Skocz do zawartości

Filmy akcji/wojenne/komedie


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Equilibrium , strzelec i purpurowe rzeki fajne filmy. Polecacie jeszcze jakieś? :thumbsup: Może od razu wszystkie podajcie które wam się podobały żeby nie pisać bez sensu :thumbsup: Aa i widziałem kiedyś taki film na polsacie w którym "chłop" miał swoich towarzyszy i on chciał się wybić na rycerza, a na końcu został zdemaskowany była to komedia. Znacie może tytuł? A i znacie może jakieś filmiki o Ryszardzie Lwie Serce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znasz angielski, to tu masz link na you tube do składającego się z 7 odcinków oryginalnego filmu szkoleniowego dla niemieckich snajperów z czasów II Wojny Światowej. Film rewelacyjny, bo prawdzwy - po jego obejrzeniu jest się naprawdę mądrzejszym, jeśli chodzi o to, o co w tej snajperce naprawdę chodzi.

UWAGA: Jeżeli filmy o szkoleniu niemieckich żołnierzy Tobie lub komukolwiek z naszego forum nie odpowiadają - po prostu nie włączajcie - część społeczności You Tube uznała ten film za "szkodliwy"

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o snajperach jak chce odpalić to mi wyskakuje że filmik jest niedostępny w moim kraju. A tak apropos teraz mam przerwę świątęćzną która nie obejdzie się bez oglądania filmów. Dzisiaj bym poprosił tytuły z wszystkich kategorii. Nawet gore cichego :thumbsup: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręt - stary film, dopiero wczoraj go zacząłem oglądać - komedia przednia w bardzo dobrej obsadzie. Cała seria Roba Zombie: Dom 1000 trupów, Bękarty Diabła, Halloween (remake jego produkcji). Jestem Legendą, 28 tygodni później, 28 dni później, Piła, Resident Evil 1-3, Hostel - te filmy to "rzeźnia". Ronin - świetny kryminał z De Niro i Jean Reno. Drapieżnik z Richardem Gere. To na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Przekręt fajne to :biggrin: jeszcze nie raz to pewnie obejrzę. Resident evil też fajne :thumbsup:, resztę jeszcze oglądam. Mam do was takie pytanko wiecie może kiedy lecą na discovery lub History jakiekolwiek filmy o broniach palnych? Bo jak tak spojrzałem na program dwudniowy to w ogóle nic o broni nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chodzi mi po głowie taki film który widziałem bardzo dawno temu ale nie pamiętam tytułu. Zaczynał się tak że zatwardziały morderca nic sobie nie robił z wyroku kary śmieci na krześle elektrycznym a po jego wykonaniu jego ja stało się elektrycznością ? i nadal mordował poruszając się przewodami z prądem. Walkę z nim podejmuje detektyw czy prokurator który poprzednio go schwytał/skazał i był przy jego egzekucji. Chętnie bym ten film oglądnął ale nie wiem jaki miał tytuł. Może komuś się coś skojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast ostatnio obejrzałem świetne filmy które wam polecam: -Oszukać przeznaczenie 1-5 filmy są z gatunku horrorów przynajmniej dla mnie :biggrin:. Dla tych co nie widzieli powiem że filmy te naprawdę warte uwagi o tym jak grupka znajomych uniknęła śmierci ale śmierć się mści za oszukanie jej :thumbsup:. -Projekt X o tym jak malutka impreza przerasta się w zamieszki (komedia) -Zlodziejski kodeks z Morganem Freemanem i Banderasem film jest o tym jak to złodzieje próbują ukraść coś naprawdę cennego. -Tożsamość z Liamem Neesonem film opowiada o tym jak Liam po wypadku próbuje dowiedzieć się o tym kim jest. -Strzelec każdy według mnie ten film powinien zobaczyć jak to snajper staję się celem i zaczyna się bronić :thumbsup: Zachęcam do obejrzenia tych filmów oraz mam prośbę o polecenie mi jakiś innych fajnych tytułów i żeby fajnie się oglądało interesuje mnie każdy gatunek filmów :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"8 części prawdy"," Kilishot" (Mickey Rourke), "Eagle Eye" - akcja/kryminał, warte obejrzenia.

"Prometeusz", "Dante", "Księżyc", "Księga Ocalenia" - dobre, mocne sf.

"30 Dni Mroku", "Rec 1 i 2", "Grobowiec Diabła" - horrory.

"Zatoichi" film Takeshi Kitano ( "Battle Royale" - też świetny), trochę do myślenia.

**

Przypomniałem sobie, jeżeli chcesz się dobrze bawić; parodia horroru, dość stara ale dobrze się ogląda: http://www.filmweb.p...ności-1992-3933 , "Armia Ciemności".

**

"Oszukać Przeznaczenie" - faktycznie ciekawie pomyślana seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.