Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A to lista zmian (dość krótka, jak na pierwszy patch)

"Zmiany dla Krwawego Zachodu 2.0:

- latarki nie świecą już w dzień (chodzi o latarki NPCów - przyp. Papaczos)

- poprawiono particles na własne, bardziej zimowe

- poprawiona pogoda, teraz już nie ma niebieskiego nieba

- poprawiono niektóre tekstury i bump-mapy dla większego realizmu

To na razie tyle. AzzzA 23.12.12"

Tekst oryginalny w spoilerze.

Для Кровавый закат 2.0 Изменения:

-Фонарики не светят днём.

-Исправлены партиклы на собственные более зимние.

-Подправлена погода,теперь нет синего неба.

-Подправлены некоторые текстуры и бампы для большей реалистичности.

На пока всё. AzzzA 23.12.12

PS: Na ap.pro.ru napisano, że nowa gra nie jest wymagana

@Papaczos, właśnie taki link mi blokuje Norton.

@metek58 - już go mam, sprawdzony avastem na jednym kompie i AVG na netbooku - tam nic złego nie ma, zasysaj kumie, zasysaj :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, kwadransik to i na mrozie z tego moda wytrzymam. W tym modzie należałoby napisy wyostrzyć, bo na białym tle słabo widać, np. w PDA. Dzięki @Papaczos, zassało. @cichy, Twój też działa, ale @Papaczosa ruszył dwa razy szybciej, wiadomo, Święta. Ludzie w necie siedzą, bo brzuchy im popuchły od nadmiaru jedzenia i ruszyć się z domu :biggrin: nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam problem z wersją 2.0 tego moda. 

Pobierałem już 2 razy gamedate z linku http://narod.ru/disk/64692064001.fd7feeaad2561d2be89b1c34350fd63b/gamedata.7z.html i za każdym razem podczas wypakowywania, gdy wskaźnik dochodzi do 90% wywala mi ok ( bo za każdym razem jest inaczej ) 2000 errorów z przykładową treścią "E:Downloadsgamedata.7z: Błąd CRC w gamedatatextureswpnwpn_spas12.dds. Plik jest uszkodzony"

 

Obydwa pobrane przeze mnie pliki są takiej samej wielkości

Rozmiar: 1,00 GB (bajtów: 1 076 780 613)

Rozmiar Oryginalny: (3 006 379 565 bajtów)

 

Wypakowuje WinRar'em  

 

Proszę o pomoc 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Udało mi się razem z moim bratem stworzyć polonizację tego moda.

Mod jak na swą wielkość, dodaje bardzo dużo różnych urozmaiceń.

 

Polonizacja naprawia również błąd:

[error]Expression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line : 140[error]Description : No available phrase to say, dialog[dm_hello_dialog] oraz [error]can't find texture act/act_stalker_band_027

Polonizacja to nie spisy z translatora !! 

Dużo sugerowałem się polonizacją moda OGSM

 

Link...: http://www18.zippyshare.com/v/43603915/file.html

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Czy mogę dodać tą polonizację do pobieralni stalkerteam, gdyż inne strony umożliwiają udostępnianie pliku na kilka dni bez konta premium, a nie chcę by polonizacja została usunięta.

Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gratulacje @qwert...dzięki Wam kolejny mod będzie po polsku. Polonizację pobrałem na wszelki wypadek by nie zginęła, a jak tylko pojawi się @Portals doda do pobieralni forum.

Napisz do której wersji moda jest spolszczenie, ale chyba raczej do wersji 2.0.

//

Polonizację możesz zgłosić w dziale na forum i podać trochę szczegółów....http://stalkerteam.pl/forum/356-miejsca-zgłoszeń-polonizacji-dla-osób-spoza-grupy-tłumacz/

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie:

 

Inna wersja (starsza), nie kontatybilna ze spolszczeniem.

Będę musiał wrzucić na hosting moją gamedata, bo pobierałem z alternatywnego linka który wygasł, a pozostała ulepszona wersja o której nie wiedziałem i nie jestem pewny czy spolszczenie zadziała 

Małe sprostowanie:

Tutaj jest ta wersja,http://stalkermod.ru/MODYI-CHistoe-Nebo/krovavyj-zakat-2-stalker-chistoe-nebo.html pobiorę i przetestuję

na razie jestem w trakcie wrzucania mojego pliku na hosting ( nie mam dobrego neta, więc nie jestem pewien czy dziś się uda  :ermm: )

 

Moja wersja (tzw. nowa wersja)

 

Znalazłem te linki z których pobierałem, na szczęście są aktywne tylko nie na Narod

Strona: http://gameoxigen.com/pc-games/action/27878-krovavyj-zakat-20-novaya-versiya.html

 

Download: 

DepositFiles: http://dfiles.eu/files/a20pqen56

Letitbit: http://u30458931.letitbit.net/download/26902.27679175f207622962e59d9ebd0b/S.T.A.L.K.E.R.%2B%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B2%D1%8B%D0%B9%2B%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%82.rar.html

 

Screeny z wersji pl:

Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 

Dołączona grafika
 

Dołączona grafika
 

Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Asortyment moda 
Dołączona grafika

 

Linki dodano do 1 postu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm, nie spotkałem się z takim problemem, spróbuj skorzystać z pomocy lekarza "Kalańczy" w bazie czystego nieba.

Czasem nie można iść spać, gdyż na zewnątrz panuje zima i możliwość snu jest możliwa tylko w bazach.

W bazach też się nie da, pokazuje się komunikat jesteś przy anomali albo w tym miejscu spać nie możesz..Coś jest nie tak.Spróje jeszcze z tym doktorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam ten sam problem, nigdzie nie mogę położyć się spać, bo albo muszę w ciepłym miejscu albo nie mogę w czasie anomalii. Jakiej anomalii? Może ktoś wrzucić jakiś plik, który usunie te ograniczenia albo napisać mi, jak to usunąć z tego moda? Rozumiem realizm i utrudnienie, ale spanie w tym modzie jest chyba trochę zbugowanie  :teehee:

 

EDIT: Kolejny problem pojawia się w podziemiach Prypeci. Przy ataku burera psionicznego taki log:

 

Expression : SEFunction : CRender::model_CreatePEFile : E:priquelsourcesengineLayersxrRenderPC_R2r2.cppLine : 397Description : Particle effect doesn't existArguments : anomaly2group_itemsburer_dust

 

Gdzie powinien znajdować się brakujący plik?

Edytowane przez Viper46820
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Pobrałem, dziękuję, zaraz instaluję podstawkę i stawiam moda.

Allen jeszcze raz dziękuję za linka ale po godzinie grania mam dość:

balans gry do du..... walę do gostka pół magazynka a on dalej żyje, celownika nie widać, promieniowanie jak diabli i nie wiadomo dlaczego nic momentami nie widzę, reasumując, wywalam moda i szukam coś innego.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.