Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Zgadza się. Nigdy nie grałem w serię Na Przekór Śmierci i zacząłem od Diabelskiego Kręgu, ale mam z nim drobne problemy.

Chodzi o zadanie z bandytami, którzy zadomowili się w magazynach podstacji. Ich wartownik każe przynieść jedzenie i amunicję. Wszystko zebrałem, ale opcji dialogowej nie miał:

Spoiler

ss_daniel_08-02-21_21-55-06_(zaton).jpg

Dzisiaj zacząłem grać od nowa i zainstalowałem sobie dodatek zimowy. Ciekawe, czy bandyta znów okaże się mało rozmowny. 

Zadań w modzie jest dużo, a i stalkerzy mają sporo do powiedzenia: 

Spoiler

ss_daniel_08-03-21_12-49-26_(zaton).jpg

ss_daniel_08-03-21_12-00-59_(zaton).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael 9:20 to oddanie jedzenia, apteczek i amunicji przeciwpancernej. Masz ją, bo piszesz tylko o jedzeniu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZYlmGqPVfHo&list=PLit1Wbp6EQI8RvsisPeqfGOQ3lc7iDvJE&index=6

A większość w tym filmiku ( od samego początku ) to zbieranie potrzebnych rzeczy. A przy okazji i trochę dla gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Dzięki. Problem rozwiązany. 

@tom3kb Tego chcą najemnicy w podstawce, a bandyta zażyczył sobie trochę więcej fantów. 
ss_daniel_08-03-21_22-18-42_(zaton).jpg  ss_daniel_08-04-21_13-57-08_(zaton).jpg

Najwidoczniej za pierwszym razem nieuważnie przeczytałem dialog. Wystarczy zebrać 6 racji polowych, apteczek i trochę amunicji przeciwpancernej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część serii NPŚ za mną.

W Diabelskim Kręgu ma już na karku 9 lat i zgaduję, że większa część graczy trzyma się raczej z daleka od starszych produkcji, bo kogo interesuje jakiś mod fabularny z 2012 roku, prawda ? A jednak takie mody potrafią zaskoczyć i uprzyjemnić człowiekowi wolny czas. 

Historia Narsula rozpoczyna się na Zatonie i tam też kończy. Wskutek nieszczęśliwego splotu wydarzeń zostaje zmuszony do rozwikłania zagadki - Zaton jest odcięty od innych lokacji, a na domiar złego okoliczne grupy stalkerów znikają bez śladu. Kto za tym wszystkim stoi ? Dodam od siebie, że nie Najemnicy ( chociaż tym razem :) ). Zadań jest nawet sporo, ale wykonanie niektórych może przysporzyć trochę problemów:

  • Stworzenie Sztaby Paracelsusa

Po prostu trzeba znaleźć sporo artefaktów, które posłużą do transmutacji i ostatecznie stworzenia unikatowego artu. Problem tkwi w tym, że przy modzie spędziłem ( na oko ) 10h, a połowy potrzebnych tworów Zony nie znalazłem. 

Spoiler

ss_daniel_08-08-21_16-22-49_(zaton).jpg

ss_daniel_08-08-21_17-08-34_(zaton).jpg

  • Przynieś narzędzia Kardanowi.

W modzie można znaleźć tylko narzędzia podstawowe. Jest to zapewne niedopatrzenie twórców, ale problem był już opisywany w temacie, bo czytałem niektóre posty. 

  • Plecak Zwiadowcy.

Połasiłem się na dodatek zimowy, ale przez niego nie mogłem podnieść plecaka, który po prostu był pod warstwą lodu. @koolkin opisywał ten problem i '' wyciągnął " plecak za pomocą śrub. Można ? Można. Zajęło mi to mnóstwo czasu i kląłem jak szewc. 

Spoiler

ss_daniel_08-06-21_17-28-04_(zaton).jpg


Zakończenie moda nawet zaskakuje i otwiera furtkę drugiej części. Na pewno w nią zagram. Pozostaje jeszcze podziękować starej gwardii za przetłumaczenie W Diabelskim Kręgu

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
4 godziny temu, Samotnik67 napisał:

po kliknieciu nic sie nie dzieje

Nie wiem, jak to wygląda po rozpakowaniu, więc mogę tylko wróżyć. Na początek, jeśli nazwa folderu z wypakowaną grą jest w cyrylicy, zmieniłbym jego nazwę na polskie znaki i spróbował odpalić moda.  

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gawron napisał:

Nie wiem, jak to wygląda po rozpakowaniu, więc mogę tylko wróżyć. Na początek, jeśli nazwa folderu z wypakowaną grą jest w cyrylicy, zmieniłbym jego nazwę na polskie znaki i spróbował odpalić moda.  

Dziwne, rozwiązanie było takie proste a myślałem ze nie zadziała, tak samo musiałem robić z Repackiem Przestrzennej Anomalii żeby wogóle odpalić Setupa i nie miec błedu isarcextract, dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Na przekór śmierci: W diabelskim kręgu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.