Skocz do zawartości

Lista bandytów/clanwarlist


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję umieścić tu listę bandytów - osób, które zwykle nie mają klanu, a strzelają bez ostrzeżenia.
Temat zasadniczo można by podpiąć, razem z wykazem klanów, z którymi prowadzimy wojnę.

Przypominam, że listę klanów a którymi mamy wojnę, można zobaczyć, wpisując komendę /clanwarlist w zakładce "All".

Obecnie wojny z:

Dawn - klan nie istnieje? nie widać nikogo z tego klanu. 
-StarWars - klan altów ReForce

Re-Force - mocny niegdyś klan rosyjski. Po odebraniu im bazy przez SoA zniknął z serwera.
EnergyStyle - malutki, bandycki klanik, bardzo rzadko widać kogokolwiek z ES.

Mafia - klan rozbity przez SoA i sprzymierzonych, obecnie nie istnieje.

Union - klan rozbity podczas zdobywania ich bazy na Tungusce. Obecnie zostało ich kilku.

DEATH - mały, bandycki klanik, jednak strasznie upierdliwy ;)

Bandyci:

Eric18 - bywa wyłącznie na M2 - prawdopodobnie klon kogoś z klanów StarWars lub ReForce, bezklanowy. (edit: obecnie w klanie LastHope, przestał strzelać)
Moonshine - ostatnio widziany na Tungusce, na Spiderkhanie, okolice B6.
GoodFather - jak Eric - M2
Ursus - Dragoon, Viking, Wintorez - przyznaje, że jest bandytą, M2
Keeper - strzela bez ostrzeżenia w okolicach występowania artefaktów.

TheGuide, dość mocny alt...nie wiadomo kogo.

Bloodseeker, prawdopodobnie pozostałość Trinity/ReForce

RedTroll - były członek EnergyStyle, Union. Rosjanin, bandzior.



Podpięty. Junx

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bandyci

Xanev i jego kumpel prawdopodobnie Turviev (chodzą razem). Ostatnio 20.01.2013 spotykani w północno-wschodnich okolicach wioski (pole anomalii, elektrownia, jezioro). Niebezpieczni gdyż sprawiają wrażenie spokojnych bez klanowych nowicjuszy zajętych swoimi sprawami i bez ostrzeżenia strzelają w plecy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie dopisać :

Russianslager i madara - trzymają sie razem w okolicach 310.Prawdopodobnie klony członków mafii.Strzelaja najczesciej do członkow SoA i LL

Mr_ShickAdance - spotykany na 2 mapie,bez ostrzeżenia strzela w plecy(bardzo mnie zdenerwowal bo zabil mnie i zabrał moje AMGD które na szczęście odzyskalem po kilkukrotnym zabiciu go).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody_viper

​stoję sobie na przystanku w Lubiczu dwóch gości z klanu Yaponskiy strzela w ziemie. A ten atakuje jednego i zabija do mnie też zaczyna strzelać. Na szczęście drugi otworzył do niego ogień w tym czasie ja wyekwipowawszy się w AK 47 i zacząłem prowadzić ogień zaporowy. A nasz nobody albo uciekł albo został zabity przez tego drugiego

natomiast nicki ofiar to

Sinet z klanu yaponskiy

RageQuitSaltou z tego samego klanu

Edytowane przez Tencochcemody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja do listy dodam jeszcze kokosCZ (mifits).Strzela bez ostrzezenia i bez najmniejszego powodu.

 

 

Edit:

Do listy dodam jeszcze 2 oprychów z dnia dzisiejszego:

Gustav_Schdtolc (dostał troche baty za zabicie mnie)

xCHIMERAx (sam przyznaje ze jest bandyta)

Edytowane przez POGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.