Skocz do zawartości

Kto gra online


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

A co ,jeszcze tego nie wiesz? Pożyjesz dłużej to zobaczysz :).

 

Cześć Miedzian!. Nie dość że nie ma skąd wziąć wersji EU, to nawet stara nie działa - brak odpowiedzi serwera, Chyba sobie dali spokój z serwerem EU. A na rosyjskim wykasowali wszystkie stare postaci. Po reinstalacji i dłuższej przerwie dzisiaj zainstalowałem wersję RUS i co widzę? Konto jest, ale postaci nie ma...

Jeszcze nie sprawdzałem co na Stalker Online...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dawno nie widzieliśmy się :smile:  Sprawa tak wygląda z angielskim że był patch drobny jakiś czas temu. Kto się załapał jak było dostępne ściąganie to da radę grać. Kto by chciał teraz ściągać to nie ma skąd.  Szkoda że skasowałem instalkę bo bym gdzieś upnął a tak to jest problem :dry: Trzeba by pytać chłopaków na TS może ktoś ma i by uploadował. Na angielskim gra nas sporo (nawet ponad 15 osób z SoA) ale tylko w środy i soboty koło 19 jak są obrony baz. Poza tym okresem praktycznie wszyscy siedzą na SZone rosyjskim. Właściwie angielski serwer zamarł w oczekiwaniu na WIPE. Zresztą widać po ilości graczy. Przeważnie około 10 osób gra na całym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Widzę spore zmiany na rosyjskim sZone i na Stalker Online też, A EU nie może się doczekać. Tak czy inaczej, szkoda konta na EU... po reinstalcji Windowsa pozostała mi instalacja sZone EU bo miałem ją na innym dysku. Niestety, nie chce się połączyć z serwerem - pewnie chodzi o ten patch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będe miał kopie angielskiej wersji i jeśli mam dostęp do darmowego serwera to może uda mi się wrzucić. Później dam znać.

Byłbym naprawdę wdzięczny - na serwerze EU mam kilka postaci i sporo towaru, a teraz nie mogę się zalogować...  Co do serwera - załóż sobie darmowe konto na dropboxie. Jeśli nie masz - skorzystaj proszę z tego linka  https://db.tt/31jI1ezN.

Dostajesz 5GB miejsca na początek i możesz udostępniać pliki ze swojego dropboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale na razie szukałem na dysku ale nie mam. pytałem sie w grze i nie mają  :( Jeśli ta kopia działa to chętnie i ja ściągne. Dajcie znać czy działają te linki, mimo to poszukam jeszcze na starych dyskach. To umieszcze.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta  kopia działa sprawdziłem , jedynie co to problem z dropboxem bo to moja pierwsza stycznosc z tym programem. Ściagnij i daj znać

Niestety, u mnie po instalacji uruchomienie launchera kończy się błędem (Error 0x417) - błąd podczas podłączania do serwera uaktualnień. Problem z uaktualnieniem klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci szkodzi spróbować? Może u mnie problem z aktualizacją wynika nie z gry ale z czegoś innego? Przynajmniej będzie wiadomo...

U mnie to wygląda na problem z połączeniem się z serwerem. Ale nie umiem powiedzieć, czy to wina mojego sprzętu, czy serwer EU nie działa. Ale skoro podobno niektórzy grają na EU, to znaczy, że serwer działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam kopie angielską  :woot:  , z której ostatnio instalowałem więc jeśli dam radę to wrzucę , będe musiał iść do znajomego co ma szybkie łącze myśle że jutro wrzucę bo ja mam tylko 1 M ale jesli nie to mogę wysłać pocztą tradycyjną :yes: .

Tak na marginesie nie dawno włączyłem przez launchera i mi jakąś łatkę pobrał więc serwer działa :)

Ale niestety konto na dropboxie to tylko 2 GB :(

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam kopie angielską  :woot:  , z której ostatnio instalowałem więc jeśli dam radę to wrzucę , będe musiał iść do znajomego co ma szybkie łącze myśle że jutro wrzucę bo ja mam tylko 1 M ale jesli nie to mogę wysłać pocztą tradycyjną :yes: .

Tak na marginesie nie dawno włączyłem przez launchera i mi jakąś łatkę pobrał więc serwer działa :)

Ale niestety konto na dropboxie to tylko 2 GB :(

Obawiam się, że to własnie o tę łatkę chodzi...  pobrałem klienta EN z torrentów i kicha... nie łączy się z serwerem. Ale jeśli możesz, to wrzuć swoją wersję, spróbujemy.

Posłałem Ci link do foldera na swoim dropboxie. Wrzuć tam swojego klienta EU a ja go wypróbuję, a jak zadziała - udostępnię innym. Mam 58 GB miejsca. A jak by co to daję także tutaj link do tego foldera:

https://www.dropbox.com/sh/24y3fhzkcfwqzd3/z6xR3KgjiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na link i otwiera się (pusty na razie) folder w przeglądarce. Wystarczy przeciągnąć plik myszką z komputera do tego foldera i już.

Jeśli skorzystasz z linka który Ci wysłałem jako zaproszenie pocztą powinien się pojawić w Twoim dropboxie.

 

A niech trwa - w końcu przejdzie.

 

Tak czy inaczej - aktualnie jedyną zaletą serwera EU jest fakt, że po angielsku. Ludzi tam podobno już mało, ale to też może być uznane za zaletę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w końcu trafisz do mojego dropboxa...  mnie się uzbierało 58 GB. Najfajniejsze jest to, że 50 GB dostałem w jednym kawałku - za zainstalowanie dropboxa na telefonie Sony Xperia :). A jeszcze fajniejsze byłoto, że to wcale nie była Xperia tylko Motorola z zainstalowanym sytemem Xperii... ale dropbox dał się nabrać i pojemnośc została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wersja z torrentu Groma nie łączy się z serwerem. Niby wszystko jest ok, numer wersji prawidłowy ale połączyć się nie chce. Prawdopodobnie potrzebny jest jakiś patch ściągany Launcher-em ale który obecnie nie jest możliwy do pobrania :dry:

 

[EDIT]

 

BINGO !

Przypomniało mi się że coś już raz było z tym Launcher-em i znalazłem stare rozwiązanie które i tym razem zadziałało.

 

1. Usunąć wszystkie pliki z folderu "temp" w katalogu gry

2. Usunąć pliki Local.so i Script.so z katalogu "Packs" gry.

3. Uruchomić Launcher

4. Grać :D

 

Sprawdzone na torrencie Groma. Wszystko działa.

Edytowane przez MiedzianeJaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.