Skocz do zawartości

World of War 0.2


Rekomendowane odpowiedzi

42741159_1858275534228351_409857025271398400_o.jpg
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data Premiery: 20.11.2012r
Autor: WoW -  Mod Team
 

OPIS:

Spoiler

World of War ulepsza wiele aspektów oryginalnej gry oraz dodaje nową zawartość. Pojawiły się dodatkowe zadania oraz jedna lokacja z nową fabułą. Mod w dużej mierze składa się z własnych opracowań autora. 

Cechy Moda:

  • Nowe bronie oraz kombinezony 
  • Nowe zadania ( 16 )
  • Nowe ugrupowanie 
  • Poprawiono grafikę 
  • Nowe artefakty 
  • ... I wiele innych mniejszych zmian 

SCREENY:

Spoiler

ss_administrator_09-06-12_20-51-25-zakordon.jpgss_administrator_10-15-12_18-27-23-zaton.jpgss_administrator_10-16-12_21-51-08-jupiter.jpgss_administrator_10-16-12_22-14-58-escape.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zawartość pobranego archiwum należy rozpakować i umieścić w głównym katalogu gry. Identycznie postępujemy z poprawką. 

LINKI DO POBRANIA:

Żródło: AP-PRO.RU

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto przetłumaczony ze źródła, opis moda od autora.

Cyt: " Nadszedł czas wypuścić na świat World of War - Mod 0.2

WoW Mod, to nie zmiana scenariusza, a tylko wykonany jest w celu ulepszenia gry. Mod posiada wiele zmian, w tym nowe lokacje, nowe zadania ( nie scenariuszowe ).Chociaż na lokacji Zakordonie jest przeplot.

Ogólnie, mam nadzieję że, modyfikacja się Wam spodoba.

Chcę ogromnie podziękować autorom, którzy przyłączyli się do mojego moda.

P.S. Mod nie jest solianką, jest w 90-95% wykonany samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
46 minut temu, maTcinPL napisał:

Cześć czy jest polonizacja/jeszcze jakiś plik do tego? Pobrałem 2 razy i mam ten sam błąd- wpisują mi się zwykłe komendy.

Wielkość moda 314 MB, ale pobieralnia pokazuje 270.6 MB.

Co kryje się pod "wpisują mi się zwykłe komendy"?

Instalujesz Zew Prypeci w wersji 1.6.02, wklejasz gamedatę pobranego moda do folderu z grą i zasuwasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, tylko zamiast dialogów pojawia się jakaś komenda albo opcje wyglądają 1. random_joke_1     2.random_joke_2  3. cześć. Pobrałem 2 razy plik i 2 razy mam to samo. Być może plik w pobieralni jest niepełnowartościowy, ponieważ plik z pierwszego postu pisze, że  waży ma ponad 300MB, a plik w pobieralni waży 280MB. Podałem wartości przebliżone, więc nie jest to idealnie taka objętość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post:

W dniu 28.11.2012 o 14:33, czernobyl10 napisał:

Wielkość moda 314 MB

ModCOP_PL_004
Spoiler


MD5 89cd2f3f4ca4df6cb7dfdf1a7bb7bb91
SHA1 219a18a5bb8fda99894280d469434ef95b0037a9
Rozmiar 270.6 MB

a to dane z pobieralni. Moim zdaniem coś jest za mało plików, ale ja jestem tylko szarym człowiekiem, więc mogę się mylić.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to brat - to ok  - jak korzysta się z tego samego kompa warto pisać o tym administracji - nie byłoby niedomówień. Przyjmuje Twoje wyjaśnienie za dobrą monetę.

* * *

   Pewnie zostałem uznany za idiotę. Mnie to ujmy nie przyniesie - ale Ty się nie pożywisz. Brat piszący z tego samego kompa? Nie prościej jest powiedzieć sobie to co ma się napisać siedząc na krzesłach sąsiadujących przed kompem? Nie uwłaczaj mojej inteligencji. Obaj dostajecie ostrzeżenie - pisz z jednego konta razem z bratem jeżeli razem mieszkacie - tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maTcinPL - Napisano sobota o 14:41

 

1/

http://stalker-worlds.ru/forum/topic/2125-world-of-war-mod-02/

Na w/w stronie są linki do:

Mod:

 
2/ druga strona mod lub torrent twoja broszka:

S.t.a.l.k.e.r.:_зов_припяти_world_of_war_-_mod_0.2.rar

  • Dodano: 14.01.2016 07:18
  • rozmiar: 566 МБ

3/ strona: http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-world-of-war-mod-v02.html

rozmiar: 322.44 Mb

2 linki do ściągania:

a/ http://u1653593.letitbit.net/download/64872.6f305470cb4c6247e8e5d9d130f9/World_of_War_mod_0_2_fix.rar.html

b/ http://www.unibytes.com/hN-HDEpccIILqw-Us4P3UgBB

Uwaga - uwaga z w/w strony: mod gra na wszystkich wersjach(podstawka Zew Prypeci) wstawionych po 25.11.2012 roku

Jakby ktoś coś w kwestii tłumaczenia tekstu to zapraszam na prywatne bo tu MI nie wolno pisać w obcym języku!!! ;)

W związku z powyższym dla ciekawych strefy/zony zapraszam do:

Mody z opisem wielojęzycznym

 
 

W tym dziele nie obowiązuje szablon dodawania modów.

https://stalkerteam.pl/forum/436-mody-z-opisem-wieloj%C4%99zycznym/

Z ukłonami dla Stalkerów wszelkiej maści ... . :)


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy oby na pewno ten mod jest spolszczony ? 
Wiem, że jest z 2012 roku i oceny ma mizerne, ale jak poprawiamy stare tematy z modami, to trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. 

Ktoś wstawił link do naszej pobieralni i dopisał PL tak więc trochę pogmatwana sprawa. Dodatkowo mod jest w dziale ze spolszczonymi modyfikacjami. 

Dodam, że w Zgłoszeniach Polonizacji nie ma tego moda. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.