Jump to content
czernobyl10

Na przekór śmierci...cz.1 W diabelskim kręgu.

Recommended Posts

Ja go miałem w bagienku ze śmigłowcem. Patrząc z brzegu na śmigłowiec, w tej zatoczce z prawej. Prawie przy samym brzegu. Potrzebne środki zabezpieczające przed działaniem chemicznym i detektor w ręce.

Ale jak nie znajdziesz, to się nie martw, bo i tak nie ma z niego pożytku. Pilot (Locman) i tak w tym modzie na Jupiter nie prowadzi :D.

To miała być pierwsza część. Druga miała być dalszym ciągiem. Ale skończyło się na obiecankach i druga cześć, to całkiem inny scenariusz.

Jak dobrze poprowadzisz grę, to jest właściwe zakończenie moda, bez przechodzenia na Janów. To mod jednej lokacji.

Na przekór śmierci cz.1 PL FINAL 02.04.13 : https://yadi.sk/d/OUwp_ftS3nkES

Winter addon for Death in spite.7z : https://yadi.sk/d/JMuLPE93TcYGM

CB1 ; https://yadi.sk/d/TSu1ReW0NCgsZ

absolute_structures_v1.0 COP.zip : https://yadi.sk/d/nFg61hfrTp2Eh

25.04.2014 11:23 347 KB
In_spite_of_death Правки по диалогам и КПК.zip

25.04.2014 11:41 915 KB

In_spite_of_death-patch_4.rar 25.04.2014 11:41
1.21 GB

In_spite_of_death.7z 

CB1
Owner: malikovserega
Modified: 25.04.2014 12:22
Downloaded: 77 times
Link viewed: 294 times

Edited by vidkunsen

@czynnywulkan - masz to przecież napisane w dialogu, co i ile masz do tych plecaków wsadzić. Tylko typu broni nie pomyl, bo nie spracuje.

Ten co zleca, dokładnie precyzuje. Wróć wgrywając zapis do rozmowy sprzed dialogu, zacznij gadać, a gdy będzie już po nim, wejdź do PDA i zrób sobie F12 screena z dialogu. Już nie zapomnisz.

Chciałbym zgłosić problem, gdy chce wykonac misje "stalkerskie schowki" dochodze do anomali kocioł gdzie lezą 3 plecaki (schowki) które trzeba podniesc to jednego który leży w wodzie nie moge podnieść przez co nie moge wykonać misji. Prosze o pomoc.

@tom3kb chochodzi mi o questa gdzie idizesz z krisem (chyba tak miał na imię) do anomali kocioł i tam leżą 2 łódki a obok nich 3 plecaki i moge podniesc tylko 2 a musze je podniesc potem ustawic w odpowiednich miejscach i uzupelnic tylko ze ja moge podniesc 2, poniewaz ten 3 sie zaklinowal jakos, próbowałem strzelać nic nie dało granaty też. Co mam zrobić?

Edited by Cr3atywny123

On 2/22/2018 at 5:39 PM, Cr3atywny123 said:

@tom3kb chochodzi mi o questa gdzie idizesz z krisem (chyba tak miał na imię) do anomali kocioł i tam leżą 2 łódki a obok nich 3 plecaki i moge podniesc tylko 2 a musze je podniesc potem ustawic w odpowiednich miejscach i uzupelnic tylko ze ja moge podniesc 2, poniewaz ten 3 sie zaklinowal jakos, próbowałem strzelać nic nie dało granaty też. Co mam zrobić?

Siemka. Granaty, strzelanie czy nóż nic nie skutkuje. Mi udało się "wydobyć" ten plecak rzucając śrubami, ale nie centralnie - tylko w krawędź plecaka. Pewnie problem  z wersji zimowej i skutek efektu lodu. Tak przypuszczam. 

Jest do tego moda spawner ? bo kiedy odbieram od Brody Iluzjon to z automatu zadanie z ratowaniem córki powinośćciowca zostaje anulowane, więc wolałbym je ukończyć wcześniej

Edited by Paulinnio

Siema mam parę pytań, Po pierwsze jest jakiś polski poradnik do tego moda?
Drugie gdzie znajdę te PDA tych dwóch mistrzów od tego asa ze skadowska.

Post do skasowania. Znalazłem rozwiązanie.

Edited by Ignachinio

@Ignachinio   Weź pod uwagę, że ten mod był na topie sporo lat temu. Nikt nie będzie pamiętał jacy to "mistrzowie" i co to za "as". Musisz coś więcej o zadaniu napisać. Łatwiej będzie znaleźć Ci jakiś filmik.

Wiem wiem, poprawię się. Mod już wyleciał z mojego kompa. Nie wczułem się w jego klimat. A na siłę nie zamierzam grać bo i po co :) Tak wiec podziękuje za tego moda.

Jest jakiś prosty sposób edytowania cen kupna przez handlarzy złomu? Jak zobaczyłem po ile sprzedają a po ile kupują to: o kur....  Grzebałem w folderze misc/trader i tam są pliki ale po otwarciu tyle teksu tam jest że czarna magia. W LA wrzucało się jakiś plik do gamedaty, zmieniało 1-2 wartości i Sid kupował od nas drożej jak sprzedawał ;P

Nie wiem czy to mi jest potrzebne(ta kasa a raczej tyle kasy) no ale bez jajec z tymi cenami. Coś tam poradzicie pewnie.