Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie są narzedzia? Szukałem w Zelaznym Lesie wg screenu z rosyjskiego forum i nie ma. Nie ma ich nigdzie :/ w zadnym wskazanym miejscu przez Was.

Edyta.

Mod się zawiesił i dalej nie ma dialogów. Skończyłem kwesty dla najemników miał się pojawić Wilk na Skadowsku nie ma go.

Co do zadania z X lab to jedna walizke znajdujemy w tunelach pod pazurem po otrzymaniu info od wolności.

Materiały o x18 które sa na tartaku pojawiaja sie po rozmowie z najemnikami po zakonczeniu wszystkich kwestów dla nich.

Na tym etapie u mnie dalej nic sie nie dzieje.

Szkoda bo mod jest bardzo fajny. Trzeba po kminić nad nim :)

Kod dla schowka powinności to rok urodzenia filozofa Kanta.

Edytowane przez noisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam mam pytanko...

Pobrałem moda, patcha 4 i spolszczenie.

Zainstalowałem wszystko według kolejności (z wersją gry 1.6.02)

oraz zmieniłem parametr w fsgame.ltx i....

Dupa :(

Wywala Bug trapa zaraz po uruchomieniu :(

 

Nie wiem o co może chodzić ale to już nie pierwszy mod który nie chce działać :/

Z góry mówię- mam orginała (Wersja Premium Games jeśli to robi jakąś różnice).

 

Ktoś pomoże ??

Edytowane przez SzerSiwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak go zamieścić ??

Przyznam szczerze że nie wiem a całego pliku nie mogę wysłać :/

 

Chodzi o to:

 

Podpis problemu:   Nazwa zdarzenia problemu:  APPCRASH   Nazwa aplikacji:  xrEngine.exe   Wersja aplikacji:  1.6.0.2   Sygnatura czasowa aplikacji:  4b683ed4   Nazwa modułu z błędem:  xrCore.dll   Wersja modułu z błędem:  1.6.0.2   Sygnatura czasowa modułu z błędem:  4b25fc61   Kod wyjątku:  80000003   Przesunięcie wyjątku:  0001e12e   Wersja systemu operacyjnego:  6.1.7600.2.3.0.256.1   Identyfikator ustawień regionalnych:  1045   Dodatkowe informacje 1:  c3fd   Dodatkowe informacje 2:  c3fd62fe81b1c65e85762970c6680588   Dodatkowe informacje 3:  1f5f   Dodatkowe informacje 4:  1f5f1e03b5fc58187a34bb38d618b63d

Edytowane przez SzerSiwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to. Tam gdzie masz zapisy gry, masz kat logs. Otwierasz go notatnikiem i na samym dole masz napis Fatal Error.

To co poniżej niego to właśnie log błędu.

Wstawiasz go w postcie do okienka, które wywołasz klikając w <> na pasku, nad oknem pisania posta.

Tak to powinno wyglądać:

FATAL ERROR [error]Expression    : no_assert[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CSpecificCharacter>::GetById[error]File          : e:stalkersourcestrunkxr_3daxrgamexml_str_id_loader.h[error]Line          : 112[error]Description   : item not found, id[error]Arguments     : av_killer stack trace:

Oczywiście,  w ramce Twój Fatal. Ten powyżej to tylko przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powstaje trzecia odsłona tego MOD-a Смерти Вопреки 3 -  z  nową linią fabularną i całkiem nową lokacją. Premiera przewidywana na 2015 rok. Z MOD-ami różnie bywa, wiec jak będzie więcej informacji i prace będą dobiegały końca, założymy nowy temat. (Las wygląda wspaniale, wiatrołomów w Zonie jeszcze nie widziałem)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WhTbd-W7jKU

Dodam jeszcze, że twórcy oczekują wsparcia.

 

Если кто-то желает поддержать проект, вот реквизиты разработчиков: R200253260083 (WebMoney)

Nie odpuszczę... Myślę, że warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pomóżcie Panowie Stalkerzy :)

Wszysko ładnie i pięknie aż w koncu wywaliło mnie po wykonaniu zadania dla Żwawego na dostarczenie amunicji. Wróciłem po nagrodę i wylot :(  

FATAL ERROR [error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function      : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line          : 146[error]Description   : No available phrase to say, dialog[shustriy_available_finds_dialog]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Sigerous.ru przeczytałem , że kolesie mieli ten sam problem

 

Вылет, при сдаче второго квеста Шустрому: * Saving objects... * 12180 objects are successfully saved * Game DallaS11 - quicksave.scop is successfully saved to file 'd:gamess.t.a.l.k.e.r. - Зов Припятиuserssavedgamesdallas11 - quicksave.scop' * [win32]: free[2178560 K], reserved[210200 K], committed[1805480 K] * [ D3D ]: textures[1179208 K] * [x-ray]: crt heap[621897 K], process heap[11481 K], game lua[37661 K], render[8651 K] * [x-ray]: economy: strings[52163 K], smem[118969 K] * Saving spawns... * Saving objects... * 12178 objects are successfully saved * Game DallaS11 - quicksave.scop is successfully saved to file 'd:gamess.t.a.l.k.e.r. - Зов Припятиuserssavedgamesdallas11 - quicksave.scop' * [win32]: free[2170464 K], reserved[210160 K], committed[1813616 K] * [ D3D ]: textures[1180232 K] * [x-ray]: crt heap[624597 K], process heap[11481 K], game lua[47223 K], render[8663 K] * [x-ray]: economy: strings[53919 K], smem[152518 K] * Saving spawns... * Saving objects... * 12195 objects are successfully saved * Game dallas11 - выброс.scop is successfully saved to file 'd:gamess.t.a.l.k.e.r. - Зов Припятиuserssavedgamesdallas11 - выброс.scop' FATAL ERROR [error]Expression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty() [error]Function : CPhraseDialog::SayPhrase [error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp [error]Line : 146 [error]Description : No available phrase to say, dialog[shustriy_available_finds_dialog] Да, и ещё, с трупа гонца снял какой то пистолет, АКСУ, вроде бы РГД, и печеньку. Груза не было никакого. Возможно квест пройден криво? Добавлено (29.12.2012, 19:54) ---------------------------------------------

 

Niejaki @dallas11 (to jego log) napisał , że pozbył się problemu w ten oto sposób :

Problem rozwiązany przez wczytanie gry od momentu wzięcia zadania. Być może problem pojawił się przez to, że od razu nie poszedłem wykonywać kwestu w wyniku czego  była tylko jedna opcja dialogowa .

 

A, @Малахит dodał :

Kwesty należy zdać do 3 w nocy. I najlepiej jako pierwszy brać kwest na poszukiwanie kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Na razie walczę z "Doliną Szmerów". Jak skończę to wrócę to tego moda i sprawdzę.

Pozdro

 

ps. Pomogło wykonanie zadania i powrót po nagrodę od razu po wykonaniu, tak aby zmieścić się w godzinach urzędowania :)

Panowie, utknąłem. Idę z Pilotem do Janowa i po drodze rozwalają mnie za nim wyciągnę giwerę. O ucieczce też nie ma mowy :|

 

ps2. DObra, zamówiłem egzo i jakoś udało się odeprzeć atak. Fajny mod :)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.