Jump to content

Mapa Station - początek gry


trurl3
 Share

Recommended Posts

Mapa wprowadzająca do gry

Budzisz się w nieznanym miejscu, przed sobą widzisz barierkę a za nią jakieś światła i ognie oraz w oddali wiadukt i drogę na nasypie.

Dołączona grafika

Odwracasz się i spotykasz pierwszego NPC - Trampa. W rozmowie dowiadujesz się o katastrofie konwoju, z którego ciężarówka stoi w poprzek przecinki leśnej.

Dołączona grafika

Za ciężarówką spotykasz pogrążonego w szoku porucznika Oseczkina, od którego dowiadujesz się dalszej części historii konwoju.

Dołączona grafika

Dalej, za porucznikiem, leży skrzynka, w której znajdujesz swój pierwszy pistolet PM i paczkę nabojów.

Dołączona grafika

Kierujesz celownik na skrzynkę i naciskasz F. Poistolet i amunicja znajdą się w Twoim plecaku.

Dołączona grafika

Naciskasz Ctrl + I otwierając swój plecak a następnie Ctrl + U otwierając panel wyposażenia. PKM na pistolet,i wybierasz 'Equip' i oto już jesteś uzbrojony. Teraz jeszcze R i pistolet zostaje naładowany.

Dołączona grafika

Jeśli zechcesz schować broń, klikasz PKM na pistolet w Wyposażeniu, wybierasz "To backpack" i masz wolne ręce :).

Naciśniecie Ctrl zamyka wszystkie okna.

Dołączona grafika

Teraz twoja droga prowadzi dalej do stacji kolejowej widocznej za ostatnimi zaroślami. W pobliżźu stacji ognisko rozsiewa wokół ciepło i atmosferę spokoju.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

UWAGA! W pobliżu każdego ogniska znajduje się Strefa Bezpieczeństwa, w której nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Dołączona grafika

Docierasz do stacji przy torach, które ciągną się przez całą niewielka mapę i kończą tunelami z obydwu stron i wchodzisz schodkami na peron. Przy schodkach stoi Dyżurny stacji (Station sentry) do którego zwracasz się w pierwszej kolejności. W rozmowie dowiadujesz się, że nastąpił atak mutantów i konieczna jest pomoc.

Dołączona grafika

Wyruszasz za tory, żeby zabić 5 szczurów-mutantów, a po wykonaniu zadania wracasz dop Dyżurnego. który daje Ci następne zadanie.

Dołączona grafika

Masz odnaleźć Charona w chatce na bagnach. Ruszasz wzdłuż torów pod wiaduktem

Dołączona grafika

a następnie po prawej stronie odnajdujesz kładkę do wysepki Charona. W chatce oczekuje Cię niespodzianka. Po wykonaniu zadania wracasz do Dyżurnego aby zawiadomić go o wyniku poszukiwań.

Dołączona grafika

Teraz Dyzurny daje Ci możliwość odjazdu drezyną do Lubecza i raczej nakłania, abyś nie pozostawał na stacji ponieważ mozliwu jest rajd wojska w związku z katastrofą konwoju.j Drezyna czeka na Ciebie u wylotu północnego tunelu, na końcu torów prowadzących za chatkę Charona. Idziesz, rozmawiasz z przewoźnikiem Kochegarowem i po chwili znajdujesz się w Lubeczu, a to już następna mapa.

Dołączona grafika

Taki jest program minimum. Jeśli chcesz, w dowolnym momencie możesz przeprowadzić eksplanację okolic stacji a także poszukać zleceń na samej stacji.

Knacker przy barierce od strony torów zapłaci za ogony szczurów.

Dołączona grafika

Sieryj pomiędzy Lekarzem a Mechanikiem da ci zadanie na odnalezienie trupa towarzysza w pobliżu południowego tunelu.

Dołączona grafika

U Lekarza możesz otrzymać apteczkę.

Dołączona grafika

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Wszystko elegancko, tylko pamiętajcie, że niestety ten fragment gry jest zbugowany i jeśli zrobicie jakikolwiek inny quest poza szczurami i Charonem, to możliwe, że postać zawiesi się na tej mapie i nie będziecie mieli odpowiedniej opcji dialogowej do przejazdu drezyną. To samo jest na ruskim serwerze. Admini muszą tam teleportować ręcznie innych graczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity