Skocz do zawartości

Kto gra online


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wersja z torrentu Groma nie łączy się z serwerem. Niby wszystko jest ok, numer wersji prawidłowy ale połączyć się nie chce. Prawdopodobnie potrzebny jest jakiś patch ściągany Launcher-em ale który obecnie nie jest możliwy do pobrania :dry:

 

[EDIT]

 

BINGO !

Przypomniało mi się że coś już raz było z tym Launcher-em i znalazłem stare rozwiązanie które i tym razem zadziałało.

 

1. Usunąć wszystkie pliki z folderu "temp" w katalogu gry

2. Usunąć pliki Local.so i Script.so z katalogu "Packs" gry.

3. Uruchomić Launcher

4. Grać :D

 

Sprawdzone na torrencie Groma. Wszystko działa.

Yay... faktycznie...  sam zapomniałem o tym tricku... teraz tylko przypomnieć sobie hasło...  poszło... o kurczę, ale pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wersja z torrentu Groma nie łączy się z serwerem. Niby wszystko jest ok, numer wersji prawidłowy ale połączyć się nie chce. Prawdopodobnie potrzebny jest jakiś patch ściągany Launcher-em ale który obecnie nie jest możliwy do pobrania :dry:

 

[EDIT]

 

BINGO !

Przypomniało mi się że coś już raz było z tym Launcher-em i znalazłem stare rozwiązanie które i tym razem zadziałało.

 

1. Usunąć wszystkie pliki z folderu "temp" w katalogu gry

2. Usunąć pliki Local.so i Script.so z katalogu "Packs" gry.

3. Uruchomić Launcher

4. Grać :D

 

Sprawdzone na torrencie Groma. Wszystko działa.

A na kliencie od de Vriesa myślisz podziała ?

 

Śmiga aż miło :D Miedzian jesteś wielki :D

Edytowane przez PaffciU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku serwer EU był traktowany po macoszemu... patche były zawsze później niż na RUS, a teraz chyba nie ma się kto nim zajmować. Prawdopodobnie sytuacja oddzielenia się Stalker Online też nie wpływa pozytywnie na sprawność (pozostałych) developerów. Nie mówiąc o tym, że podział stworzył dość niezdrową atmosferę w sZone - na forum najmniejsza wzmianka o 'konkurencji' kończy się banem, czasem także na konto gry... a przecież nigdy tak naprawdę nie można było się wypowiadać zupełnie swobodnie. Niestety - rosyjska mentalność, absolutne niedopuszczanie żadnej krytyki.

No ale co robić - niespecjalnie był wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest pół roku bana na forum i 2 miesiące w grze :)

Chyba mnie niespecjalnie tam lubią :D Nieważne. Gramy teraz na serwerze rus - po wipe i po patchach. Przynajmniej będziemy wiedzieć, co i jak robic na EU, o ile doczekamy sie tego wipe..

Co mnie jednak urzekło - i zadziwia od roku czasu (z małym okładem..) to fakt niesamowitej atmosfery tej gry. A nie jest ona dla wszystkich. Gówniarzeria szybko się wykrusza, zostają tam tylko "zawodowcy".

Przez ponad rok istnienia klanu SoA, przewinęło sie u nas wiele osób. Kilkaset...moze więcej. Kilka osób gra około roku. To największe twardziele, jakich miałem zaszczyt poznac :)

Może ktoś się jeszcze skusi i zagra z nami. Ale nie jest łatwo. A będzie jeszcze gorzej. Jaj trzeba, żeby w to grać, pany :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A będzie jeszcze gorzej. Jaj trzeba, żeby w to grać, pany :)

 

Zgadzam się z przedmówcą ta gra ma odzwierciedlać to jak mógłby wyglądać świat po takiej katastrofie. Teraz gra zmusza do zaangażowania się , minus jest taki że trzeba mieć cholernie dużo czasu na grę , ale fakt trzeba mieć jaja żeby grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba te adresu prowadzą do sZone. Ale faktycznie, część developerów odłaczyła sie od tego projektu i założyli własny serwer. Dostepny pod adresem http://www.stalker.so/.

Oczywiście obie strony oskarżaja się wzajemnie o kradzież, trwa ponoć jakas batalia sądowa. Ale za nimi nie trafisz.

Mapy są praktycznie te same, z tym że na SO jest jakas dodatkowa - chyba Lotnisko. Ale nie grałem tak już z miesiąc, więc nie wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć lukasz ,jak jesteś nowy w stalker online (nieważne czy SO ,SZ ) to podaj nick pod jakim grasz,to na pewno ktoś się do ciebie odezwie na PM w grze, bo wiem że w ostatnio "nasi" zaczęli grać na rus szone.Z tego co widziałem na 100% to Zdzich_pl  gra na swoim nicku ,oloo pewnie też bo to już "marka",Miedzian ... hmmm nie wiem ,pewnie Miedzian2 jak w SO ?,dalej trulr3  ? .Ps. jak na pewno chcesz SoA to (soa.zz.mu) tam na pewno się skontaktujesz z oloo ,bo tutaj (ST.pl)jak Go wciągnęło online to z 5 miechów nie zaglądał 

tutaj :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram mniej wiecej od wakacji. Jednak każdy wie jak jest na serwerze eng wiec przeniosłem sie na rosyjski. Razem z kumplem jestesmy w 310 i zabralismys sie za zadania dla gourmeta. Nick podam dopiero jak bede w domu z racji tego że części owo jest pisany cyrlicą i nie dam rady napisać tego na telefonie. W każdym bądź razie dzięki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,LukaS638PL? tak?

Na pewno tak :P to Ty nie wiesz jak ich znaleść w grze :biggrin: ,choćby nawet ruskiej :wallbash: 

nie byłem tam z 4-6 tyg ,ale jutro się zaloguje na @zohan ,lub Magazynier1,...2,...3, bo mam ich rozmieszczonych  strategicznych punktach,to się odezwę .PS Lotnisko jest na SO ,ale tam nic nie ma ,tylko kilka dzików i guide za 30k gdzieś tam +  AN2 na pasie startowym(w syfie mnie na tym szkolili ,mam uprawnienia technika na PIS................. :P Płatowiec i Silnik ,ale to był zabytek do latania więc loty w Balicach to tylko były na AN 26 lub AN 28 ,jeszcze CASA nie mieli :woot:

Edytowane przez tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom

No wiesz jak jest niekiedy te nicki są inne, a na 310 sporo ludu się przewija więc ciężko kogoś znaleźć. Wczoraj byłem na serwerze eng żeby się czegoś dowiedzieć ale była raptem jedna osoba.

 

@oloo

W porządku, jak tylko się zaloguje, to się odezwę. A i bym zapomniał na rosyjskim nazywam się tak :Лука638

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.