Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ kondotier

 

Żeby Kardan dawał zlecenie na pistolet Gaussa w tym modzie, to sobie nie przypominam  :blink: , ale może coś mnie ominęło...

Zadanie na Panaceum i tak zostaje anulowane w tej części moda, więc nie ma sensu się w nie bawić.

Zadanie na pluskwy jest obowiązkowe do przejścia moda - zadanie fabularne.

 

Możliwe koordynaty spawnu dokumentów o X-18:

("all_secret_lab_x18",-290.794,17.993,343.382,364137,115)

("all_secret_lab_x18",-340.669952,18.113091,340.328827,273219,121)

("all_secret_lab_x18",-375.846,15.954,379.781,214645,118)

("all_secret_lab_x18",-317.521790,13.373857,427.221375,313872,0)

("all_secret_lab_x18",-309.920,8.956,390.233,328431,0)

 

Kiedyś Ci tłumaczyłem, jak się tymi cyferkami posługiwać, więc chyba dasz sobie radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek - i o to się rozchodzi, że nie mam ważnego NPC który by mi dał taką opcję na robienie pluskiew, więc szukam przyczyny. Obskurant jest jedynym, który coś daje. Wilka, który też jest tu niezbędny, ani śladu.

A poniżej masz screeny z rozmową o pistolecie z Kardanem. Łatwiej będzie znaleźć. Albo zostanie ciekawostką, aż do drugiej części.

 

http://www.sendspace.pl/file/pic/db128660e6a46d32047ca6d/1

http://www.sendspace.pl/file/pic/3c17c8a928a348147c8780e/1

http://www.sendspace.pl/file/pic/b1e32c2a61125d3abdeafcd/1

 

A co do cyferek, to nie mam pliku który mi podałeś. Znalazłem tylko z rozszerzeniem ltx.

W którym katalogu szukać tego ze script?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

 

Możesz napisać kiedy udało Ci się zdobyć to zadanie? 

 

Swoją drogą, czy komuś udało się zdobyć wszystkie artefakty do zadania dla Brody (trzy Dzwony, dwa Dementory, dwa Okruchy nieba i jeden Donor)? Bo za Chiny kapitalistyczne nie mogę tego skompletować. Dotąd znalazłem tylko  Dzwon w Sosnodębie, Donory (na te chyba jest sezon, bo wyskakują jak grzyby po deszczu), Dementor w Izumrudnoje (to tam są anomalie?) i  Okruch nieba przy trupie jakiegoś stalkera. Moje pytanie- czy trzeba mieć po prostu konkretnego farta przy spawnie w anomaliach, czy można je znaleźć w jakichś konkretnych miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny - masz na pierwszym skreenie u góry. Prz odbieraniu od Kardana karabinu Gaussa.

 

Za to nie trafiło mi się takie zadanie dla Brody, o jakim piszesz. Co klik to inne rozwiązania. Jak masz Swaroga, to przy tartaku jest chemiczna anomalia bogata w arty i w okolicy Cyrku, ale nie w tym ognistym środku. Jesteś już którymś z kolei, któremu Donory obradzają jak grzyby po deszczu. Mnie za 3 gry, trafiły się aż 3 - słownie trzy. Czyli arty to dzieło przypadku. Biegając po Zatonie, detektor Swarog w ręce, bo arty spawnują się niespodziewanych miejscach, nawet daleko od anomalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yurek

Żadne zadanie jakie było w CoPie bezmodowym, jak i z SGMema ( oprócz tego z Wilkiem), u mnie się nie pojawiło.

 

@kondotier

1.Zadam Ci może głupie pytanie ale czy zmieniłeś w pliku fsgame.ltx false na true, bo kiedyś jak się bawiłem modami to nie włączenie tego powodowało dziwne anomalie z grą.

2. Nie nałożyłeś żadnych modów na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedoro - true- true to podstawa.

Żadnych usprawniających nakładek.

Instalacja:

Podstawka - mod + pach - konieczne zmiany -> gra po rosyjsku.

Następnie na tego moda nałożona polonizacja i patch. Gra. Gra nastawiona na wątek bandycki, bo po rus go sobie zamknąłem zabijając ich bez wykonania żadnego z nimi zadania. gra zmusza do wykonanie innych wątków. Brak problemów z grą, choć lokacja fantów w innych miejscach niż u większości.

Sprawa z Gaussami.

Brak dialogu z Kardanem na ich szukanie. Wejście do laboratorium bez obecności Achillesa, który od pierwszej rozmowy w kanale nie pojawił się więcej. Raz tylko jego znacznik w Żelaznym Lesie, ale zniknął w skutek emisji.

Wejście otworzyło się przy szukaniu PLCh, które znalazłem nie w krzakach, a nad labem. W labie były tylko dokumenty. Zabranie ich zaliczyło zadania. Karabinu Gaussa w inwentarzu nie miałem. Po wyjściu na zewnątrz spotkanie z niby olbrzymem. Mocno sponiewierany na Skadowsku do Kardana naprawiać. Wtedy dialog coś w tym stylu " Mam coś co mogło by Cię zainteresować ". Kardan chce obejrzeć i jest rozmowa o Gaussie do naprawy. Zostawiam. Następny dialog z Kardanem ( po chyba dobie w grze ) i zwrot Gausa oraz dialog jak na powyższych screenach o obiekcie 58, czyli pistolecie Gaussa.

Wykonanie innych zadań dla ważnych NPC ( w tym na schowki od Faraona i dla Najemników na uratowanie Naukowca - najemnicy znikają z Anten ) i stop z grą. Brak Achillesa, Wilka i jakiejkolwiek opcji ruszenia gry. U Faraona tylko "Witaj Bracie".

Miejsce dokumentów X18 w tartaku - puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładałem strzelby Benelli i AKS74M, bo AKS74U nie był przyjmowany. Beryla zdążyłem sprzedać.

 

Do strzelby amunicji paczka, do AK - 60szt, no i cała reszta wyświetlana jak w informacji od Sedoro.

 

Kod do schowka uzyskasz po rozwiązaniu matematyczno-filozoficznej zagadki. Masz ją na notatkach od stalkerów. A jak rozwiązać, masz poradnik w #1, porady Yurka.

Moda skończyłem, po rozmowie z Noe'm. Warto mu było poświęcić czas i nerwy związane z problemami. Teraz czekam na ciąg dalszy, oby tak samo ciekawy.

Kilka postów wyżej, pisałem o problemach z dokończeniem moda.

Były to tylko moje problemy, związane ze zrobieniem czegoś gdzieś, czego autor moda nie przewidział i wrzucenia mnie do modu SGM. Mam nadzieję, że zostanę wyjątkiem.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ już chyba wszyscy co chcieli zagrali w tego moda po polsku, postanowiłem uaktualnić polonizację do wersji FINAL, która zawiera poprawki wszystkich znalezionych i zgłoszonych dotychczas błędów.

Wersja FINAL polonizacji do pobrania z linka w poście nr 1.

Ci co jeszcze grają mogą ją spokojnie zainstalować na starą wersję - nowa gra nie będzie wymagana. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.