Skocz do zawartości

Pobieranie klienta


trurl3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Najpewniej masz na myśli serwer ENG. Otóż działa on nadal ale z racji tego że gracze nie mogli doczekać się vipa cześć z nich przeniosła się na serwer RU bądź sobie odpuściła tą grę i dalej czeka na zbawienie. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że w 310 który jest wg. mnie niejako wyznacznikiem ilości graczy można tam  spotkać w tygodniu od kilku do kilkunastu osób najczęściej wieczorem. Jeżeli będziesz miał dalej ochotę to daj znać i skombinuje Ci jakiś ekwipunek no i przy zadaniach mogę pomóc   :smile:

Edytowane przez lukasz638
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak mniej,więcej ile normalnie osób gra na serwerze ENG ? No i oczywiście zwykle o jakiej porze ? Tak z ciekawości się pytam... A ten system baz klanowych to jak on wygląda? Buduje się coś czy tylko podbija? Są NPC ? Jeżeli tak to jaką mają inteligencję? A te mapy jak bardzo są duże? Jak wygląda system lvl i skillów? Jak ktoś by mógł to niech odpowie na te kilka pytań, bo jestem strasznie ciekawy. Z tego co czytałem wcześniej, to było dla mnie niebo o.0 Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Normalny" stan angielskiego serwera to około 250 graczy. Teraz trwa stan "nienormalny" i gracze pojawiają się tylko w środy i soboty między 18:00 - 21:00 na obronę bazy. Wtedy jest około 80 osób. Stan "nienormalny" będzie trwał jeszcze do końca stycznia aż do momentu zrobienie przez developerów "wipe" czyli uruchomienia serwera w najnowszej wersji. Bazy tylko się podbija/odbiera innym klanom. Każda baza ma swoich NPC którzy są na tyle inteligentni że podczas obrony strzelają do wszystkiego co nie jest członkiem klanu posiadającego bazę :tongue: Przejście mapy z jednego końca na drugi biegnąc to przeważnie 10 -15 minut. Ale trzeba doliczyć wszelkie nieszczęścia i problemy czyhające na gracza. Jak masz pecha to będziesz szedł i godzinę :tongue:  System lvl i skillów będzie całkiem nowy dopiero po wipe i nie jest jeszcze dobrze rozeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.