Skocz do zawartości

Żarty przy ognisku reaktywacja


scigacz1975

Rekomendowane odpowiedzi

Tamten temat zamknięty więc nie bardzo wiem gdzie to wkleić, a myślę że dość dobre

Ateista po śmierci trafił do piekła!

Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...

- Dzień dobry, zapraszam Pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, a tu natryski, sauna, solarium, jackuzzi, można korzystać do woli.

Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.

Idą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, naustawiane wykwintne dania, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... Ateista czuje, że jest ukryty jakiś hak.

Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista skonsternowany nie wie, o co chodzi.

Idą korytarzami przez weneckie lustra widzi!!!: Kotły, ludzie w smole się prażą, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista postanowił rozwiać wątpliwości i nie wytrzymał:

- Panie Diable, ale o co chodzi, widziałem tu imprezę, czytelnie, fitness, SPA a tu... kotły, smoła...

- A to! Nie, na tych niech Pan nie zwraca uwagi. To katolicy - jak wymyślili, tak mają

Edytowane przez scigacz1975
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet od lat pracował w prosektorium. Pewnego dnia przywieźli mu "pacjenta". Rozebrał go, patrzy a gość był wyposażony w tak olbrzymiego penisa że długo nie mógł wyjść z szoku. Chyba ze 30 cm. Pomyślał. Wziął linijkę i postanowił się upewnić. Zmierzył i wyszło że penis ma długość 32,5 cm. Opowiem o tym żonie jak wrócę do domu. Powiedział sam do siebie. Jednak po namyśle uznał, że przecież żona i tak mu nie uwierzy. Postanowił więc, że utnie członek, zabierze ze sobą i pokaże go żonie. Wraca do domu i już przy wejściu krzyczy wymachując przyniesionym prąciem: -Mariolka! Choć, zobacz w, życiu czegoś takiego nie widziałaś! Żona spojrzała i zasłaniając usta dłonią cichutko wyszeptała: -Mój Boże, Marian nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.