Skocz do zawartości

Stalker nie uruchamia się


thuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na wszelki wypadek, w opcjach Nortona (przejął obsługę zapory) zablokowałem Stalkera w opcjach sieciowych. Nie gram na necie, więc mi to niepotrzebne, by jakieś syfiarstwo , ingerowało mi w legalnego Stalkera. Wiadomo, że aby grać w niektóre mody, trzeba pogrzebać w niektórych plikach. Myślę, że THQ, Game World (albo kto inny), coś wypuściło w net, by wyłapywać gierki, co w nich ktoś coś grzebał, ale mogę się również w tym mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum pytanie, czy jeszcze komuś SoC, ponownie uruchamia się z netem, bez HotFixa.

To prawda, ale nie do końca... uruchamia się, ale czy uruchomiałeś bez poprzedniej instalacji Fix...raczej nie ponieważ fix podobnie jak gamespy prawdopodobnie zostawia pliki w systemie i dlatego gra odpaliła. Ja również odpalam grę mimo deinstalacji poprzedniej gry z tym fix. Obecnie nie ma już wpisu Wersja 15.10 jest normalnie 1.006 i gra się uruchamia bez zmian w Firewall...mam też fix na wykazie aplikacji w PURE, czyli są gdzieś klucze w rejestrze systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malakas - nie instalowałem fiksa. Nie miałem rar i moda do grania, więc się nie śpieszyłem. Sprawdziłem na wszelki wypadek jeszcze dzisiaj. Gry w obu wersjach tj 1.006 i 1.004 i mody takie jak Priboj, Omega i Apkalipsa odpaliły bez problemu. Grę uruchamiałem jako nową, bo nie miałem zapisów, ale mody już z zapisów. Z tego wynika, że można z fiksem i bez. A problem, jak na razie mamy z głowy :thumbsup: :biggrin: .
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mam dwie wiadomości,pierwsza to taka:po kolejnym formacie dysku zainstalowałem Stalka bez kabla przy kompie od netu,na PatchedEXEFiles jest wylot do pulpitu, drudga sprawa to to, że dodanie fixa sprawia że gra chodzi normalnie bez netu jak i z netem Zapomniałem dodać że nie robiłem próby na samym fix-ie bez dodawania PatchedEXEFiles nie lubię usuwać wpisów rejestru,format to najlepsza metoda pozbawienia jakichkolwiek syfów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Stefan

Trudno ustalić źródło problemu z uruchomieniem gry. Skoro system i konfiguracja spełniają wymagania, to szansą na rozwiązanie jest podanie loga, w szczególności ewentualnych wpisów Fatal Error, które w przypadku wystąpienia - są wskazówką umożliwiającą lokalizację błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.