Skocz do zawartości
czernobyl10

KRWAWY ZACHÓD 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

W upały postanowiłem pograć w zimowego moda, ale tu mam kilka przykrych niespodzianek. Może dawnej grający pamiętają czy mieli też podobne problemy i jak temu zaradzili. Nie mogę "uruchomić" wykrywacza artefaktów. Mimo normalnego przypisania w menu "O" po wybraniu nie mam go w ręce ;( . Również mam kłopoty ze spaniem tzn. wykonuję polecenia spania i śpię niezależnie ile wybiorę (1h,3,5, do rana) to tylko ok 20 minut czasu gry -  nadgranie śpiwora z dedykowanego moda CS wywala grę. A najbardziej wkurzające (no chyba, że będzie mi ten gość potrzebny do jakiegoś zadania ? w grze) jest nieśmiertelny żołnierz na posterunku. Z zemsty za ostrzeliwanie z CKM postanowiłem zlikwidować posterunek - wykańczam wszystkich w wyjątkiem jednego. Ani strzał z przyłożenia, ani granat, ani nóż nie dają mu rady. Czy to kwestowy NPC czy błąd gry ? I na koniec bez przerwy tracę skokowo zdrowie, czy to z uwagi na mróz i powinienem być przy ogniskach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrałem moda z czystej ciekawości i trochę pograłem. Nie ma sensu się rozpisywać, bo zrobił to @cichy na pierwszej stronie tematu. 
Ale fakt - trochę nowości jest. 
- Nowe postacie ( np. u jednego jegomościa możemy kupić informacje o lokalizacji schowków itp ) 
- Nowe przedmioty (np. baterie do detektora)
- Nasza postać zamarza i co za tym idzie spadają jej punkty życia
- Dokumenty do zbierania 
- Nowe mutanty 
Itp, itd 

Jedyne co mnie wkurza to muzyka podczas gry. W opcjach nie znalazłem możliwości jej wyłączenia .. 
Trochę screenów:

Spoiler

ss_daniel_02-23-18_20-12-53_(mainmenu).jpgss_daniel_02-23-18_20-15-54_(marsh).jpgss_daniel_02-23-18_20-17-01_(marsh).jpgss_daniel_02-23-18_20-28-38_(marsh).jpgss_daniel_02-23-18_20-29-48_(marsh).jpgss_daniel_02-23-18_20-40-14_(marsh).jpgss_daniel_02-23-18_20-36-54_(marsh).jpg

Pozwoliłem sobie także poprawić pierwszy post w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do Agraela :), postanowiłem powrócić do Moda Krwawy Zachód 2 i może nie miał takich problemów jak ja (sen i wykrywacz artefaktów), albo sobie z nimi poradził, chętnie skorzystałbym z jego rad :) .  Może jest sposób aby podmienić pliki na oryginalne z Czystego Nieba dla wykrywacza, ale nie wiem jak się nazywają i gdzie są umieszczone w gamedata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi