Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ Akron1112

 

Z linka poniżej pobierz sobie sejwy ze zrobionymi urządzeniami podsłuchowymi.

Zrobiłem Ci dwa sejwy z obydwoma zakresami pracy urządzeń. Sam sobie wybierzesz, od którego ruszysz dalej z grą ;)

Grę wczytałem z Twojego ostatniego sejwa - tego oznaczonego cyfrą "2"

 

 

savedgames dla Akron1112.7z

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za chęć pomocy :) ale już rozwiazałem problem wpisująć jedno z podanych opcji np. 1. Od 93kHz do 186kHz i zadziałało :)

 

Przeszedłem moda bardzo ciekawy i wciągający czekam na drugą część:).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Adik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Utknąłem totalnie w tym modzie.

 

Zrobiłem wszystkie zadania na skadowsku a mimo to nic się nie dzieje, nawet te pieprzone schowki faraonowi pozapełniałem. W dzienniku mam tylko to zadanie z tym artefaktem dla chorej córki tamtego gościa ale na razie nie mam artefaktów żeby je zrobić. Nie mogę popchnąć głównego wątku, czy ktoś też tak miał?

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT::

 

W tym zadaniu ze zdobyciem artefaktu dla chorej córki jest napisane, że potrzeba połowy artefaktów. Mam nawet więcej bo 6 z 10 a nie mam dialogu z bagiennym doktorem

 

EDIT2::

 

Dobra jakoś dałem sobie radę. Metodą na czuja edytowałem skrypty i odblokowałem odpowiedni dialog posiłkując się plikiem tłumaczeniowym.

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetny mod na obecną chwilę jestem dopiero na początku. Pod spaloną wioską znalazłem tunel, zabiłem kontrolera. Aby otworzyć skrzynię muszę mieć dwa klucze, obszukałem całą pieczare i kluczy nie ma. Czy klucze są w pieczarze czy muszę ich szukać na innych lokacjach. Proszę tylko o odpowiedź, nie podawajcie gdzie są bo sam chcę je znaleźć.

post-2230-0-76679300-1376285017_thumb.jppost-2230-0-04086000-1376285031_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Metek będę szukał. Jak do tej pory to najtrudniejsze było zlikwidowanie zasadzki SBU. W tym modzie jak zauważyłem przeciwnicy strzelają bardzo celnie, mając broń z optyką ciężko jest załatwić przeciwnika.

Idę dalej w Zonę, otóż mam zadania na zdobycie artefaktów dla Błotnego Doktora i odszukanie informacji o laboratoriach. Nie ma żadnego znacznika tych zadań na mapie. Mam rozumieć że muszę szukać informacji na lokacjach. Drugie pytanie dotyczy artefaktów: znajdują się w anomaljach i wyszukujemy je za pomocą detektora jak w podstawce?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w modzie jest trochę biegania, trzeba poszukać informacji na temat tajnych laboratoriów, odnaleźć narzędzia oraz artefakty. Zabijając mutanty podnosi się reputacja GG gdzie trzeba szukać informacji na temat reputacji. Jednym zdaniem aby doprowadzić historię muszę poruszać się po wszystkich lokacjach występujących w Zonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Donor spawnuje się losowo. Hobby znalazł go w tej anomalii, gdzie w podstawce ratujemy stalkera. Ja natomiast, przy helikopterze rozbitym na bagienku. Z prawej jego strony, gdy jestesmy na północnym brzegu.

Między tym cyplem, a brzegiem bagienka, raczej bliżej brzegu. Trzeba trochę podeptać w wodzie.

Jest tam bardzo mocne promieniowanie, więc i potrzeba mocnego zabezpieczenia przed wejściem w bagno.

Jak szybko go znajdziesz i będziesz miał jeszcze zapas ochrony, to się przeleć ( po zapisie ) przez bagienko, bo mogą się na środku inne arty trafić.

A jak go nie znajdziesz to nie problem, bo i tak ze znalezienia go nie ma pożytku w tej części moda. Mimo że, oddasz go przewodnikowi i uzyskasz dialog na przejście do Janowa, dostaniesz odpowiedź odmowną, a mod skończy się na Zatonie.

Wg autorów moda, dopiero w trzeciej jego części, pójdziemy dalej, bo wcześniej będzie mod prequel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.