Skocz do zawartości

Kto gra online


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

Słusznie ale te zadania z drugiej strony są na 5 minut bo wystarczą zadania od Kuriera i odpowiednia ilość doświadczenia.

Jednak niektórym tak sie spieszy za mury miasta, że nie chcą poświęcić nawet tych 5 minut... pozbawiając sie punktów skillowych i doświadczenia za wykonanie zadania i narażając na dośc długie i niebezpieczne dla początkującego przejście przez tunel. Ale zawsze mozna wrócić (przez bramę) i zrobic te zadania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na początku przeprowadzili to potem nie mogłem sam wrócić. Utknąłem w tunelu, wystrzelałem całe ammo, zużyłem wszystkie apteczki i co chwile zjadały mnie szczury. W końcu zrezygnowałem ale nie wiedziałem jak dojść do wioski bezbronny i bez apteczek. Na dodatek nie miałem wtedy pojęcia o rzucaniu kamieniami w celu wykrycia anomalii. No i stałem jak słup soli myśląc "Co mam teraz robić ?". Myślałem nawet o rozpoczęciu gry od nowa inną postacią. Jednym słowem wtopa na całego. Dopiero później dowiedziałem się że można przejść do miasta bramą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GTX nie ma sprawy tylko pisz na PM w grze do nas.Jak ktoś będzie grał(w tym samym czasie co Ty) i nie będzie zajęty to podejdzie do Lubeczy.Rób questy to pomoże Ci w wyjściu z Lubeczy i najważniejsze w rozwijaniu awatara np; dostaniesz pancerz , którego nie udźwigniesz - dostaniesz broń , którą zaraz zniszczysz itp. Jak pograsz dłużej to zrozumiesz. Pamiętaj ślij PM w grze zawsze dojdzie do adresata. Miłej gry Ci życzę i czekamy na nowego... rekruta :devil: Powodzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lubecz-Miasto do Lubecz-las prez bramę za 500 rubli musisz wcześniej zrobić zadania dla kuriera i mieć odpowiednią ilość expa albo przez tunel do którego wejdziesz przez piwnicę w domu kultury. Z stadionu do Lubecz-miasto idź wzdłuż torów aż dojdziesz do tunelu stoi tam npc pogadaj z nim i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej dzisiaj do was w SO napiszę :). Prędkość sciągania jest dość niska ale za godzinę będzie. *update 2 sekundy do końca pobierania - crash. Ściąganie i tak idzie 200kb/s max. Nie mam już dzisiaj na to czasu mam nadzieję ,że zacznę grać jutro.

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Dziękuję. 2: I tak nie mam hasła, napisać/poke też nie moge - brak uprawnień. 3: Nicki z forum/ts nie są identyczne z nickami postaci, jak do stu pierunów mam kogoś prosić o pomoc? Jest jakiś spis graczy online? Moja nazwa postaci to JaroslavWolk I jestem na stacji obecnie. PS: Narazie znajomy mnie męczy, będę albo o 21-22 albo jutro o 16, jeśli ktoś będzie w tej okolicy wtedy to prosiłbym o pomoc,

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam grę nick w grze to: Czorny edit1 zmieniłem rozdzielczość i gra nie działa edit 2 zmieniłem w tym pliku i Teraz już działa dzięki Miedziany edit 3 Jestem na jakiejś stacji z Mechanikiem i Doktorem i czy ktoś mi wyjaśni czy w tej grze jest światło? bo teraz jest tam ciemna noc i NIC nie widać

Edytowane przez Tencochcemody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.