Skocz do zawartości

Nasze imiona, czyli co kryjemy za nickami - Ankieta forumowa


Rekomendowane odpowiedzi

Nasze imiona , twój wiek , ile masz wzrostu ? Przez chwilę myślałem o założeniu tematu : "JAK DŁUGIEGO MASZ FIUTA" . Jak zmierzyłem swoją kuśkę - zrezygnowałem .

 

 

Fora tematyczne przestały być już dawno w modzie, dziś liczą się cyferki ;/

Wiek masz w profilu, imię przydaje się by można było z kimś pogadać gdy ma dziwny nick np. jak mój, długość penisa raczej jest tu zbędna bo seksów przez kabel nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś. Tak zdrobniale mówią na mnie koledzy z pracy bo jestem najmłodszy pomimo 13-tu lat stażu w tej samej firmie. Cichy, bo jestem upartym osłem i lubię dążyć do osiągnięcia celu nie depcząc przy tym Innych ludzi. Taki cień co go prawie nie ma, a jednak jest.

 

Czas już żeby "Koledzy" przestali mówić do Ciebie "Piotruś". Sam nie będę pisał np. do Ciebie Piotruś bo to by było zbyt kobieco i delikatnie. Panie Piotrze było by zbyt twardo, protekcjonalnie, urzędowo. Może opcja "Piter" by była właściwa? Ogólnie "Cichy" zaś jest git jak sądzę. Zaś za tekst że jesteś uparty a pomimo tego nie depczesz innych masz plus stąd jak do samej Zony a ile dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas już żeby "Koledzy" przestali mówić do Ciebie "Piotruś". Sam nie będę pisał np. do Ciebie Piotruś bo to by było zbyt kobieco i delikatnie. Panie Piotrze było by zbyt twardo, protekcjonalnie, urzędowo. Może opcja "Piter" by była właściwa? Ogólnie "Cichy" zaś jest git jak sądzę. Zaś za tekst że jesteś uparty a pomimo tego nie depczesz innych masz plus stąd jak do samej Zony a ile dalej. :)

Zawsze popieram "męskie" klimaty np.: Piotrek - Pedro, Bartłomiej - Bart, a do takiej jednej fajnej Natalii jak mówilem Natka to się wściekała: nie jestem częścią warzywa....!!!

 

p.s. omińmy kwestie Pani/Pan bo na forum tak jak w zonie jesteśmy równi.

 

;)

Smokehead!!!

Wiesz co robia samotne lwy... ;)

 

Bierz się do roboty bo zegar biologiczny tyka i może cie w pewnym momencie za bardzo szarpnąć galopujacy rydwan czasu...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ksywka poszla od tej koszulki w ktorej gram obecnie , nawet awatar mi pasuje. Krzysztof

Już się bałem że od Blake'a Carrington'a ;E

 

Hokej. Ciekawa dyscyplina. Raczej nie dla mięczaków. No i zerknijcie proszę. Nawet golf to Tiger Woods a hokej .... hmmm jakoś mało tych czarnych. Rasizm? Czy raczej się chłopcy nie odnajdują na lodzie. Może to w genach się zapisuje? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem że od Blake'a Carrington'a ;E

 

Hokej. Ciekawa dyscyplina. Raczej nie dla mięczaków. No i zerknijcie proszę. Nawet golf to Tiger Woods a hokej .... hmmm jakoś mało tych czarnych. Rasizm? Czy raczej się chłopcy nie odnajdują na lodzie. Może to w genach się zapisuje? ;-)

Historia - opowiedz sobie i innym o sajens fikszyn czyli reprezentacji na zimowych igrzyskach ekipy hokejowej np z beninu, Mali czy Botswany.... .

 

To nie rasizm to geny, medycyna czyni cuda lecz genetyki nie oszukasz... .

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na imię mam Marek a muezin70 to stara historia,gdy mieszkałem przez pewien dłuższy czas na płd -wsch. Turcji,codziennie o 5.00 budził mnie Muezin(prawdziwy nie z taśmy),z pobliskiego;200 m. meczetu.Barwa i ton głosu Muezina był tak "baśniowy" że siedząc na balkonie z zamkniętymi oczami,można było przenieść się do prawdziwej Osmańskiej Turcji,a 70 to data urodzin i tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.