Skocz do zawartości

Czego dotyczy ten błąd


As44

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem z Not enough IDs,podmieniłem ten plik na nowy oraz orginalny se_respawn i teraz zaczęła się jazda.Gra tnie niemiłosiernie,wywala do pulpitu,zmiana lokacji nic nie daje,wczytywanie wcześniejszych sejwów też nie skutkuje,przywrócenie wcześniejszych plików,których kopie zrobiłem nie przynosi skutku. Log błędu wygląda tak: FATAL ERROR [error]Expression : assertion failed [error]Function : CAI_Stalker::OnEvent [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\Ai\Stalker\ai_stalker_events.cpp [error]Line : 38 [error]Description : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch od malakas może powodować błędy (ale może naprawić błędy). Przejdź problem z błędem ID na patchu a następnie powróć do zwykłej wersji (19.04 RC2). Ale chyba najlepiej zainstalować wszystko od początku. Jeżeli RC3 to chyba na początku były błędy. Potem została wydana poprawiona wersja (ale chyba chodziło tylko o teksty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przedobrzyłeś i część plików pogłupiała... Wrzuć kod loga na któreś rosyjskie forum, może coś napiszą. Nie wiem na której grasz wersji ale napiszę Ci, że Soljanka jest kapryśna i nie lubi witamin ani ulepszeń, zagraj na czystej wersji bo inaczej możesz więcej dłubać w plikach niż pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od ponad trzech tygodni na wersji 19.04 i nie było żadnych problemów,oceniam że przeszedłem około 50% gry. dodatki,które zainstalowałem to udżwig 500 kg,brak limitu czasowego,oficjalny HUD StalkerTeam. To jest moje piąte podejście do tego moda,poprzednie nieukończenia były spowodowane ogólnymi błędami.Jeśli mam instalować od nowa i zaczynać nową grę to chyba sobie daruje i poczekam,aż może kiedyś ukaże się stabilna wersja tego wspaniałego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.04 jest do skończenia, nie musisz zaczynać od nowa, stasork dobrze napisał - patch od malakasa może naprawić Twój problem. Napisz do niego na PW to pewnie wyśle Ci na skrzynkę tak jak wysłał mnie i kilku innym. Jeżeli jednak nie załatwi problemu, to zachowując savy przegraj od nowa gamedatę 14.09 i RC2, ale bez żadnych dodatków, ja przegrywałem ją kilka razy podczas gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje gamedate zrobić od nowa,lecz nie wiem czy bez tych dodatków,które mam ruszą sejwy.Prawdę powiedziawszy uważam serie Stalkera za najbardziej klimatyczny Fps,a Solijanka to mistrzostwo świata gier,a chyba wiem o czym mówię bo gram w Fps-y od ponad 10 lat.Staram się nie zniechęcać ale do tej pory widziałem więcej bugtrapów niż anomalii w zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.