Skocz do zawartości

Znikające Przedmioty


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam takie zjawisko,mianowicie znikają rzeczy które chcę użyć,np. naprawa broni ,używam skrzynki narzędziowej,biorę napraw a broń znika,tak samo z pancerzami śpiworem.Na nowo postawiłem grę,zip-em wypakowałem sole i jest to samo,może jakiś zapis koliduje lecz szkoda mi zaczynać od początku,ma ktoś pomysł.

końcówka loga.

* RM_Dump: textures : 1
*		: 1: uiui_icon_equipment
* RM_Dump: rtargets : 0
* RM_Dump: rtargetsc : 0
* RM_Dump: vs		: 1
*		: 1: null
* RM_Dump: ps		: 1
*		: 1: null
* RM_Dump: dcl	 : 0
* RM_Dump: states	: 1
* RM_Dump: tex_list : 1
* RM_Dump: matrices : 0
* RM_Dump: lst_constants: 0
* RM_Dump: v_passes : 1
* RM_Dump: v_elements: 1
* RM_Dump: v_shaders : 1
refCount:pBaseZB 1
refCount:pBaseRT 1
DeviceREF: 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy zapis ale można sprawdzić....wgraj jakiś poprzedni powiedzmy 5 w tył i spróbuj użyć skrzynki narzędziowej. Jeżeli będzie to samo, a obstawiam że tak, to coś w plikach jest zamieszane. To masz od początku czy było dobrze i się pojawiło takie cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Nie problem powstał po wiadomości w kordonie że PDA nie działa i zamek się zacina po przejściu na wysypisko wszystko się zawaliło. Wczytanie sejwa w tył nic nie pomaga, coś w plikach gry lecz na nowo zainstalowałem sole. Może wpisy rejestru wyczyścić. A co do grafiki do buja ładnie lecz różnica wielka no i artów nie ma. Na Battlefield też śmiga choć przycina bo zasiłka słaba, a tak spoko. Dzięki Malakas za radę i pomoc w doborze karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem.Lecz problem polega na tym że jak chcę naprawić broń lub pancerz,wywalam skrzynkę na ziemię , wciskam żeby naprawić broń lub pancerz to wybrany przedmiot znika,napraw broń klikam i znika i nie ma w inwentarzu ,tak samo ze śpiworem. W logu nie mam nic co by powodowało błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem w barze naprawiłem ,po co miał bym latać z zepsutym zamkiem. Naprawiłem zamek i PDA u docenta ,poszedłem do barmana kupić zestaw naprawczy do broni,wywaliłem na glebę walizkę i próbuje naprawić broń,klikam użyj to broń znika bezpowrotnie.to samo tyczy pancerza i śpiwora.

Edytowane przez piotr12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.