Skocz do zawartości

Kto gra online


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że w razie wystąpienia wipe który miał być na angielskim serwerze miesiąc po rosyjskim (już maja drugi miesiąc opóźnienia) wszystko będzie na nim takie jak obecnie na RUS. Czyli serwer RUS jest jakby naszym poligonem doświadczalnym żeby nabrać wprawy. Choć z tym wipe na angielskim to zawsze problematyczna sprawa, deweloperzy traktują ten serwer jak dopust boży a graczy jak  trędowatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

W dniu wczorajszym ściągnąłem klienta gry ze strony http://szone-online.net . Ściągnąłem wersje angielską i zastanawiam się, czytając wpisy na forum czy jest w ogóle sens? Czy spotkam tam kogokolwiek na dalszych obszarach. Jak na tą chwilę wciągu 4 godzin gry, wczoraj wieczorem, spotkałem ok 8 osób z tego jeden Polak (oczywiście nie opuściłem jeszcze okolic dworca).

Proszę o jakieś wsparcie merytoryczne czy brnąć w wersję angielską czy na szybko zaznajomić się z Cyrylicą;/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie - ucz się gry. To zaleta, że jest mało ludzi, dla nowicjusza. Na serwerze Rus można zbyt łatwo dostać w bańkę. Tam biegają tłumy ludzi, z czego całkiem sporo zwykłych bandytów.

Sprawa druga - na dniach i tak będzie wipe na serwerze en. Wtedy wróci sporo ludzi.

Teraz na angielski wchodzimy dość rzadko, na obrony bazy w zasadzie. Chyba tylko Wiarus tam gra częściej. A na rosyjskim bez znajomości cyrylicy jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Sorry for English, but we haven't any polish speaking guys at the moment to translate our message for you :) Anyway, we think it's better than nothing...

 

So, let's clarify situation. In couple words: SZ team was part of SO before, but they stolen all code and assets and made their own project (and deleted everything for our team, but we've managed to restore and relaunch). There are some legal processes in Russia, but our laws are so bad, so it's very difficult to prove this fact. Anyway, be sure - Official Stalker Online (http://www.stalker.so) is original project (only we have rights for Trade mark and BigWorld engine license).

 

We must aware you: only SO is developing rapidly (updates twice a month), has soft monetisation, is more technically developed for better gameplay (for example, you can notice that SO has 40-60 fps in populair places VS 15-20 in SZ). The only one goal for SZ is to make money as fast as they can (thay has no real tech competense for further developing, thay afraid of legal issues and so on). Only SO updating anti-cheating system (in close future we promise - there will be no cheaters on server).

 

Yes, guys from SZ also stolen our English localization assets and we've been forced to translate the game again, but now we have 80% translation of all assets and you can switch the language to ENG in starting screen. Don't waste your time and money, choose the right GAME :)

 

Please, don't hesitate to ask everything you want regarding the game on our english forum.

 

 

Spolszczenie posta @Allen

 

Przepraszamy za angielski, niestety nie mamy żadnego mówiącego po polsku człowieka w ekipie aby przetłumaczył wam nasze posty :), W każdym razie lepsze to niż nic...

 

Więc wyjaśnijmy sytuacje, w kilku słowach SZ team był częścią SO wcześniej, ale oni ukradli nam większość kodu i stworzyli swój własny projekt (usunęli nam wszystkie dane, udało nam się je odtworzyć i ponownie uruchomić grę. Podjęliśmy pewne kroki prawne w Rosji ale nasze prawo jest niestety bardzo złe i trudno jest udowodnić ten fakt. Pomimo tego bądźcie pewni Official Stalker Online (http://www.stalker.so) jest oryginalnym projektem (tylko my mamy prawo do Znaku Towarowego i licencji silnika BigWorld)

 

Musimy uświadomić was w tym że: tylko SO rozwija się bardzo szybko (aktualizacje dwa razy w miesiącu) poprzez monitorowanie oprogramowania, jest bardziej technicznie dopracowany dla lepszego komfortu gry ( na przykład, możesz zauważyć że SO ma 50-60 FPS w popularnych miejscach, natomiast SZ ma tylko 15-20 FPS). Jedyny cel dla SZ to wzbogacenie się tak szybko jak to możliwe ( nie mają oni umiejętności do dalszego rozwoju gry, boją się także problemów prawnych itd.) Tylko SO posiada system przeciwko oszustom(cheaterom) w grze( w najbliższej przyszłości obiecujemy - nie będzie oszustów na serwerze).

 

Tak, ekipa SZ ukradła nam także angielskie tłumaczenie, więc jesteśmy zmuszeni tłumaczyć grę jeszcze raz, postęp w tłumaczeniu wynosi 80%, możecie przełączyć grę na język angielski na ekranie startowym. Nie traćcie czasu i pieniędzy wybierzcie prawdziwą GRĘ :)

 

Proszę, nie wahać się zadawać pytań w zakresie gry na naszym english forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I weź człowieku teraz się zdecyduj :) Coś mi mówi, że nie wytrzymam i przetestuje obie opcje :P

 

ps. Czy strona SO jest tylko po rosyjsku? Jakoś nie mogę trafić na angielski :| ps2. Czy przy rejestracji MUSZĘ podać nr telefonu? Jeżeli jest to konieczne to ja dziękuję za taki 'numer' :)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusciłem. Chronie swoje dane osobowe do granic możliwośći (już raz mojej karty używano na szczęście w porę zablokowałem a bank oddał mi kase). Poza tym SZ nie moge uruchomic. Najpierw wywalał błąd a teraz nic nie pokazuje i nic sie nie dzieje (proces wisi w tle).

Dziękuję, poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.