jeszcze  :biggrin:. W wolnym czasie, którego i tak mam mało piszę pracę magisterską i pogrywam w Stalkera  :thumbsup:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek Dzięki wielkie  :smile:

@Renia Tajemnica Zony to to chyba nie jest :biggrin:, zwykle chodzę spać albo o 2, albo o 3 - korzystam póki mogę z dobrodziejstw młodości, jak będę miała ze 40 lat już mi nie będzie chciało się siedzieć tak długo :thumbsup:. W trakcie dnia robię sobie krótką drzemkę i z powrotem do roboty :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem zwykła biurwą

To tak samo, jak ja, tyle, że moja branża, to handel. A wykształcenie - technik mechanik  :tongue: Tak się ułożyło.

Moje zainteresowania co jakiś czas się zmieniają (oprócz Stalkera). Kiedyś entuzjasta motoryzacji, rapu, dobrej książki, piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych, potem szeroko pojętej technologii GSM, komputerów i... piwa.

Części z nich nadal nie porzuciłem, ale aktualnie najbardziej interesuję się perfumiarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja jestem programistą. Stalker to moja ulubiona gra, ponieważ zawiera wszystko to co lubię w grach: przygodę, swobodę, zagadki i strzelanie.

Szkoda, że powstaje tyle gier w otwartym świecie, gdzie rzuca się czary, lata na smoku i robi inne fantasy-fikołki, a tak mało ze strzelaniem: tylko Arma i Stalker.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie określalem żadnego stalkera jako strzelankę, to od początku była inna gra, inna niż wszystkie.

ta gra zmieniła, ukierunkowała zycie wielu z graczy obojga płci, stworzyła inny rodzaj - pryzmat widzenia świata i ludzi ktorzy cie otaczxaja a nie czują klimatu gry, gry w której zawsze masz wybór i sam okreslasz kim jesteś... jak w życiu.

 

ta gra nie robi podziału i wy gracze też juz tego nie robicie, niewazny status ekonomiczny czy inny ważne kim naprawde jesteś więc uważam, że na pytanie : czym zajmujecie się w życiu ...

 

Stalkerem!!! twardy dysk jakim jest dna przekaże naszym przodkom tę wartość!!!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@vidkunsen

No to łączę się z tobą w cierpieniach i bolączkach diabetyka i ... czekoladka za Twoje zdrowie. Ja  sobie to tłumaczę profilaktyką przed niedocukrzeniem :D :D :D. A jeśli chodzi o pracę to zazwyczaj przed ekranem monitora i ze stacją lutowniczą obok. Generalnie elektronika w szerokim tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Z wykształcenia "Kierowca - Mechanik Pojazdów Samochodowych" (osobowo - ciężarowych) zawody wyuczone: operator żurawi samojezdnych, operator koparko-ładowarek, magazynier z obsługą kas fiskalnych :-) operator wózków widłowych. W tej chwili zawód jaki wykonuję to wysyłam telefony do SBE obecnie w U.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.