Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

metek58 - Czyli dokładnie tam, gdzie na screenie z rus forum. Zdeptałem to miejsce po milimetrze i nic nie znalazłem.

Zakończę wypełnianie schowków, a jak dalej nic tu nie będzie, to moja gra się skończy, bo Pilot chyba mnie dalej nie poprowadzi. Wszyscy kwestowi NPC nie mają już nic do powiedzenia. Po schowkach, Faraon powinien się odezwać.

 

bober322 - ja Achillesa spotkałem tylko raz, w kanale na bagnie z helikopterem.

A do wejścia do labu, bo o nim chyba piszesz, też zajrzę, faktycznie tam teraz nie patrzyłem, zasugerowany podpowiedzią poradnika.

Jak uruchomiłeś Pilota? Po jakim zadaniu dał się namówić na podróż.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metek58 -  i inni którzy jeszcze tego nie przerabiali.

Mea culpa, ślepi w karty nie grają. Gdybym jeszcze raz przeczytał ten pisany poradnik, problemu by nie było.

Plecak z polowym laboratorium, zespawnował mi się w miejscu o którym pisał bober322, a które jest wykazane w poradniku pisanym ( tam gdzie wejście do labu ). Na dowód screeny.

 

Druga lokalizacja schowka z trucizną.

http://www.sendspace.pl/file/pic/aaca5fcbe841b0ba29541f2/2

http://www.sendspace.pl/file/pic/714449eac8a144834861c8c/2

http://www.sendspace.pl/file/pic/06961f7b8a4e63fa87c19ff/2

 

A przy okazji dostałem się do laboratorium, które tym razem było otwarte i zabrałem dokumenty i dostałem żółtą kartę.

 

Byłem tu przy okazji wstawiania do schowków broni i amunicji. Ale wypełnienie ich nie spowodowało reakcji ani Zwiadowcy, ani Faraona. Obaj na swoich miejscach, ale bez stosownego dialogu. Tylko "Cześć".  W jakich ilościach amunicji i w jakim stanie technicznym broń wstawiać? Kiedy zwiadowca da wskazówki co dalej wkładać?

 

Trucizn na razie nie mieszałem, ale z poradnika już wiem :biggrin: , w jakich proporcjach i co się może zdarzyć.

bober322  - który wariant wybrałeś, czy oprócz przebieżki na czas do Skadowska,  po nieudanym otruciu, jest w tym coś ciekawego? Pieniądze też się traci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- czy komuś udało się wykonać zadanie z ,,Panaceum Zony" (czy coś w ten deseń)? Chodzi o ten super artefakt, który ma nam stworzyć Doktor. Udało mi się dobrać do Czarnej Duszy, ale gdy tylko ją zabieram, zadanie zostaje anulowane, a doktorek nie ma mi nic do powiedzenia. Tak powinno być, czy może ja coś skopałem?

 

I tak z innej beczki- wie ktoś, gdzie znaleźć Wilka? Bo zadania najemników już wykonałem, a jego nie mogę odnaleźć.

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wielebny i sedoro

 

- Czarną Duszę znalazłem chyba w jednym ze schowków osobistych, którejś postaci.

 - Oko ma chyba losowy spawn, trzeba szukać.

 

- Można wpisać oba zakresy podczas konstruowania pluskiew, ale mniejszy zakres jest bardziej precyzyjny. Każda z tych rozwiązań ma inną ścieżkę dialogową, ale prowadzi do tego samego finału (w jednym Ajaks przeżywa, w drugim nie).

 

- Kwest na "Panaceum Zony" pewnie będzie kontynuowany w drugiej cześć, bo w tej ulega anulowaniu (przeszukałem skrypty w poszukiwaniu innego jego zakończenia, ale go na razie nie ma :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak, aby klucze pojawiły się we właściwych miejscach, musisz najpierw przeprowadzić odpowiedni dialog z Pilotem, który kieruje Cie do pieczary, następnie Imrahilem w Oczyszczalni, który daje Ci dwie wskazówki.

Drogę na Płaskowyż zaczynasz od rozmowy ( u mnie była z Głuszcem ) na Skadowsku, a most się sam uruchomi po rozmowie z Imrahimem. Bez tej rozmowy kluczy nie będzie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojskowego? A nie przypadkiem monolitowca?

 

Tak jeszcze z innej beczki- orientuje się ktoś może, czy linia oko-szczerbinka-muszka jest ,,twardo" wbita w model i animację, czy też może da się to edytować z poziomu configu broni? Bo coponiektóre gnaty (np. Beryl) są tak ustawione, że bez optyki nijak trafiać nie idzie.

Swoją drogą, Beryl w Zonie... aż mi się miło zrobiło, jak go zobaczyłem  :happy:

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny - w jaskini na płaskowyżu masz zabitych ze śmigłowca. Zabij snorki i masz dostęp do trupów. A przy jednym z nich jeszcze coś. W Oczyszczalni jest kilka schowków, pojawiających się albo z dialogów, albo z pendraiwów.

 

Moje pytanie: za wyjątkiem miejsca w tartaku, które pokazuje screen z poradnika, gdzie są jeszcze miejsca spawnu dokumentów z X18 ? Komu się trafiło gdzie indziej. Screen mile widziany. Tylko to mnie trzyma. To zadanie jako jedyne, w PDA mam szarym kolorem. Inne zrobione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie mam. Ani gdy grałem na rus, ani teraz. Może mam to tak jak z Polowym Lab. Chem. w Żelaznym Lesie - gdzie indziej niż wszyscy. Z kwestowymi NPC, nie mam dialogów na zadania. Tylko Prapor z Powinności na Szewcence jest zaznaczony żółtym kółkiem, ale on gada tylko o zakłóceniach radiowych, lecz nie chce rozwiązania.

Najemnicy z Antenowego Kręgu, po zadaniu na Karaima,  zniknęli całkowicie.

Problemowe schowki załadowałem, bo można wsadzić też AKS74M.

Czyli że, wg poradnika, powinien się pojawić WILK. Ale ani jego, ani Achillesa nigdzie nie ma.

Achilles otworzył laboratorium ( jak mnie tam nie było - przyszedłem po PLCh i było otwarte ) i tylko raz gra dała mi znacznik kogoś w labie, ale przyszła emisja i go skasowała. W labie na dole też nikogo nie było.

 

http://www.sendspace.pl/file/pic/3a5e562a40bdc2c337a3f1b/1

http://www.sendspace.pl/file/pic/95b0653cf05ed4bc44b6334/1

 

Świadomie nie brałem żadnych zadań na transmutację artefaktów. Doktor tylko mnie prowadził na płaskowyż.

Od Kardana mam Gaussa i zadanie na pistolet Gaussa. Tylko to zadanie i przejście na Janów mi zawisa.

Wszystkie te zasadnicze dla fabuły zadania - tak przypuszczam - mam wykonane.

Zrobiłem leczenie korsarza, szukanie modułów, dekodowanie pod stacją benzynową ( znalazłem walizkę z info o labach ), na klucze do skrzyni w pieczarze, trucie Baro, uwolnienie naukowca, moduł z helikoptera, snorki, dostawcę Żwawego, szukanie zwiadowcy Powinności, Schowek powinności, kwad Powinności, schowki dla Faraona, zasadzkę bandytów na Oświeconych,  z przejściem na ich stronę, wziąłem dokumenty z labu, narzędzia dla Kardana, wypiłem wódkę z Brodą. No i oczywiście oba arty dla Pilota!

Zostały mi tylko pluskwy ( wiem o nich z korespondencji  i poradnika ), no i te dokumenty X18.


Podbicie tematu.

 

Czy zadanie dla Obskuranta, na Panaceum Zony jest obligatoryjne do przejścia moda?

Tylko on jest aktywny z zadaniami w tym momencie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.