Skocz do zawartości

Stalker nie uruchamia się


thuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pamiętam, kiedyś nie miałem internetu i takie coś nie występowało nawet przy odłączonym necie,kabel od kompa i po formacie dysku takie coś występuje to jest coś nie teges.Dzisiaj ponownie zrobiłem formata bez kabla od netu wpiętego do kompa i jest to samo.I co Zdziwieni coś jest nie tak.być może to w jakiś plikach moda jest było uśpione i się aktywowało,to tylko taki mój domysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie naucz, co zrobiłeś po rozpakowaniu. Bo nie wiem, czy u mnie to zadziała, bo mam mody instalowane na kopiach gry do innego katalogu. A 1.5.10 to u mnie ver. Czystego Nieba. Możliwe, że ten HotFix będzie wspólny dla obu gier.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym netem, to musi być prawda. Dream Reader w wersji RUS zainstalowany na lapku na oryginalnej Viście upatchowanej na maksa (wczoraj patchowałem!) w dniu dzisiejszym bez problemów się odpalił. Ale lapka nie mam podłączonego do netu permanentnie ;) Ale na stacjonarnym (Windows XP), gdzie net chodzi niemal cały czas, ani czysty Stalker, ani żaden mod nie odpala. Teraz trzeba by jeszcze sprawdzić, czy ten HotFix nie będzie nam psuł modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier, Dziękuję Pięknie :biggrin: . Sens życia (przynajmniej części :teehee: ) ocalony :thumbsup: .

Popieram w całości. Dzięki, Kondotier

Ktoś zainstalował tego fiksa na jakiegoś moda?

Uzupełnienie:

Szrama chodzi. Nie powiem że biega, bo mi i tak co jakiś czas wywala, ale to niezależnie od hotfixa.

Edytowane przez Liar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem takiego rodzaju ze po logu nvidia przy uruchamianiu gry wywala do pulpitu. Bylo wszystko ok wieczorem wyszedlem a na drugi dzien klapa. Reinstalowalem dwa razy, sterowniki ok inne gry np. FEAR bez problemu a tu taka niespodzianka po tylu latach wiernej gry i sledzenia fabuly.

Normalnie gram w DMX ale na czystej wersji tez zawiecha, moze kto pomoze :) A jeszcze jedno, log pusty.

Połączyłem tematy. Odpowiedź jest powyżej. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By uniknąć tych samych pytań o uruchomienie gry zbieram tutaj wszystkie możliwości....

1...pobieramy fix który wstawił @Kondotier...http://pomoc.cdp.pl/...?name=setup.rar... (po instalacji fix nie ma konieczności odłączenia sieci)

2...wyłączamy sieć i gramy bez neta ...(fix nie jest konieczny, po podłączeniu sieci gra tak czysta jak i z modem nie uruchomi się)

3...blokujemy w zaporze sieciowej firewall ... XR_3DA.exe ...(fix nie jest konieczny, nie trzeba wyłączać sieci)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co przeczytałem to aż się wystraszyłem i sprawdziłem u mnie działa każda z części Stalkera tak z modami jak i bez nich z włączonym netem na stałe :devil: Z tego co piszecie to usługa Gamespy popsuła grę ? Być może miałem fart bo nigdy tego nie instalowałem gdyż nie byłą mi do niczego potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś w pewnym piśmie, związanym tematycznie ze światem komputerów i gier i było tam coś na temat cracowanych gier. Nie sugeruję tu nic, chodzi mi o treść czytanego artykułu. Otóż, tam padło takie stwierdzenie, że firmy produkujące gry, tracą na tym, że im piraci robią niemałą konkurencję i chcąc walczyć z tym, mają zamiar wprowadzić takie programy, co będą wyłapywać gry, które według programu przeciwdziałającemu piractwu, są nieoryginalne. Do czego zmierzam, a do tego, że choć mamy oryginalne płyty z grą Stalkera, to robimy zmiany w binie i w innych miejscach, to być może jest to odczytywane jako nie oryginalna gra. Jest to tylko mój domysł i nie rzucajcie się na mnie, że piszę pierdoły, ale to właśnie pierdoły włażą nam do kompów. Proszę o wyrozumiałość, ale krew mnie zalewa, jak dowiaduję się o jakiejś ingerencji z neta w komputerowe gry, choć ma się oryginał. Ci co piracą, to śmieją się teraz z tych, co kupili oryginały. Świat internetowy, robi się coraz bardziej agresywny i porąbany. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metek58 z tobą się zgodzę kiedyś też mi się obiło o uszy o takim skrytym przez firmy komputerowe.A co do modyfikacji gry ,jak np. podmiana pliku PatchedEXEFiles to uważane jest jako crack ,bo jeżeli ktoś chce zagrać w grę bez płyty w napędzie to jest problem,nie które gry takową możliwość mają to teraz ten fix podany przez Kondotier,to jakoby rozwiązanie że nie potrzeba grać z płytą w napędzie ,może zrozumieli że nie każdy chce grać z płytą w napędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was takie o to stwierdzenie:mianowicie,wielu mnie zbluzga lecz to zrobiłem z uwagi na zaistniałą sytuację co do odpalania gier Stalker.A więc tak pobrałem symulatorka ETS starszą wersję i jak wiadomo żeby ją odpalic nie potrzebowałem niczego i co... też mam problem żeby odpalić,muj domysł to celowo GSC i SCS zrobili takie zabespieczonko,liczę na wyrozumiałość zrobiłem to z ciekawośći czy ma to związek z ich produkcjami.

Na pewno lata jakiś program szpiegujący po necie i sprawdza pliki związane z ich produkcją i je po prostu uszkadza by potencjalni gracze nie mogli grać w grę pobraną z netu oprócz z ich strony jakiejś demo bądż zakup online.To moja teza.

//

Ortografia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.