Skocz do zawartości

Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jak się uruchamia auta? Nie mam wgl takiej funkcji w opcjach sterowania

@kondotier plecak zaczyna mi się rwać, kilka razy już zgubiłem rzeczy i musiałem ich szukać później, szkoda że nawet niewiadomo kiedy to się dzieje, napisałem do oldmana w tej sprawie ale na razie bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Sprawdź uruchomienie silnika klawiszem, do którego masz przypisany detektor. Jeśli detektor ma slot w HUDzie, to go najpierw wyjmij.

Ale też zobacz w ustawieniach klawiatury, na samym dole, poniżej gry sieciowej, czy tam nie ma tej opcji. Już dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

15 godzin temu, kondotier napisał:

No i co? Klawisz detektora zadziałał?

Nie, wgl nie ma przypisanego klawisza do detektora, po prostu nie ma czegoś takiego, detektor trzeba nosić na pasie żeby działał, ale zrobiłem sobie plecak i udźwig, klawisza do auta nie znalazłem, oprócz tego przed chwilą miałem wylot przy przejściu z Wilczego wysypiska na Dolinę mroku z takim logiem 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'pro\ŔĘ108\silenser5_56'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

6 godzin temu, tom3kb napisał:

A z tą teksturą to wpisz w szukajke

co mam tam wpisać?

6 godzin temu, tom3kb napisał:

wyskoczy o ak108

Co to jest?

6 godzin temu, tom3kb napisał:

silenser mi śmierdzi,

j/w

6 godzin temu, tom3kb napisał:

teraz na tel nie mam za bardzo czasu szukać.

To jak znajdziesz czas to daj znać

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Nie wiesz co to ak108, taki karabin, a silenser to błędnie wpisany silencer czyli tłumik ;)

No dobra jestem na kompie to zerknij w tematy:

A jak nie umiesz za bardzo szukać w szukajce forumowej to pierwsze co w takiej sytuacji robisz to albo cały error albo jego ważną część wrzucasz w gugla, np:

Can't find texture 'pro\ŔĘ108\silenser5_56' 

i cyk

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Can't+find+texture+'pro\ŔĘ108\silenser5_56

To nie jest fizyka jądrowa ;) znajdziesz rozwiązanie szybciej niż napiszesz posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb dobra dobra, wszystko umiem wpisać tylko nie wiem co, czytałem pierwszy temat i wychodzi na to że albo w cholerę zostawić ak108 i iść normalnie do DM albo grzebać w plikach, szczerze powiem że bardziej odpowiada mi pierwsza opcja druga sprawa to taka że w WL kupiłem od sidora właśnie tłumik na ak, po prostu lubię mieć tłumik choć szrama nie lubi tłumików haha i pomyślałem że może by sam tłumik zostawić?

Pomogła zmiana nazwy pliku z AK108 na ŔĘ108, ale gdy idę do Naboja kolejny wylot przy wozie strażackim z takim logiem, w sumie nie wiem czy to log ale coś takiego

0023:04A7BE03 xrRender_R1.dll
 
[error][     183]    : Nie można utworzyć pliku, który już istnieje.

I kolejny wylot mniej więcej w tym samym miejscu, przy stacji benzynowej 

Synchronizacja...
* phase time: 12 ms
* phase cmem: 325590 K
* [win32]: free[2353060 K], reserved[167512 K], committed[1673668 K]
* [ D3D ]: textures[722839 K]
* [x-ray]: crt heap[325590 K], process heap[7600 K], game lua[19186 K], engine lua[176 K], render[1900 K]
* [x-ray]: economy: strings[11024 K], smem[28434 K]
stack trace:

0023:057AC700 xrGame.dll
0023:057D10AF xrGame.dll
0023:0579C852 xrGame.dll
 
[error][      87]    : Parametr jest niepoprawny.

 

 Dobra jakoś to poszło, jeszcze co do auta i "dodajemy tam linijkę: bind turn_engine kT zamiast T dowolny klawisz odpowiadający za odpalenie silnika." nie, to nie pomogło, dałem Z, niestety nadal nie mam tego w opcjach sterowania i jeszcze jedna sprawa, jestem w DM z tym całym Nabojem i czekamy do 20.00 żeby ubić tego Dzika, już o tym wcześniej wspominałem ale nie uzyskałem odpowiedzi mianowicie nie mam zegarka na HUDZie i nie wiem która jest godzina, da się to jakoś ogarnąć?

 

ss_windows7_04-17-19_20-25-19_(l04_darkvalley).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

57 minut temu, kondotier napisał:

Ale tę radę już Ci chyba ktoś dawał.

dokładnie, już to robiłem i lipa, tak to u mnie wygląda

A w ogóle to mam mega problem z rozwaleniem tego szpona śmierci w X18, wale do niego z tego Camo i nic, ciężko go w łeb trafić, ile tam trzeba tego śrutu mu w ten łeb wpakować żeby on spadł z rowerka? mam ze 150 naboi, starczy tyle? mam jeszcze sporo innej amunicji ale on nic sobie z tego nie robi z reszta w poradniku jest napisane że albo camo albo miotacz poltergaista, ale miotacz zostawiłem w Barze z resztą i tak mało amunicji tam było.

ss_windows7_04-19-19_12-26-22_(mainmenu).jpg

ss_windows7_04-19-19_12-26-34_(mainmenu).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

Ale to dziwne, skąd się wzięła taka wersja sterowania bez uruchamiania silnika.

Są takie mody w których chcąc uruchomić silnik trzeba samemu dopisać do user.ltx linijkę:
bind turn_engine kB
Zamiast B - dowolny przycisk. U mnie zawsze to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, kiedy grałem w PSz 1, miałem uruchamianie silnika w ustawieniach, stąd to pytanie. A zrzut ekranu który wstawiłem pochodzi od @cichy , z pierwszej wersji moda.

A w modach gdzie zapomniano o tym ustawieniu, dopisanie linii w user.ltx, też zawsze działało. Nawet jak mod miał antyczita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

@kondotier Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale muszę się Wam do czegoś przyznać, a mianowicie plik user.ltx mam na dysku systemowym C razem ze zrzutami i sejwami a moda mam na D, tak wiem, zapomniałem przy instalacji go usunąć a zorientowałem się dopiero później o tym, a że wszystko hulało to już nie kombinowałem, wcześniej dodałem Z a teraz zmieniłem na C i nadal nie działa

Screenshot 2019-04-21 09-05-10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Robi Ci zapisy w bibliotece, bo nie zmieniłeś ścieżki w fsgame.ltx . Ale miejsce robienia zapisów nie ma znaczenia. Jest tylko ułatwieniem przy szukaniu logów, zrzutów lub zapisów. I nie trzeba pamiętać, aby bibliotekę wyczyścić przed postawieniem nowego moda. Ale dla pewności, sprawdź w fsgame.ltx, dokąd prowadzi ścieżka zapisów i jaką nazwę ma katalog na nie.

Ale spróbuj przenieść ten wpis uruchamiania na koniec user.ltx .

Można jeszcze tak pokombinować, ale to już Twoja decyzja. Zabezpieczyć sobie poza modem katalog z ostatnimi zapisami. Z tak zmienionym user.ltx, rozpocząć nową grę zrobić zapis. Wyjść na pulpit. Następnie znów uruchomić moda, ale z zapisu poprzedniej gry. Może być ostatni, ale lepiej gdzieś przy pojeździe do uruchomienia, aby sprawdzić czy dopisek do user.ltx zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

5 minut temu, kondotier napisał:

Robi Ci zapisy w bibliotece, bo nie zmieniłeś ścieżki w fsgame.ltx

Zmieniłem, zrobiłem wszystko tak jak trzeba tylko właśnie zapomniałem o tym userze

8 minut temu, kondotier napisał:

Ale dla pewności, sprawdź w fsgame.ltx, dokąd prowadzi ścieżka zapisów i jaką nazwę ma katalog na nie.

Oto zrzut z mojego fsgame.ltx, sam zobacz, co do powtarzania moda to nie będę go robił od nowa, po prostu mi się nie chcę, czy w tym modzie jazda autem jest kluczowa w jakimś momencie gry? bo jeżeli nie to po prostu to oleje i będę z buta latał i tyle.

Screenshot 2019-04-21 12-20-58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Ścieżka potwierdza moje przypuszczenia. Prowadzi do bibliotek. Zawsze jednak możesz to zmienić, tak przed rozpoczęciem nowej gry, jak i w trakcie. Ale na razie dajmy temu spokój.

Pamiętam że trzeba latać śmigłowcem. Ale sterujemy nim bez potrzeby zmian w ustawieniach. A czy trzeba jeździć pojazdami, nie jestem w stanie powiedzieć. Nie zapamiętuję takich pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier rozumiem, dobra to na razie to zostawmy, będzie trzeba jeździć to się wtedy będę martwił

Da się jakoś wejść za siatkę obok Ziła? bo dostałem smsa od Castello zaraz po wyjściu z X18 żeby tam iść a w poradniku jest napisane żeby iść do Kostii, próbowałem przejść za ten parkan jakoś skacząc po nim ale mod nie puszcza, próbowałem w kilku miejscach, hmm?

ss_windows7_04-21-19_12-56-55_(l04_darkvalley).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.