Skocz do zawartości

Nasze imiona, czyli co kryjemy za nickami - Ankieta forumowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oczywiście mam na imię Natalia, raczej łatwo się domyślić po nicku a 20 bo tyle miałam lat jak kupiłam sobie komputer i założyłam internet, zaczęłam zakładać konta i dopisywałam ten "wiek". Z przyzwyczajenia używam go do dziś choć widziałam (google, sprawdzałam z ciekawości) że jakaś inna mi go podkrada...

Edytowane przez nati20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

SmokeHead heh bo jestem awanturny w przypadku urazy honoru mojego rodziny lub kobiety (obcej lub swojej , której nie mam :( ) kolega z uczelni był czarny i rozumie troche polski więc jak zobaczyłem jak jakiś typ walną dziewczynę bo on przetupał jej kase na życie na wóde (przypadkiem słyszałem ) powiedziałem do niego "będzie dym" była wymiana ciosów oberwałem nie mało ale miałem twardą głowę i wtedy ochrzcił mnie jako SmokeHead czyli mieszanka twardej głowy i spokojnego dymu zmieniającego się pod wpływem różnych czynników w ogień. A na imię Mateusz a nazwisko pochodzi od Tatarów krymskich nie podam go :) .

Edytowane przez SmokeHead
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"której nie mam :(" - ty to masz "zmartwienia" , w Polsce wg. badań GUS-u przypada od 4 do 5-u kobiet na faceta, odlicz po obu stronach braki, zajęte, nie lub za dużo letnie i masz pełne pole do popisu.

Obudź w sobie stepowego wilka!!!

Z ulanami (znasz ten termin z ojrackiego) byłem w wojsku, mali, krępi ale ubaw miałem i reszta ekipy jak na 'wucieczce krajoznawczej w bratnik kraju Układu Warszawskiego" chłopaki z okolic Łajtstoku spotkali swoich braci z Mongol Uls-u, tamci mieli nasz wzrost czyli 180-190.

 

;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"której nie mam :(" - ty to masz "zmartwienia" , w Polsce wg. badań GUS-u przypada od 4 do 5-u kobiet na faceta, odlicz po obu stronach braki, zajęte, nie lub za dużo letnie i masz pełne pole do popisu.

Obudź w sobie stepowego wilka!!!

Z ulanami (znasz ten termin z ojrackiego) byłem w wojsku, mali, krępi ale ubaw miałem i reszta ekipy jak na 'wucieczce krajoznawczej w bratnik kraju Układu Warszawskiego" chłopaki z okolic Łajtstoku spotkali swoich braci z Mongol Uls-u, tamci mieli nasz wzrost czyli 180-190.

 

;)

 

Powiem tak łatwo zagadać do pierwszej lepszej niż później przez nią kozaka lać (metaforycznie) nie mam kryteriów liczę na odzew serca jeszcze nie znalazłem bo nie spotkałem tej "właściwej". Nie jestem wilkiem tylko samotnym lwem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.