Skocz do zawartości

Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier to jest w dolinie mroku zaraz za stacją benzynową ale już dobra poszedłem na Kordon do Kostii, nie mogę znaleźć tego teleportu na agro, mam ten pozycjometr, w poradniku jest niby napisane jak tam wejść ale jakoś nie mogę znaleźć tego konkretnego miejsca, może na tym gameplayu od Shreka będzie, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Co z jeżdżeniem to nie wiem. Może @OldMan coś poradzi. A na jakich pojazdach próbowałeś uruchomienia? Bo jeśli pojazd jest dekoracją, to chyba tylko do niego można wsiąść, lecz nie jechać.

Aby skorzystać z pozycjonera to musisz go mieć w ręce i mieć podane współrzędne x i y. Na wyświetlanym pozycjonerze pojawiają się cyfry x i y. Musisz je zgrać z podanymi.

Tylko zwróć uwagę, czy przed podaną współrzędna nie ma znaku " - ".  Ten minus też musi się wyświetlić na pozycjonerze. A z tego co pamiętam, to teleport jest na jednym z tych czterech zbiorników w północnym obiekcie.

DODANO.

Kiedy rok grałem rok temu na scalaku i miałem tez problem z uruchamianiem Niwy, dostałem taką poradę od @OldMan .

 

Widocznie poprawka z pkt. 3a pomogła, bo dalej już tematu nie drążyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ogólnie to próbowałem ze wszystkimi pojazdami w które mogłem wsiąść, dwie nivy na kordonie no i ten ził w dm, wsiąść się dało ale odpalić już nie

Wiem jak używać pozycjometru 

13 godzin temu, kondotier napisał:

A z tego co pamiętam, to teleport jest na jednym z tych czterech zbiorników w północnym obiekcie

Też mi się tak właśnie wydaje ale żeby tam dotrzeć trzeba przejść po rurach i murach, jutro sprawdzę

Ale jajca, wyobraź sobie że jak wracałem z agro zaraz przy przejściu na wysypisko stała uszkodzona Niva, nie wiem skąd się tam wzięła, mniejsza o to, pomyślałem że spróbuję ją zapalić, o dziwo udało się insertem mimo że w opcjach sterowania nie mam w ogóle odpalania auta, z jazdą było już gorzej ale to pewnie dlatego że była uszkodzona, sama gasła co jakiś czas i nie miała siły jechać.

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Tę poprawkę z pkt. 3a od @OldMan  dodałeś, czy Niva odpaliła bez niej? To ważne dla innych graczy.

A co dotyczy wejścia na zbiorniki. Chyba się da przeskoczyć z tego uszkodzonego murka wokół nich.

DODANO.

Tak dla zwykłej dociekliwości. Zobacz w pliku user.ltx, czy w jakiejś linii nie został przypinany klawisz Ins. Może w tym modzie jest on wstawiony, jak inne opcje nie wybierane przez gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

4 godziny temu, kondotier napisał:

Tę poprawkę z pkt. 3a od @OldMan  dodałeś, czy Niva odpaliła bez niej? To ważne dla innych graczy.

Nie mogłem znaleźć tej poprawki, nie wiem gdzie ona jest w tym temacie który podałeś

4 godziny temu, kondotier napisał:

A co dotyczy wejścia na zbiorniki. Chyba się da przeskoczyć z tego uszkodzonego murka wokół nich.

Już to zrobiłem ,wskoczyłem na nie po betonowym parkanie

4 godziny temu, kondotier napisał:

Zobacz w pliku user.ltx, czy w jakiejś linii nie został przypinany klawisz Ins.

Źle się wyraziłem, jest przypisany bo ja go przypisałem ale chodzi o to że nie miałem tego pokazanego w opcjach sterowania i myślałem że skoro nie ma w opcjach to nie działa, oto zrzut z mojego user.ltx

Screenshot 2019-04-22 15-56-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Aby ten Ins pojawił Ci się w sterowaniu, trzeba by było zmieniać jeszcze pliki wyglądu HUDa, a wtedy mógłbyś tam sobie to dopisać.

A poprawka jest w #1. Są tam takie numerowane porady instalacji moda. Jedna ma nr 3a i w niej jest odsyłacz do poprawki. Ale skoro dopisanie do user.ltx jest skuteczne, to nic więcej nie dodawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.