Jump to content
Sign in to follow this  
Maliniak

re: LWToD... problemy.

Recommended Posts

Witam mam parę rzeczy do napisania, które chyba nie powinny znaleźć się w tym modzie: 1.Nie widzę celów zadań, tylko w niektórych. Czy istnieje jakiś mod, aby dodać znaki celów, jak w podstawce? :geek: 2. Kiedy przechodzę z Prypeci do Radaru to umieram.(po wczytaniu natychmiast ginę) Poradzicie? A może jakiś trainer lub kod na nieśmiertelność mógłby pomóc? :ermm: 3. Wiecie może gdzie jest Maks? (takie zadanie w początkowym stadium gry) Bardzo proszę o pomoc.

Pytanie 1. taki zamiar autora i urok moda. Pytanie 2. nie dotarłem tam, nie odpowiem. Pytanie 3. Lokacja Zbiorniki Wodne, domki w połowie lokacji. Walczy z mutantami, albo z kumplem siedzi w środku.

Siema, utknąłem na zadaniu znajdź doktora... W schowku Striełoka go nie było więc pobiegłem na bagna ale nie wiem gdzie go szukać i czy w ogóle szukać na bagnach. Wiecie gdzie go znaleźć?

No gdybym nie był to bym nie zadał pytania tylko zastosował się do wskazówek a niestety takowych tam nie ma... Ten poradnik muszę niestety przyznać jest źle tłumaczony bo bardzo niemerytorycznie w niektórych tekstach to dodatkowo pasuje on jedynie do moda LWR Requital w którego grałem. Stąd więc mam porównanie.

"Doktor znajduje się na końcu lokacji, w fabule Czystego Nieba, więc trzeba dodatkowo uchwycić ten punkt."

Wcale nie czaję co tu pisze a to że fabuła z SoC to ja wiem... Szkoda że autor poradnika tego nie napisał że Doktorka gdzieś wywiało i nie wiadomo gdzie.

Cztery próby pobrania Patch 3.5.5 (wersja PL) do  LW-ToD 3.0 fixed
 zakończone przedwcześnie.

Całośc pliku 432 MB.
Maksymalnie pobrało mi 207 MB. a z konta ubyło 1,7 GB.

Czyżby znów problem z pobieralnią, czy to tylko umnie jakaś anomalia ?

Witam Mam taki problem z Kromem w Limańsku. Za każdym razem jest on wrogi przez co uniemożliwia mi to podejście i porozmawianie z nim i zadanie się nie zalicza. Reinstallowałem grę i moda, pobierałem od nowa i nic. Według poradnika głównej fabuły robię wszystko dobrze. Jak ktoś wie jak to naprawić to dziękuje za pomoc :)

@ Saddam

Napisz do jakiej frakcji należy Twoja posatć i do jakiej należy Krom (bo nie pamiętam :ermm: )

To wtedy uda mi się Ci pomóc ;)

@ Saddam

Znajdujesz plik "game_relations.ltx" (gamedataconfigcreatures), robisz sobie jego kopię, otwierasz notatnikiem i szukasz linijki:

actor		=		   0,	   0,	   0,	   0,   -5000,  -5000,  -5000,     0,	   0,	   0,      -5000,    -5000,        0,	  0,  -5000,	   0,	  0

i zmieniasz ją na następującą:

actor		=		   0,	   0,	   0,	   0,   -5000,  -5000,      0,     0,	   0,	   0,      -5000,    -5000,        0,	  0,  -5000,	   0,	  0

oraz szukasz linijki:

killer	=          -5000, -5000,-5000, -5000, -5000,  -5000,   5000, -5000,   -5000, -5000,  -5000,   -5000,  -5000,	  0,  -5000,	   0,	  0

i zamieniasz ją na następującą:

killer	=              0, -5000,-5000, -5000, -5000,  -5000,   5000, -5000,   -5000, -5000,  -5000,   -5000,  -5000,	  0,  -5000,	   0,	  0

Zapisujesz zmiany w pliku. Odpalasz grę, załatwiasz sprawy z Kromem, oddalasz się na bezpieczną odległość, zapisujesz sobie grę i wychodzisz z gry.

Nastepnie przwyracasz oryginalny plik z kopii i od teraz najemnicy z powrotem nie będą Cię lubić. 

Powodzenia !

Mam taki problem, że utknąłem na zadaniu przeprowadzić Krugłowa. Mijam piece pod mostem i jak Krugłow przejdzie za mną przez piece to wpada w anomalię w żaden sposób nie może tego ominąć i ginie, zadanie nie zalicza się jest na to jakiś sposób czy tak ma być. 

Na jantarze przy pomiarach mam buga i wywala z takim logiem:  

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsxr_kamp.script:616: bad argument #1 to 'random' (interval is empty)stack trace:
niby patch 3.5.5 usuwał problem na jantarze, mimo że mam patch 3.5.5 dalej mam taki bug.

Coś mi się zdaje że Patch -- 3.5.5 zainstalowałeś, ale zapomniałeś o Fix-ie do Patcha - 3.5.5.

Bo błąd na Jantarze, usuwa Fix do patcha, a nie sam patch.   :yes:

Edited by patryk38832

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na ten fix, myślałem że jest on w tej paczce ze spolszczeniem już. Jak na razie działa i udało mi się przejść dalej :D Dzięki wielkie za pomoc!

Mam problem z Kazbekiem, za każdym razem gdy mam zaatakować grupę bandytów, nie mam nawet sekundy szansy żeby cokolwiek zrobić, bo Kazbek umiera tak szybko. I tu moje pytanie: można ustawić mu jakąś nieśmiertelność? 

Nie lubię cheatować, ale w tym wypadku nie ma innej opcji, bo próbowałem wszystkiego nawet spamu granatów, a i tak jakimś cudem ginie...

EDIT: Dobra, poradziłem sobie jakoś, ale mam kolejny problem. W tym modzie jest w ogóle noktowizja? Patrzyłem w opcjach w sterowanie i nie było nigdzie noktowizji, po za tym nic nie było przypisane pod N.

Edited by Akmed1109