Skocz do zawartości

Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ale wy robicie wodę z mózgu... Mógłby mi ktoś napisać, co na dzień dzisiejszy ja mam pobrać i jak wrzucić? 3 godziny przy tym siedzę i nie wiem czy się śmiać czy płakać... Pobieram paczkę z mega i co? Niby ona ma wszystko, ale gra się nie odpala. Usuwałem shaders, dopisałem nointro. Będę bardzo bardzo wdzięczny jakby ktoś mi napisał co muszę mieć i jak to odpalić. Nie chce was obrażać, ale macie nieziemski syf w tych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki syf o co ci chodzi? Wszystko jest po kolei opisane w 1 poście, że "głupi" uruchomi jak robi wg instrukcji. Tylko na spokojnie i po kolei.

Nie nasza wina, że twórca moda wypuszcza ileś tam fixów albo, że chcąc uruchomić moda na polskiej podstawce gry trzeba coś usunąć, czegoś nie wrzucać itp. Powodzenia w instalacji albo spróbuj na początek jakiegoś moda z łatwą i bezproblemową instalacją ;)

Może weź wersję bez dopełnienia z nią nie miałem żadnego problemu:

 

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem już kupę modyfikacji i nie mam problemu z wykonywaniem poleceń w pkt, ale problem tkwi tutaj w tym, że połowa linków wygasła. W dalszych postach dorzucają coś. Nie ma tego dodanego w głównym poście. Link z mega, według osoby dodającej ma mieć wszystko co potrzebne. Nie ma tam plików do usunięcia jak to trzeba zrobić itd. Dlatego proszę o to, aby ktoś napisał mi jakie kroki muszę podjąć żeby odpalić moda ściągniętego linkiem z mega, oraz czy jest tam wszystko czego potrzebuje :)

 

EDIT: Mam ochotę zagrać akurat w tą wersje :P 

Edytowane przez Jastrząb
Nowa myśl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Cr3atywny123 - ten plik na czerwono był w patchu nr3 i trzeba było go z tego patcha usunąć. W #1 masz wytłumaczenie dlaczego. Masz go przecież w podstawce.

A przede wszystkim, skąd pobrałeś moda? Z Mega, czy w kawałkach? Jeśli z Mega, to tylko wklejasz do podstawki i grasz.

DODANO:  Grasz, ale dopiero po wklejeniu spolszczenia na sam koniec stawiania moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

@kondotier 

55 minut temu, kondotier napisał:

Nie pękający plecak sobie dodałeś?

Nie, na razie to testuje czy wgl będę w to grał, bo pozom trudności stalker a widzę że łatwo nie jest, NPC celnie strzelają, jedno trafienie odejmuje 3/4 zdrowia, przynajmniej z początku, na razie dotarłem do hangaru na wysypisko, mam znaleźć jakiś nadajnik, nie wiem komlpetnie gdzie go szukać, jest do tego jakiś poradnik? może jakiś gameplay chociaż? nie mam godziny na HUDzie, tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

No na pewno nie wszystko będzie, na pewno braknie zadań z dopełnienia ale jest się czym podeprzeć w większości przypadków. No ale też nie ze wszystkim będziesz miał problemy. :) Przynajmniej tego życzę.

Chociaż mod ma swoje odbicia, mnie trochę odrzucał i odpuściłem. Czeka na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

16 godzin temu, kondotier napisał:

Nie pękający plecak sobie dodałeś?

Możesz tu wrzucić ten plik? nie mogę go znaleźć, gdzie on jest?

Dodałem za to patch na udźwig ale nie działa, nie wiem ocb z tym, czy on działa na zwykłą kamizelkę czy muszę mieć egzo? aha no i co z tą godziną na HUDzie? nie mam godziny

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Kiedy powtarzałem grę rok temu, wrzuciłem prośbę o odświeżenie linka do nie pękającego i przysłano mi go na PW. Link do fixa od Yurka jest martwy.

Tak, że musisz wstawić prośbę na SB. Chyba dostałem go od @OldMan, albo @Sierioża .

A swoją drogą, można by było tego fixa na stałe dodać do obu wersji moda, pobieranego z naszej pobieralni. To apel do administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.